Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Wilcza Wola powiadasz :question: A widzisz - była tu kiedyś taka propozycja. O której palnujesz wyjazd :question: Albo lepiej o której planujecie być na miejscu :question:

I gdzie :question: Gdziesz przy zaporze :question:

Odnośnik do komentarza

Ja nad wilczą mogę sie przejechać , rano wyjazd i chciałbym być z powrotem na południe .... Mozna tam pojechać jakoś na około . Wychodzę zaraz i bede w sieci późnym wieczorem , ale sie dostosuje co do jutra :-)

Odnośnik do komentarza

Ta, no to mamy zgryza. Saper by wolał, wieczorem, Gawron rano, a ja to nawet jeszcze nie wiem czy w ogóle :)

Dobra - dycyzja jakaś musi zapaść dzisiaj przed 22:00. Tomekstw - to o której Wy planujecie być w Wilczej Woli :question:

EDIT: Gawron, a o której u Ciebie jest południe :question: punkt 12 :)

Odnośnik do komentarza

W związku z tym, że na jutro upomniała się o mnie robota, to termin do południa dla mnie odpada, wygrały "bombonierki". Jednak temat postaram się obserwować i zobaczę jak sytuacja się rozwinie.

Odnośnik do komentarza

Jak pogoda pozwoli spotkanie o godz. 8:45 na ul. Warszawskiej stacja BP https://www.google.p...23123c5490fdbcf

Tradycyjnie 15 min. oczekiwania tak aby wyjechać o 9:00.

Gumiś, jak zjedziesz z autostrady na węźle Północnym to musisz wrócić w stronę Rzeszowa (około 5 km) i zawrócić na pierwszych światłach - tylko patrz na znaki bo nie wiem czy tam wolno zawracać :)

Jak pogoda pozwoli spotkanie o godz. 8:45 na ul. Warszawskiej stacja BP https://www.google.p...23123c5490fdbcf

Tradycyjnie 15 min. oczekiwania tak aby wyjechać o 9:00.

Gumiś, jak zjedziesz z autostrady na węźle Północnym to musisz wrócić w stronę Rzeszowa (około 5 km) i zawrócić na pierwszych światłach - tylko patrz na znaki bo nie wiem czy tam wolno zawracać :)

Saper, jak pogoda się utrzyma do wieczora, a ty wyrobisz się z robotą :) i jeszcze będziesz miał chęć, to mam pewien chytry plan.

Przyjemne z pożytecznym - przejedziemy się pod pomnik Chrystusa Króla do Małej, a potem do Dębicy do mojego mechanika i z powrotem do Rzeszowa - ale ja jako placak - co ty na to :question::)

Odnośnik do komentarza

Jako "placak", czy plecak? Zaintrygowałeś mnie.

Jak się pogoda utrzyma, to jadę, podaj punkt spotkania, godzinę ustalimy telefonicznie.

Odnośnik do komentarza

No kurna pewnie że "plecak" - nie pisz na forum po drinku :) - ale tylko z powrotem. Może być u mnie pod garażem :question:

Odnośnik do komentarza

nie miałem jak sie wczoraj odezwac, macie jakieś ustalenia?

U mnie zapadła decyzja za pół godzinki zbieramy sie i jedziemy nad Wilczą Wolę a potem przez Sokołów nad Ożannę a potem się zobaczy. Szkoda że nie mam do Was nr tel. Jak coś kontakt do mnie 606 667 243

Odnośnik do komentarza

No trudno, może następnym razem uda się spotkać. My już w domku. Na zaporze w Wilczej Woli byliśmy około godz. 10:00 - wypatrywaliśmy kolegi ze Stalowej :)

Tomekstw - obserwuj temat - szykuje sie jakiś większy wyjazd - zobaczymy i zapraszam tutaj : http://www.forum.burgmania.net/topic/15907-cykliczne-spotkania-podkarpatczykow/page__st__380

Odnośnik do komentarza

No my nad Wilczą dotarliśmy ok.11.15. Teraz jesteśmy za Leżajskiem nad Ożanną.

Zawitaliśmy w domu. Po drodze zajrzeliśmy jeszcze na zbiornik w Biszczy- Żar k/ Tarnogrodu. Fajny zbiornik dla wędkarzy ale można się pokąpać i po pływać na rowerku. Płytki zbiornik ciepła woda. Polecam. A co do trasy szkoda, że bez nowych znajomości. 360 km , ale rezerwa jeszcze się nie zapaliła. Jak na jazdę z plecaczkiem to spoko. Mega pogoda nie za ciepło nie za zimno. Raz tylko złapał nas deszczyk. Pozdrawiam Podkarpadczyków. Może niedługo uda nam się pokulać w większym gronie. Pozdro. czarno-biały burgi

Odnośnik do komentarza

No ładnie panie, ładnie. 360 km na zbiorniku :question: To ile ma pojemności zbiornik w K7 :question: Tyle co w starym Passacie :)

A tak na serio - padła propozycja całodniowego wyjazdu do Zamku w Niedzicy http://zamki.res.pl/niedzica.htm plus oczywiście okolice, zamek w Czorsztynie, Czerwony Klasztor i co tam jeszcze damy radę. Wstepny termin to 8 maja (najbliższa niedziela), ale może jednak 14 (sobota) lub 15 (niedziela).

Panowie - temat otwarty - jakieś propozycje :question:

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie, to preferuję niedzielę (są pewniejsze), bo z sobotami to róznie bywa, a czy 08, czy 15 maja - wszystko jedno. Dostosuje się do większości zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza

Panowie, jeśli miałbym wybierać to 08.05 bardziej mi leży niż 15.05. Niech się wszyscy zainteresowanie wypowiedzą a ja się postaram dopasować.

Odnośnik do komentarza

Ja jastem za 15-tym. Do końca tygodnia nie mam Burgmana (w warsztacie), dodatkowa razem z żoną "zdajemy maturę" w tym tygodniu :)

Odnośnik do komentarza

ok to 15.05. ja będę wiedział dopiero w dniu wyjazdu bo wrócę w nocy do domu po dwóch dniach i nie wiem czy żona wyrazi zgodę na kolejną nieobecność z rzędu ;) będą negocjacje...

Odnośnik do komentarza

Gumiś, a nie możesz ponegocjować, aby zabrała się z Tobą ( i z nami) :question: moja się denerwuje, że ciągle nie ma innej "kobiety" w zespole :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...