Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Saper( może niezależnie od kolejnej) ta niedziela :-) , Dęba - Leżajsk -kawa w Łańcucie , 8 :30 BP Warszawska start ????

Odnośnik do komentarza

Tak jutro ........

Saper .. Chyba mamy pecha z pogoda , teraz lux ale prognozy mi sie pokazują fatalne na jutro . Zalogujmy sie koło 21 i podejmiemy decyzje .....lipa

Grzesiek ostatnia aktualizacja :-))))) z godziny 20 , zostawmy ten jutrzejszy dzień w spokoju . Planujmy przyszła niedziele .....

Odnośnik do komentarza

Panowie zaplanujcie o której w niedziele spotkanie na mc donaldsie w Dębicy, postaram się pojechać. Negocjacje z house commando trwają :)

Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę, że trzeba dojechać, to może 9.00 na McDonalds w Dębicy? Nie byłoby koneczności wstawać w "środku nocy", wszak to niedziela.

Odnośnik do komentarza

Ja też jestem za 9:00 - jedna malutka uwaga: prognozy pogody na niedziele są jak by to powiedzieć, jak wątroba większości polaków, do d..y :)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli pogoda będzie do doopy, to przełożymy wycieczkę na inny termin, jakoś nie uśmiecha mi się deszczowa wycieczka.

Odnośnik do komentarza

Zaprosiłem na wycieczkę kolege, tego co mi miał robić ciężąrówkę :) Jeździ doś ciekawym sprzętem - ale też jest z tych ciepłolubnych, więc dużo zależy do pogody.

Gawron, a twój koleżka :question: Co tam u niego :question: Zawsze to raźniej w większej grupie. A może nowi koledzy się przyłączą :question:

Odnośnik do komentarza

Czyli w niedzielę jak będzie pogoda spotykamy się na 9 rano na dębickim mc Donaldzie i jedziemy w stronę Ni(e)dzicy ;)

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Meldujemy się w domu, wszystko ok. Czyżbyśmy wrócili pierwsi? Wielkie dzięki za wspólną jazdę, za wspólne zwiedzanie, było super. Yanosik wybił 539 km. Do następnego spotkania.

Odnośnik do komentarza

No nie pierwsi, my już w domku dobrą chwilę, ale najpierw rzuciliśmy się do lodówki po zimne piwo. Ale pycha :) po za tym garaż mamy kawałek od domu.

U nas licznik pokazał w sumie 440 km, ale tym razem spalanie wyszło przyzwoite :)

Zaraz za Wojniczem młody urwał się ze smyczy i dalej jechaliśmy sami lajtowym tempem :)

Fakt - impreza super, szkoda że brakło czasu na Czerwony Klasztor - musimy nadrobić innym razem :) Jak znajdę chwilę zamieszczę kilka zdjęć.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wyjazd, dojechalem do domu o 16:53 z tankowaniem po drodze i ostatnie 44 km autostradą. Pogoda nam się udała. Do zobaczenia!

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

W ramach krótkiego podsumowania kilka zdjęć.

Byliśmy na zamku w Niedzicy:

ac738265f755653bgen.jpg

Było naprawdę ciepło, nawet bym powiedział że gorąco, ale tylko niektórzy się odpowiednio przygotowali i z kufra powyciągali krótkie spodenki :-)

facbd08300394c8egen.jpg

Najwytrwalsi po obiatku jeszcze zwiedzili zamek w Czorsztynie.

60e0adb1b2d1e5d7gen.jpg

362763d685cad7d8gen.jpg

Odnośnik do komentarza

"Kochanieńki" - zapodaj cel, termin i punkt spotkania, wtedy zobaczymy czy "wakacje tak rozleniwiły".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...