Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że już niedługo zaczniemy pomykać na naszych rumakach zakładam ten temat, gdzie będziemy umieszczać informacje o wycieczkach i podróżach, małych i dużych. Chciałbym, żeby

Pomysłodawca wycieczki zamieszczał takie informacje jak:

- Dokąd pojedziemy,

- kiedy, czyli data wycieczki,

- gdzie jest punkt spotkania, razem z godziną wyjazdu.

Standardowy czas oczekiwania na uczestników wynosi 15 minut.

Odnośnik do komentarza

Hej Załoga!

- pomysł na mały przebieg na wiosnę - zapora nad Jeziorem Rożnowskim,

- proponuję 10.04.2016

- punkt spotkania McDonald w Dębicy, ok. 9 rano,

Odnośnik do komentarza

Pomysł Gumisia OK - ale proponuję spotkanie o 8:00 i w powrotnej drodze odwiedzić jeszcze http://www.skamienialemiasto.pl/.

Do przejechania około 140 km (licząc z Rzeszowa) więc wycieczka cało dzienna.

EDIT: własnie sprawdziłem pogode. Cytuję

"Kwiecień 2016

Pierwszy iście wiosenny miesiąc będzie ciepły, ale raczej bez temperaturowych rewelacji. Z pewnością najważniejszym zjawiskiem będą częste i obfite deszcze. Zapowiada się tym samym bardzo mokry początek wiosny." :(

Odnośnik do komentarza

Endriu myślałem o tym co piszesz, czyli o skamieniałym miasteczku ale coś mnie odciągnęło od klawiatury i nie zdążyłem potem dopisać, jestem Za. Oby tylko pogoda dobra dopisała i byśmy wspólnie przewietrzyli maszyny.

Odnośnik do komentarza

Chciałem jeszcze dołożyć niedaleki zamek Tropsztyn, ale po rozmowie telefonicznej okazało się (remont i prace archeologiczne), że jest dostępny do zwiedzania tylko w lipcu i sierpniu.

Za właściwą pogodę trzymać kciuki, abyśmy mogli wspólnie rozpocząć wycieczki.

Odnośnik do komentarza

No panowie, ostatnia prosta przed niedzielą a tu taka cisza :)

Czy wycieczka jest otwarta dla ludzi na biegowcach :question: O mojego młodego nie pytam, bo jest jakby nasz - mimo że sam o tym nie wie :)

Gawron - dałeś znać temu większemu koledze :)

Bo namawiam kumpla z pracy, a nie chce aby czuł się osamotniony wśród automatów :)

EDIT: sam zoproponowałem przesunięcie spotkania na godz. 8:00, ale chyba będę prosił o zmiane z powrotem na 9:00 - dam znać koło piątku - oczywiście jak dopisze pogoda i jak będę miał lusterko (więcej w puk puk ...)

Odnośnik do komentarza

U mnie pojawił sie problem innej natury - prawdopodobnie zabieram żonkę, a rano jeszcze będe musiał córę wywieźć do stajni, znaczy się do koni do stajni :) takie ma hobby :)

Odnośnik do komentarza

Gawron, jak mówiłem "większy" miałem na myśli motocykl :)

A co do pogody w pełni się z Tobą zgadzam, więc jest nas dwóch, przy czym ja mam na mysli tylko deszcz - temperatura raczej będzie +10 i więcej.

Odnośnik do komentarza

Panowie, pytanie w kwestii formalnej, o której spotkanie: 8.00, czy 9.00? Termin i miejsce jak rozumiem bez zmian.

Chciałbym uzyskać od Pomysłodawcy wycieczki Gumisia "demokratyczną" i ostateczną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Ta, a ja cały czas czekam na lusterko. No nic - wypatrzyłem w AG-MOT na Żeromskiego jakieś chińczyki za 40 zeta - w najgorszym razie w sobote zakupię.

Bardziej martwi mnie pogoda - prognozy do soboty są fatalne, a na niedziele "takie sobie".

Rozumiem że jak ktoś lubi kawe na McD. to musi być wcześniej :question:

Odnośnik do komentarza

Endriu nie ma ciśnienia z jazdą na czas, więc jak będziesz na 9 i wyrazisz chęć wypicia kawy to dotrzymamy ci towarzystwa ;) nie jesteśmy umówieni na miejscu docelowym na określoną godzinę więc luz.

Odnośnik do komentarza

Prognoza na niedzielę taka sobie, ale deszczu ma nie być - Zachmurzenie całkowite , a temperatura około 10 stopni.

Raczej będę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...