Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

My też doma. Dzięki za pogaduchy i chociaż nie wszystko słyszałem - to reszty się domyśliłem :)

Saper, dzięki za książke - przy następnej okazji ja stawiam piwo. Gawron - dzięki za dowóz kobiety i jeszcze raz - fajny ten nowy wóz :)

Odnośnik do komentarza

Endriu, następnym razem dam Ci jeszcze "Katalog części", bo jak zwykle "nie mam wyrobienia do pamięci" - zapomniałem, przepraszam.

Odnośnik do komentarza

My też cali i zdrowi w domu, spotkanie jak zwykle ciekawe i pełne śmiechu. Zacznę rozmowy z żoną na temat wyjazdu "lepszych połówek" w podlaskie. No chyba że Gawron coś znajdzie w okolicach Zamościa ;)

Odnośnik do komentarza

By nie było tak wesoło, właśnie dziś dowiedziałem się, że 20 - 22 kwietnia 2016 spędzę w Suchej ( GPS N: 53° 43' 83" E: 17° 91' 48" ) - BORY TUCHOLSKIE :)

może na moto ??? - ale to niestety wyklucza spotkanie sie z Wami... !piwko

Odnośnik do komentarza

Uwaga, podejmuję "demokratyczną :msn-wink:" i "męską :msn-wink:" decyzję

Kolejne spotkanie (już na skuterach?) po konsultacjach społecznych USTALAM:

- Karczma "U Jana", dla niewtajemniczonych (http://www.karczmarzeszow.pl/)

- 14.04.2016r.

- godzina 18.00

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Karczma u Jana już lepiej, pod Semaforem jeszcze lepiej. Coraz bliżej. Tyle km ile z Birczy do karczmy Zawada wolałbym zrobić z Wami w Bieszczadach.

Odnośnik do komentarza

Właśnie patrzę za okno - oderwałem się na chwilę od komputera - a tu panie deszcz :( Czyli co :question: Katamarany w ruch i widzimy się o 18:00 :question:

Odnośnik do komentarza

Wszystko wskazuje na katamarany, ze skutera nici. Pogoda kolejny raz pokazała :mad2:, że jest górą. Do zobaczenia o 18.00.

Kolejne spotkanie przeszło do historii, w mniej licznym gronie niż zazwyczaj, bardziej kameralne, pogadaliśmy jak zwykle,

"grupa trzymająca władzę" ustaliła kolejne spotkanie (wstępnie) na 19.05.2016r. w Karczmie w Zawadzie.

Termin nie jest sztywny, można negocjować.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że będzie, pod warunkiem że przyjedziesz. To będzie niejaki Danieltor :) Zapraszamy :clapping:

Odnośnik do komentarza

Przyjeżdżaj - 19.05.2016 karczma w Zawadzie godzina 18.00, na razie na SW będziesz pierwszy.

Odnośnik do komentarza

Danieltor - jak byś gonił autostradą - to faktycznie - pierwszy zjazd w Dębicy i na rondzie drugi zjazd.

Jak dojedziesz do świateł na starej 4, to w lewo (z powrotem na Rzeszów). Karczma będzie po lewej - budynek kryty gontem.

Ale lepiej jechać starą 4 - jak przyjedziesz od strony Rzeszowa - karczma będzie po prawej - zaraz za znakiem Zawada.

Możesz też próbować umówić się z nami w Rzeszowie i do Zawady pojedziemy razem - oczywście jak będzie pogoda bez deszczowa - bo w innym przypadku idą autka w ruch.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...