Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopcy, kurcze no :mad2: przeczytajcie ze zrozumieniem. Ma być dwie równoległe trasy. Jedna i owszem - typowy off road, ale druga normalnie - po asfalcie.

Tematem zaproblemił mnie mój młody. On jako posiadacz DR-ki planuje udział po tej trasie terenowej, ale mi sie pomysł spodobał - właśnie ze względu na to że jest alternatywa dla "zwykłych" motocykli, czyli dla skuterów również :)

Odnośnik do komentarza

Sam jeszcze nie wiem. Nie do końca też rozumiem regulamin opłat - postaram się dopytać.

Bo np. jak rozumieć :question: :

"SKALNY" zawiera: - pakiet "NA START" w cenie z 25% ZNIŻKĄ

"BIESIADA" zawiera: - opłatę startową za etap I i II, w cenie z 25% ZNIŻKĄ

Odnośnik do komentarza

Spotkanie w Rzeszowie - myślę że najwcześniej po 13 grudnia, a najpóźniej 19 grudnia - bo potem już święta. 17 - tego :question:

Odnośnik do komentarza

Panowie, przykro mi, ale nie dam rady - zarobiony jestem :(

a dodatkowo dopadła mnie grypa, więc dla Waszego dobra dzisiaj muszę odpuścić.

Odnośnik do komentarza

A więc kolejne spotkanie w miłej atmosferze odbyte. Następne proponuję 21.01 w Karczmie Zawada pod Dębicą - http://www.karczmazawada.pl/

jak to wczoraj bodajże Gawron powiedział - "obiady czwartkowe".

Endriu kuruj się i na następnym spocie nie ma wybacz, masz być ;)

Jeszcze jedno, Gawron, stronka na fb o Bieszczadach o której wczoraj wam opowiadałem to : dzień dobry bieszczady - https://www.facebook.com/DzienDobryBieszczady/?fref=nf

Odnośnik do komentarza

... Dobra, niech będzie Zawada - Gumis umie postawić na swoim :)

Endriu, niestety nie obroniłeś lokalizacji :msn-wink: .

A tak na poważnie, to w związku z tym, że nie możemy gonić Chłopaków z Dębicy za każdym razem do Rzeszowa, zapadła decyzja o naprzemiennych spotkaniach Rzeszów-Dębica. Jeżeli zaczną pojawiać się na spotkaniach Koledzy z innych stron, to rozpatrzymy dołożenie innych "miejscówek".

Odnośnik do komentarza

Jakieś 3 godziny temu widziałem się z Gumisiem. Mówił że Dębica melduje się w czwartek w Zawadzie :photo:

Ja też się wybieram, mam nadzieje że tym razem skutecznie :) Co do godziny 18:00 jest spoko :pepsi:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...