Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus chłopaki.

Wybiera się ktoś na zakończenie sezonu do Kalwarii Pacławskiej? Pytanie może nie na miejscu bo jeszcze można gdzieś rundkę po Bieszczadach zrobić. Prawdopodobnie okolice II połowy września. W październiku niestety nie będę mógł jechać bo mam OC do końca września.

Odnośnik do komentarza

Kto jest chętny na przejażdżkę?

Chęci są zawsze, ale wolnego czasu niestety mało. Czytam forum, zobaczymy. Sprzęt wreszcie poskładany.

Ja mogę być chętny :) tylko zależy kiedy i gdzie no i czy moja 125-tka nadąży za Wami :)

Nadążysz, nadążysz. Jak pojedziesz dostosujemy tęmpo :) Ja rok temu jak zaczynałęm jazdę po długiej, długiej przerwie tempo miałem na poziomie 50-tki, a wszyscy grzecznie jechali ze mną :)

Odnośnik do komentarza

Jak się jedzie w grupie to nikt nikogo nie zostawi w tyle. Wszyscy mają wtedy równe moto.

Serwus chłopaki.

Wybiera się ktoś na zakończenie sezonu do Kalwarii Pacławskiej? Pytanie może nie na miejscu bo jeszcze można gdzieś rundkę po Bieszczadach zrobić. Prawdopodobnie okolice II połowy września. W październiku niestety nie będę mógł jechać bo mam OC do końca września.

Zakończenie sezonu w Kalwarii Pacławskiej odbędzie się w niedzielę 4.10.15r. O 11:00 uroczysta Msza Święta. Jest okazja do spotkania.

Odnośnik do komentarza

Wstępnie cel wycieczki mi pasi, natomiast co do terminu to jak dla mnie 29.08.

Nadążysz, nadążysz. Jak pojedziesz dostosujemy tęmpo :)

No to spoko :)

Odnośnik do komentarza

Hohoho! Widzę, że wycieczka się kroi.

Zabrałbym się z wami (i nawet póki co nic nie planowałem na weekend), ale mój Helix jeszcze stoi w warsztacie i nie wiem, czy będzie gotowy na weekend. A criuserem to średnio będę pasował do grupy.

Odnośnik do komentarza

Czołem

Saper ja mogę tradycyjnie w niedzielę , cel lux .

Hipolit , jak będziemy jechać w niedziele to pojedzie z nami vtx 1300 i pasuje do grupy jak najbardziej :-) , wiec spokojnie możesz przypyrkać krążownikiem .

Niedziela mniej ruchliwa a i przy domu mniej prac zleconych , poza tym to tradycyjny dzień wycieczek - to argumenty za niedzielą :-)))))))

Odnośnik do komentarza

Na początku przepraszam, za "wprowadzenie demokracji" i w związku z tym powstałego zamieszania.

Z powodu pewnej sobotniej imprezy z moim udziałem, wycieczka zostaje przesunięta na "standardową i tradycyjną" niedzielę 30.08.15r. Cel pozostaje bez zmian.

Na wszystkich chętnych (niezależnie od pojemności silnika i rodzaju "motura") czekam na stacji benzynowej Watkem ul. Podkarpacka w Rzeszowie:

https://www.google.p...1dda7d934?hl=pl

o godzinie 8.00. Standardowy czas oczekiwania 15 minut.

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

wycieczka zostaje przesunięta na "standardową i tradycyjną" niedzielę 30.08.15r.

No szkoda ... w takim razie ja odpadam, bawcie się dobrze :)

Szkoda że ta niedziela to "standardowa tradycja" ale cóż zrobić :(

Odnośnik do komentarza

Na wszystkich chętnych (niezależnie od pojemności silnika i rodzaju "motura") czekam na stacji benzynowej Watkem ul. Podkarpacka w Rzeszowie:

https://www.google.p...1dda7d934?hl=pl

o godzinie 8.00. Standardowy czas oczekiwania 15 minut.

Do zobaczenia.

Jaki - plus minus czas powrotu ?

Odnośnik do komentarza

Hipolit ,

odpal maszynę i przybywaj , pojedzie z nami kierownik na HD wiec będzie Tobie raźno jak przyjedziesz krążownikiem . Namawiam do debiutu !!!!

Pogoda ma być drut .

Odnośnik do komentarza

Wycieczka zakończona, tak jak dzień, Piotrek i Andrzej przepraszam, że tak Was porzuciłem, ale ciągnąłem do domciu, a czas naglił.

Dzięki za udział w wycieczce, mam nadzieję, że Młodzież powróciła w "domowe pielesze" bez komplikacji i w jednym kawałku.

Moje fotki, niestety nie najwyższych lotów, ale udostępniam:

https://goo.gl/photos/cmZzKF3sdRo44KEz5

Dzięki Wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Saper spoko, nie zabłądziliśmy, z Boguchwały raczej każdy trafi do domu.

Młodzież wróciła cała i zdrowa, ale dopiero po 19:00. Z relacji mojego "młodzieńca" - objechali jeszcze małą pętle z obiadem w Cisnej. Zazdrość i tyle.

A wycieczka była spoko, nawet uwzględniając to że nie było żadnych militariów :), no może jeden minus:

Saper się "sparował" z Gawronem, a ja nie miałem z kim :) Ci co byli wiedzą o co kaman :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie!

Fajnie, że wycieczka się Wam udała. Może następnym razem się uda i pojedziemy razem. Pozdr!

Hipolit, następnym razem to stawiasz Wszystkim kawe.

Przez Ciebie jak czekaliśmy w umówionym miejscu każdego kto podjeżdżał na czoperze pytaliśmy: "Hipolit ?".

A się goście dziwili :)

Odnośnik do komentarza

Czołem

Nie tylko dziwili ale patrzyli jak na konspiratorów , hasło Hipolit , odzew Bóbrka .... Faktem jest ze dzięki młodzieży było nas OSiEM sztuk ,

toć to rekord wszech czasów !!!!!

Odnośnik do komentarza

A zapomniałem jeszcze.

Saper, DUŻE dzięki za naklejki Burgmani ale . . . .

Gawron - udało Ci się przykleić ? Bo u mnie niestety ta duża przy próbie naklejenia się rozwaliła :(

I teraz się zastanawiam czy czasem nie "dobiła" jej temperatura w jakiej przeleżała kilka godzin w niedziele. Mała naklejka jest OK.

Odnośnik do komentarza

Czołem

Grzesiek wstępnie jestem umówiony na traskę Leżajsk - Przemyśl - Dynów ( kawa pod semaforem ) - Rzeszów . Może tym razem bez

celu , po prostu jazda :-) . Wyjazd 8:30 Trzebownisko , boczna na mleczarnie koło sklepu ogrodniczego , powrót ok 13 .

Piotrek będzie i jeszcze jedna sztuka 200 . zapraszam !!

No chyba ze jakiś inny cel sie pojawi to zmienimy kierunek .

A i zapomniałem dodać , piątek 18 -go , Bieszczady , cel pstrąg w Terce , wyjazd 8:00 , powrót ok 17 , 350 km , to zaproszenie :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...