Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

My też w domu, plan wykonany w 100 % - na liczniku przybyło 350 km :)

Dzięki za miłe towarzystwo do Leska i sorki za poranne spóźnienie .

Trasa przez Dynów tak się nam spodobała że wracaliśmy tą sama drogą :)

Odnośnik do komentarza

Również dziękuję za sympatyczną wyprawę i kawkę w super towarzystwie :)

tak się składa, że w piątek będę tą samą trasą jechał do Arłamowa na dwa dni więc tym bardziej ta nowa dla mnie trasa się przyda.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Panowie, może są chętni na zrobienie wspólnej akcji zakupu kalendarzy Burgmani ??

Wysyłka kurierem ma kosztować 28,50 zł - więc jeżeli dogadamy się przynajmniej w 4 osoby każdy zaoszczędzi na 2 piwa :clapping:

Wiem że nie ma tam zdjęć naszych moto, ale wszystko przed nami :)

Odnośnik do komentarza

Czołem w czwartek zapowiadają 16 stopni i piękny dzień biorę urlop mam zamiar zrobić pętelkę po bieszczadach z pstrągiem w Przysłupiu. Wyjazd około ósmej rano powrót na siedemnastą 350 kilometrów może będzie ktoś chętny pomimo późnego poinformowania czekam na info

Odnośnik do komentarza

A co to takiego jest "urlop" :blush:Ja niestety nie dam rady.

PS:

Gawron, uważaj na serpentynach przed Cisną. Jak przejeżdżałem tamtendy 2 tygodnie temu. Nasi kochani drogowcy ponaprawiali dziury w asfalcie starym indiańskim sposobem - czyli gorąca smoła i zasypka drobnymi kamykami. Bardzo dużo tych kamyków leży teraz luzem na całej szerokości drogi. Dwa razy zaliczyłem uślizg tylnego koła, na szczęście bez konsekwencji, ale ja jeżdżę raczej po woli :) szerokości.

Odnośnik do komentarza

hej :)

ja równiez mam w czwartek urlop... jednak jadę z córką na wycieczkę szkolną jako opiekun :)

i to nie moto a autobusem :)

dodatkowo nie w bieszczady :)

pozdrawiam i udanej wyprawy

Odnośnik do komentarza

Panowie, Gawron pewnie gdzies tam śmiga po Bieszczadach, ale pogoda ma być jeszcze przez cały tydzień.

Ja mam wolny 11 listopada i chęć na przejażdżkę.

Moja propozycja - Zamek w Krasiczynie.

Wyjazd z Rzeszowa w kierunku Przemyśla, powrót przez Dynów. Trasa około 200 km.

Pojadę prawdopodobnie z synem (syn na 250 cm3) więc prędkość przelotowa około 90 km/h.

Ktoś chętny ??

Odnośnik do komentarza

Pogoda będzie na 100 , pytanie tylko jaka ? :)

A tak na poważnie ma być spoko, może trochę mgły z rana.

Temat z fortem bardzo mi się podoba, nigdy tam nie byłem i po cichu liczyłem że ktoś się odezwie z taką propozycją :)

Odnośnik do komentarza

Panowie z wielką przykrością muszę jutro zostać w domu :( z własnej głupoty... opowiem Wam przy kolejnym spotkaniu.

Szerokości i uważajcie na siebie bo podobno dziś w Dębicy miał miejsce wypadek z udziałem 2 oo.

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że to chyba już ostatnie podrygi takiej fantastycznej pogody. Było po prostu przepięknie.

Gumiś - szkoda, masz czego żałować.

Obecnym, dziękuję za te kilka godzin spędzonych w pięknych okolicznościach przyrody, w Doborowym Towarzystwie, na winkielkach (miejscami mokrych) - było pięknie.

Gawron, dzięki za drogę powrotną - BAJKA :clapping: .

Odnośnik do komentarza

Było faktycznie lux , zarówno droga , forty jak i kawa na zamku w Krasiczynie . Szkoda że sezon się kończy . Będzie czas na wymyślanie celów kolejnych wypadów . A może pogoda nas jeszcze zaskoczy .....na plus .Zobaczymy .

Do następnego !!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...