Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

witam !!kolegów Podkarpatczyków bo u mnie pod ostatnim postem'' tarnow okolice'' pojawilo sie nas 2 wiec koledzy i tak jestescie lepsi ::))))a pozegnać sezon to juz pożegnalem kotuzja wiec juz w tym roku odpuszczam!!!!zegnania!!!ale mam nadzieje ze w nastepnym roku to polaczymy sily debica i okolice---tranow okolice to nas bedzie wiecej ::evil:))POZDRAWIAM KOLEGOW ZA MIEDZY:::)))))))

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim

Złożyłem właśnie deklaracje, że biore klendarz Burgmani na rok 2013, bierze ktoś jeszcze? Jeśli tak to może zrobimy wysyłke zbiorową :mad2: ktoś z nas przeleje pieniążki i potem się spotkamy po odbiór.

No chyba, że każdy będzie wolał osobno zamówić, to oczywiście będzie zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza

Termin - musimy poczekać aż się dowiemy kiedy zacznie się wysyłanie kalendarzy do poszególnych grup, no chyba, że jeszcze jakieś małe spotkanko wcześniej :rolleyes1:

Odnośnik do komentarza

bobbens skoro takie jest Twoje życzenie... to bede śledził :photo:

będe patrzył na cały tydzień,a mniejszą uwagę na niedzielę bo niedziele z tego co pamiętam to przeważnie u ciebie odpadają, no chyba, że się coś zmieniło?

Trzeba się czym prędzej zobaczyć bo jak sypnie to już nie przyjedziemy na 2oo

Odnośnik do komentarza

No więc tak panowie

Jutro jest bardzo fajna pogoda i tak samo w sobotę, +10*C i brak opadów. Jutro to może odpada bo pasuje troszke czasu żebyśmy wszystko razem ustalili ale sobota myśle, że będzie to dobry czas na mały spot :ninja: oderwiemy się na chwile od prac domowych :clapping:

Tak więc mamy sporo czasu na zgranie się, piszcie czy odpowiada.

Jestem cały czas pod telefonem, w dzień piszcie, a wieczorkiem można zadzwonić. Mój nr. 880290655

Aha jeszcze miejsce... robimy jak każda grupa na 2oo w Dębicy ? W McDonalds ? czy macie inne miejscówki?

Odnośnik do komentarza

Również dziękuje za bardzo miło spędzony czas :)

Miałem aparat żeby pstryknąć pamiątkową foteczke ale jakoś tak się potoczyło, że nie pstryknąłem

Przy następnym spocie nadrobimy to :clapping:

Jeszcze raz wielkie dzięki i do następnego :)

LwG

Odnośnik do komentarza

Czołem Panowie

Właśnie przelałem kase za kalendarz Burgmani 2013 jeśli chce ktoś to może się podpiąć do mojej przysyłki :) tylko pasuje po dokonaniu przelewu napisać na PW do boochosa żeby przysał jako paczka zbiorowa, wtedy będzie wiedział do jakich forumowiczów to poszło.

Odnośnik do komentarza

OK

Zastanawiam się właśnie co tak to się dłuży :) żadnych konkretów na jakim etapie stoją prace

Czegoś się dowiem lub przyjdzie paczka to dam Ci znać :boxing:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...