Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

.... Saper jak wrócisz daj znać i zorganizuj coś, chętnie odwiedzę Twoje strony myślę, że Mr.Hex również :confused: ...

Pewnie, że się wybiore w strony Sapera :) jak tylko będzie zaproszenie to śmigniemy do Rzeszowa !scooter

Odnośnik do komentarza

Czołem

Kilka miesięcy temu tu byłem i było pusto ...troszke mnie to zmartwiło .Teraz widze że jest ruch !!

Chętnie sie przyłączę do jakiejś mikro lub makro wycieczki . W czwartek byłem w bieszczadach i 2oo moc a maxi ZERO :-( mimo 370 km zrobionych plastikowych 2oo nie widziałem .

Trzeba sie ruszać :-)))

Odnośnik do komentarza

O witam kolejnego sąsiada ;)

Świetnie, że chcesz się dołączyć. Jeszcze nigdzie nie byliśmy całą ekipą ale trzeba to zmienić :thumbs_up:

Ja jeżeli będzie hasło, że jedziemy w (ogólnie) góry, to ja odpadam :rolleyes: bo jednak moje 125ccm nie daje rady na podjazdach.

Ale spokojne przejazdy w niedziele to z wielką przyjemnością B)

Teraz czekamy aż wróci na ziemię podkarpacia Saper i się będzie szykowało kolejne spotkanie podkarpatczyków, więc śledź temat i zapraszamy ;)

Szerokości kolego

Odnośnik do komentarza

W niedziele jade na giełde do Rzeszowa wystawić Maxi.

Chce się ktoś jeszcze zabrać na mały przelocik do Rzeszowa i z powrotem? ;) (z powrotem - jak nie sprzedam moto :rolleyes: )

Jedzie jeszcze ze mną kolega na Bandicie 600, umówieni jesteśmy na Shellu ok. 7.10-15. Jedziemy tam na 2-3 godzinki.

Czy znajdą się poranne gołabki co tak wcześnie śmigają na 2oo? :P:D

Odnośnik do komentarza

powodzenia na giełdzie :clapping:, ja w niedziele jak nie będzie deszczu lecę na pętelkę wokół jeziora rożnowskiego. wyjazd 8:45, zbiórka przy McD, leci ok 15 moto, strzyzów, jasło, rzeszów, mielec i dębica. daj znać czy maxi zmieniło jeźdźca :ninja:

Odnośnik do komentarza

Ale macie dobrze :( wybrałbym się jeszcze na mały przelocik z wami ale to dobiero pewnie jak będzie 500ccm B)

Jak nie napisze jutro, że "EVO nie ma już wśród nas" to znaczy, że wracam na piechote, czyli bez moto :P:D

Ale dziwnie się czuje :ninja: z jednej strony chce sprzedać Maxi, a z drugiej jednak sentyment sie odzywa :clapping:

Cieżko ciężko będzie bez MAxi-skutera :)

Odnośnik do komentarza

Ale tu spokojnie

Wpadniecie może tutaj: http://hondapodkarpacie.org/content.php?568-Mega-Zlot-09.09.2012-D%EAbica

Szykuje się dość fajna impreza, a co więcej zbiera się ekipa na 2oo z Dębicy i okolic na stacji Schell, o 10 zbiórka, a 10.30 spokojny wyjazd na rynek gdzie wystawimy nasze maszyny - za freeko. więcej info. tu: http://www.podkarpackie2oo.pl/forum/viewtopic.php?t=6229

Fajnie się spotkać póki jest okazja i będe z aparatem więc moge wiecznić nasze maszyny :) :)

No więc kto jeszcze delaruje swoją obecność?

Odnośnik do komentarza

gumiś byłem wczoraj w bardejovie, taki lekki spontan wyszedł koło 10:00, próbowałem się do ciebie dodzwonić,ale coś nie mogłem złapać połączenia więc poleciałem sam :)

może następnym razem, październik ma być jeszcze ok :drunk:

Odnośnik do komentarza

cześć Peter, trochę się późno przebudziłeś, ale lepiej późno jak wcale :)

bądź czujny, choć sezon powoli dobiega końca :(

ja się jutro wybieram do Dukli ( pustelnia św. Jana), jak oczywiście nie będzie biło żabami :) ma ktoś ochotę?

Odnośnik do komentarza

no i widzę brak chętnych, ja byłem, pogoda ok, przy okazji wypad na Słowację i miło spędzony dzień. a co najważniejsze widziałem wracając pomiędzy Brzostkiem a Pilznem na Dębickich blachach AN 650 :clapping:, minąłem podniosłem rękę, nie było czasu na postój. może ten ktoś czyta forum, chętnie bym się spotkał i pogadał :photo: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

i kolejny :) Burgman AN 650 w okolicy, tym razem na mieleckich blachach. Dziś zobaczony ( na własne oczy ) :) około 17 w Żyrakowie, leciał na Mielec, kierowca w czerwonej kurtce i szarym kasku. Jeśli czyta to forum będę wdzięczny za kontakt :). Może kiedyś się spotkamy i będzie okazja pogadać :msn-tongue:, do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

Ja jak wracałem z zakończenia sezonu w Dębowcu to wyprzedził mnie forumowicz !w00t poznałem po klubowej kamizelce, Burgman 400 - taki z nowszych roczników, nie patrzyłem na rejestracje bo dość ostro pocisnął. Jakbym go spodkał na zlocie zapewne był zagadał :laughing:

Robimy Panowie jakieś zakończenie sezonu Maxi-maniaków z podkarpacia? :clapping:

Odnośnik do komentarza

Sezon się kończy ,a tutaj ruch się robi ,:( bobbens w niedziele rano pogoda nie zachecała do jazdy więc odpuściłem Duklę,myślę że jeszcze bedzie okazja polatać , nie w tym sezonie to w nastepnym .Jeśli chodzi zakończenie sezonu Maxi-maniaków jestem chętny.Mam kilka tematów dotytczących Maxi-skuterów chętnie sie spotkam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...