Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

My z młodzieńcem też w domu. Dzięki za wspólny przelot. To była faktycznie super przejażdżka. :)

ee250ec3dc6b386bmed.jpg

W Forcie Saper był w swoim żywiole:

ac1eeb7129cafb07med.jpg

a młodemu tak się spodobały serpentyny że śmigał tam i z powrotem chyba ze 3 razy :)

da03b31093945e32med.jpg

No, chyba udało się wreszcie dołożyć zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza

Witam chciałbym dołączyć ale narazie szukam kogos do pomocy w wymianie paska i rolek czy ktos by mi pomógł jestem z Rzeszowa pozdrawiam wszystkich maxi skuterowcow

Odnośnik do komentarza

Kriss ja prócz jazdy tylko płyny w pojeździe potrafię wymienić , resztę u mechaników . Na całe szczęście sprzęt nowy to i wizyt w warsztacie nie ma za wiele

Odnośnik do komentarza

Witam kolegę kriss nexus500 - chociaż powitania to chyba nie w tym dziale.

A co do serwisu skuterów w Rzeszowie - warto założyć nowy wątek w regionie - ten ma zostać tylko do planowania wspólnych wyjazdów.

Odnośnik do komentarza

Czas odgrzać temat.

Jak było wspomniane w innym wątku czas na ustalenie terminu wycieczki do zamku Krzyżtopór.

Po wstępnej analizie proponuję termin 24.05.2015 r. (niedziela)

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza

Nie mogę się zadeklarowac na 100 %, ale jak to Gawron mówi "będę obserwował temat" :)

Oponki nowe założone, tarcza hamulcowa też, ale ciągle walczę z sondą lambda. Jak się uporam to jadę.

Dla mnie termin OK, zajęty mam tylko 30 i 31 maja.

Odnośnik do komentarza

Czołem

Regularnie obserwuję..... , nawet koleżkę z vtx'a wtajemniczyłem w plan zamkowy :-). Zobaczymy , zobaczymy ......

Odnośnik do komentarza

Została "ostatnia prosta", wobec tego proponuję spotkanie o godzinie 8.00 w dniu 24.05.2015 na stacji benzynowej Orlen przy rondzie Jana Pawła II w Rzeszowie. Czas oczekiwania 15 minut.

Jeśli ktoś ma jakieś uwagi, to proszę podawać.

Odnośnik do komentarza

Na dzisiaj jadę na 70% - jutro burek jedzie do mechanika na regulację zaworów i drobne "co nie co". Jak nie wyjdzie nic nieplanowanego to na niedzielę powinien być gotowy.

Saper, a liczyłeś czas - do przejechania około 100 km w jedną stronę.

Jedziemy tylko do Zamku i z powrotem czy gdzieś jeszcze odbijemy ? Np. Sandomierz.

Pytam - bo 24 są Panie wybory prezydenckie - obecność obowiązkowa :), a pogodę też zapowiadają raczej taką sobie :(

PS: Trochę nie na temat, ale nie mogę się powstrzymać.

Saper, ale fajną "bombkę" ostatnio wygrzebałeś z ziemi. :) Pokazywali w wiadomościach Rzeszowskich - i ciebie i "bombkę".

Odnośnik do komentarza

Felia - trasa przez Nową Dębę.

Endriu - powrót wyjdzie w okolicy 13-tej,

Jeżeli będzie lało to niestety odwołujemy, w deszczu byłoby mało atrakcyjnie.

PS. Bombka miała 500 kg.

Odnośnik do komentarza

Panowie, trochę mi się skomplikowało - w czwartek muszę wyjechać na kilka dni i wrócę prawdopodobnie dopiero w niedzielę rano.

Raczej - nie dam rady :(:msn-cry::mad2:

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich z Podkarpacia :-) niedawno sprzedałem swoją "50" i poszukuję teraz 125 .. Mam nadzieję że szybko znajdę coś sensownego choć budżet to tylko 3 tys .. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Masz fajne skutery sprowadzane pod nosem u pana "Tadka" na początku Mielca od strony Dębicy po lewej stronie.

Ja tam kupiłem lata temu 50 tke Piaggio NRG, która jeździ do teraz a znam dużo sprzętów tam kupionych, i polecam tego sprzedawcę. Ostatnio znajomy kupił tam 125 i jest ok.

Odnośnik do komentarza

Ze względu na nie sprzyjającą aurę, dzisiejsza wycieczka zostaje odwołana. Nowy termin ustalimy ponownie, jak pogoda przestanie być paskudna.

Odnośnik do komentarza

Ja 4 czerwca odpadam - obowiązkowy udział w procesji :), a Saper już chyba jedzie na Burgmanie. 30 i 31 maja mam zajęty, ale na razie wolny 6 i 7 czerwiec.

Odnośnik do komentarza

Masz fajne skutery sprowadzane pod nosem u pana "Tadka" na początku Mielca od strony Dębicy po lewej stronie.

Ja tam kupiłem lata temu 50 tke Piaggio NRG, która jeździ do teraz a znam dużo sprzętów tam kupionych, i polecam tego sprzedawcę. Ostatnio znajomy kupił tam 125 i jest ok.

Gumis też tam kupowałem i też nrg :-) byłem u niego ostatnio ale nie ma narazie nic że 125. Przywiózł teraz burgmana 400. A jaki sprzęt kupił Twój znajomy i za ile jeśli można wiedzieć. Wiem że sprowadza dobre sprzęty bo jeździłem 3 lata i wszystko było ok :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...