Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dzięki za wspólny wypad. Mimo kilku przygód (jak by nie było 13 :)) było OK.

Kawka Pod Semaforem pyszna, a odgłosy z wydechu Harleya - bezcenne - kto jechał choć przez chwilę za naszym kolegę wie o czy mówię :)

Odnośnik do komentarza

Czołem

Ten 13 to chyba do mnie pijecie :-) , e tam wielka sprawa .... , ale zabawnie było , jak zwykle , pedziałbym że wywrotowo zabawnie !!!!!!!

Ciekawe czy długo pozostanie TEN incydent w pamięci .......

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy długo pozostanie TEN incydent w pamięci .......

To zależy u kogo w pamięci. U nas - do następnego "ciekawego" incydentu :)

Ty masz gorzej - u Ciebie będzie w pamięci do malowania, albo zakupu nowych plastików :)

Odnośnik do komentarza

A i zapomniałem dodać , piątek 18 -go , Bieszczady , cel pstrąg w Terce , wyjazd 8:00 , powrót ok 17 , 350 km , to zaproszenie :-)

Czy wyjazd na śledzie, znaczy na pstrąga :) aktualny ? Jeszcze na 100 % nie wiem, ale się przymierzam.

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to że będę, ale w razie W na priw podam Ci nr kontaktowy.

Do zobaczenia,

EDIT: nadrabiam zległości, kilka zdjęć z wycieczki dla potomnych :)

Wizyta w Arłamowie. Okazuje się że przed 10:00 nie podają tu kawy :(

1720345b23a38007gen.jpg

A więc daliśmy zarobić komuś innemu

9d22a723084ce364gen.jpg

szarlotka i kawa:

0dc6e83edbe0691dgen.jpg

i na koniec cel wycieczki: pstrąg z grila w Terce:

bf69e2b943592969gen.jpg

PIWO ! - oczywiście bez alkoholowe !

Odnośnik do komentarza

Kurcze. Dopiero teraz sprawdziłem pocztę... Cóż pojadę sam na popołudniową wycieczkę. Muszę potestować Helixa póki jest ładna pogoda. Coś mi się wydaje, że znowu cieknie przekładnia.

Gdzie byliście?

Odnośnik do komentarza

No Panowie, jakaś relacja by się przydała. Odbył sie tem wyjazd ? Mam czego żałować ?

Ja niestety od piątku siedziałem w Pieninach na degustacji Łąckiej śliwowicy. :)

Kurcze. Dopiero teraz sprawdziłem pocztę... Cóż pojadę sam na popołudniową wycieczkę. Muszę potestować Helixa póki jest ładna pogoda. Coś mi się wydaje, że znowu cieknie przekładnia.

Gdzie byliście?

A ty Hipolit sprawdzaj regionalne zawsze w piątek wieczorem - czasem wyjazdy są dość spontaniczne, a swoją drogą to może rozważymy taki wariant, że skoro Ty nie możesz dojechać do nas, to my odwiedzimy Ciebie, a w zamian za to Ty zawieziesz nasz w swoje okolice na grzybki :)

Coś się ich wreszcie pojawiło.

Odnośnik do komentarza

Po pracy pocztę sprawdzam przeważnie na tablecie. Niestety ze skrzynki przypisanej do forum nie zawsze mi pobiera.

Ja też sobie w niedzielę wycieczkę zrobiłem, ale wieczorną porą. Pojechałem z Leżajska aż pod Pruchnik. W sumie zrobiłem ok. 100 km Helixem. Kusiła mnie jeszcze Kalwaria Pacławska, ale obawiałem się, czy na te podjazdy nie pokonają mojego Helixa.

Odnośnik do komentarza

...

Gdzie byliście?

Trasa wiodła z Rzeszowa do Nowej Dęby, przez Bojanów do Niska, a następnie Leżajsk, w Łańcucie kawusia w centrum i powrót do Rzeszowa.

Pogoda była przepiękna "cud, miód, orzeszki", aczkolwiek miejscami asfalt był bardzo śliski.

Odnośnik do komentarza

czołem

będą jeszcze pogodne niedziele , co się odwlecze ......

Bankowo zamieszczę informację o wycieczce w Bieszczady na zakończenie sezonu , ale to na tygodniu , cały dzień - cel pstrąg i

popatrzenie na Bieszczady po pierwszych przymrozkach .

Odnośnik do komentarza

Ale tu cisza. Zamarzli wszyscy, czy jak :)

Chciałem zaproponować jutro jakieś spotkanie na kawkę, ale przejechałem się dzisiaj Burgmanem do Lubeni i z powrotem po godz. 18:00 i stwierdzam że kurcze jest zimno :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...