Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

nie chciałbym zawalać umówionego terminu:

"Kolejne planowane spotkanie 18.02.2016r. w "Karczmie u Jana",

lecz ten termin mi niestety nie leży - obowiązki służbowe, nie do przełożenia :(

zatem albo pożyczę miłej zabawy albo... organizator przełoży termin :) nie nalegam, zostawiam do przemyślenia...

Odnośnik do komentarza

Co do terminu - jestem otwarty - piątek mi w prawdzie nie specjalnie leży - ale pierogi ruskie też można "wszamać" :)

Co do jazdy z lutym na 2oo - w sobotę pogoda była super, ale nie było czasu - wieczorem założyłem tylko akumulator z planem jazdy w niedziele.

A w niedziele ? Od rana śnieg z deszczem :(

Tak że Gumis - spokojnie - na razie akumulator wyciągnięty z powrotem – odkurzyłem narty i gogle :)

Odnośnik do komentarza

Na dwa koła w lutym to mnie nie namówicie, nawet pomimo temperatur w plusie, poczekam do wiosny i ciepełka.

Co do terminu, to dla mnie osobiście może być 25.02.2016, ale dajmy się wypowiedzieć Bobbensowi i Gawronowi przed ostatecznym podjęciem decyzji.

Odnośnik do komentarza

ja za terminem 25/02/16 jestem jak najbardziej, bo poniekąd jestem tego prowodyrem ;)

18/02/16 nie dałbym rady ze względów służbowych...

Odnośnik do komentarza

No to w takim razie,

po wypowiedziach wszystkich zainteresowanych termin został ustalony na 25.02.2016r. miejsce pozostaje bez zmian.

Czy godzina 18.00 będzie Wszystkim pasowała?

Odnośnik do komentarza

Taa... przypomniałem sobie że 25 to termin płacenia daniny na nasze kochane państwo. A ja tu chyba jestem jedyny co płaci VAT :(

No ale może na kawe mi chociaż zostanie :)

Odnośnik do komentarza

Panowie, u mnie na jutro wypadł nie dokońca wcześniej planowany wyjazd - jadę na narty :) - ale mam nadzieje zdążyć.

Czy ktoś się odważy i przyjedzie na 2oo :question::)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...