Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

I my w domu. Wszystko ok droga spokojna. Zaraz po wyjeździe z Łańcuta zastaliśmy suchutki asfalt i tak do samego domu. Szkoda było zsiadać z Suzi dalej chciało się jeździć taka ciepła nocDzięki za super zabawę z przygodami. Będzie co wspominać. Szacun dla gospodarzy za przyjęcie nas po królewsku.

Odnośnik do komentarza

Spotkanie w odmiennej formie przeszło do historii, było super, i będzie zapamiętane na długo.

Garbers z Żoną i Rodziną zorganizowali "małe weselisko" - wielkie dzięki za przyjęcie i organizację.

Kolejne spotkanie zostało ustalone na:

termin - 22.07.2016r. godzina 18.00

miejsce - Karczma u Jana (wylotówka z Rzeszowa na Głogów Małopolski) miejsce znane.

Odnośnik do komentarza

A był konkurs `Miss mokrego podkoszulka' czy dziewczyny odpuściły? Garber's Family stanęła na wysokości zadania. Organizacja na cztery złote medale.

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy wszystkim za przybycie. Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś do nas zawitacie na dłużej, a pogoda będzie bardziej łaskawa. Rodzinka była zachwycona atmosferą spotkania i Waszym poczuciem humoru, pomimo całkowitego przemoczenia. Pozdrowienia dla wszystkich i czekamy na kolejne spotkanie, mam nadzieje w liczniejszym gronie.Pozdrowienia dla najmłodszej uczestniczki imprezy. P.S.Niestety konkurs się nie odbył, ale może następnym razem :wink32:

Odnośnik do komentarza

No widzę, że pierwsze spotkanie uwieczniane na video ;) a mnie nie było - ładnie to tak???

a taki fotogeniczny jestem ;)

a tak na poważnie to ta pogoda was nie rozpieściła, tym większe gratulacje za realizację spotkania :)

Fajkowi za film

Garbersowi za ogarnięcie i psa

reszcie za przybycie

nie zauważyłem Gumisia, pewnie jak się odgrażał tak zrobił i nie przyjechał ;)

pozdrawiam i do zobaczenia w rzeszy

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w serwisie w Pustyni miałem przyjemność poznać kolegę jeżdżącego na Mejesty 400. Kolega jest zarejestrowany na forum.

Obiecał że się odezwie i postara się zaglądnąć na jakieś spotkanie.

Jeszcze raz zachęcam do odezwania się na forum, a przede wszystkim do przyjazdu na nasze spotkanie :) :)

Odnośnik do komentarza

Spotkanie w odmiennej formie przeszło do historii, było super, i będzie zapamiętane na długo.

Garbers z Żoną i Rodziną zorganizowali "małe weselisko" - wielkie dzięki za przyjęcie i organizację.

Kolejne spotkanie zostało ustalone na:

termin - 22.07.2016r. godzina 18.00

miejsce - Karczma u Jana (wylotówka z Rzeszowa na Głogów Małopolski) miejsce znane.

To ta karczma za Miłocinem?

Odnośnik do komentarza

Jutro będę dwuśladem.

T-max rozebrany, serwis po 20k, czekam spokojnie na zamówione części i pewnie skręcę go po weekendzie dopiero.

Odnośnik do komentarza

OK, a juz się przestraszyłem że masz krzywą rame i stąd te dwa ślady :)

Wsadź do auta na wszelki wypadek kask i kurtkę - bo może się okazać że nie posiedzimy na miejscu - a tak to się załapiesz na plecaczka :)

Odnośnik do komentarza

Ja w tej edycji spotkania przyjadę bez plecaczka. Niestety jej płyn chłodniczy stracił właściwości i ma 39'C. Zostanie jej tylko obejrzenie kolejnego nagrania

Odnośnik do komentarza

Ja w tej edycji spotkania przyjadę bez plecaczka. Niestety jej płyn chłodniczy stracił właściwości i ma 39'C. Zostanie jej tylko obejrzenie kolejnego nagrania

Niech szybko zdrowieje.

Odnośnik do komentarza

Gwoli kronikarskiego zapisu kolejne spotkanie przeszło do historii i znowu w trochę odmiennej formie.

Grzesiek - Saper przyjechał się tylko przywitać i pojechał do domu chorować - Saperku zdrowiej szybko.

Po posiłku (co niektórzy byli strasznie głodni - przyjechali prosto z pracy) ponieważ słońce grzało mocno i nie dało się wysiedzieć w ciuszkach moto nawet pod parasolem pojechaliśmy na przejażdżkę w koło Rzeszowa. Przejażdżka chyba udana - nikt nie narzekał :)

Następne spotkanie wstępnie ustalone na piątek 26 sierpnia godz. 18:00. Miejsce do ustalenia - czekam na propozycje.

Moim faworytem jest parkin leśny w okolicach miejscowości Kopcie - tam gdzie ostatnio opijaliśmy nowe moto Bobbensa - grila już zakupiłem :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam Burgmaniaków z Grupy Podkarpackiej,

chciałbym nieskromnie przypomnieć, że Skarbonka Szlachetnej Paczki jest otwarta i czeka na Wasze spontaniczne wpłaty.

Pozdrawiam i szczerze zachęcam do systematycznego zasilania skarbonki na ten szczytny cel.

Odnośnik do komentarza

Pewnie że tak ! Ale Saper był chory, Dębica nie obecna. słońce mocno grzało - to wyszło zwiedzanie okolic Rzeszowa. :)

Coś proponujesz :question:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...