Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Bobbens - ty to nas normalnie rozpieszczasz :mad2: a miało być kopanie w oponę, pomijam już fakt że Gawron wygrał piwo :)

No ale spoko - wszyscy wiemy jak jest - jak by nie ta robota, nie było by kasy na moto i benzin :)

Odnośnik do komentarza

No właśnie ...to do piwa :-) , Bobbens ustalmy ze bezalkoholowe bede pił , aby wracać , a nie być odwozonym . Co sie odwlecze to .....

Odnośnik do komentarza

W kwestii formalnej, "zapytowowywuję", czy zakupy na tego grila każdy robi indywidualnie i przywozi w bagażniku "wałówę", czy zakupy zrobimy wspólnie po spotkaniu, we wcześniej ustalonym miejscu?

Jak mniemam, to spotkanie w dalszym ciągu na parkingu w Rynku w Łańcucie.

Bo do spotkania zostało równo tydzień i zacząłem przebierać nogami.

Odnośnik do komentarza

A ja powiem tak. Istnieje duże ryzyko, że nie zdążę poskładać mojego Burgmana do przyszłego czwartku, a napewno nie odpuszczę (nie odpuścimy) możliwości spotkania się z Wami - więc przyjedziemy autkiem. W związku z tym możliwości przewozowe trochę nam się poprawią. :) zapakujemy krzesełka i takie tam ........

Co do zakupów - jestem otwarty na propozycje - dostosujemy się.

Odnośnik do komentarza

Gawron, weź więcej - my też lubimy kaszanke z grila :)

A jak panowie z węglem :question: Ja proponuję aby węgiel zakupił Garbers1 jako gospodarz, a pozostali zrzutka po 5 zeta na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Cześć.Może niech każdy przywiezie, to na co ma smak,a ja zapewnię,grilla oraz ognisko z rusztem.Węgiel też kupie i kiełbasę,cacyki czyli ogórki z serem i czosnkiem,wyśmienity dodatek do grilla.A co do umówionego miejsca spotkania to ,może spotkamy się na parkingu Biedronki po lewej stronie, jak skręcicie z A4 do centrum.Parking w centrum jeszcze będzie płatny, więc ciężko będzie się zatrzymać.A teraz zamawiajmy pogodę na spotkanie.!!

Odnośnik do komentarza

Dobra, właśnie jest przerwa w meczu Poland - Germany więc ja pierwszy. Zamawiam pogodę na czwartek 23 czerwca.

Garbers1 - a jaka ta pogoda ma być :blush::question: bo nie napisałeś i nie wiem :):clapping:

Odnośnik do komentarza

Jakbyśmy się chwilkę spóźnili poczekajcie chwilkę. Kończę po 15.30 pracę i może być ciasno z czasem zanim dotrę do domu i zmienię 4oo na 2oo. Nie mam do nikogo z Was nr telefonu i jak Was nie zastaniemy przy Bieedronce - to szukaj wiatru w polu. Mój nr 606 667 243

Odnośnik do komentarza

Czołem

Saper , ja nie dam rady przyjechać na 17 ...ale liczę ze bede wolny po 18 i choć na chwile sie zjawie .miej prosze telefon pod ręka poprowadzisz mnie ......bede dzwonił

Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie ja jestem bez szans na dziś :(

Wróciłem po ponad 3 tygodniach do firmy i nie wiem jak się nazywam :(

Wypijcie coś bezalkoholowego za mnie i pomyślcie gdzie się wybierzemy razem.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Gumiś nie "dziwacz", jak już nie pamiętasz jak się nazywasz, to przyjedź, "nie pamiętał" będziesz od jutra, to i tak niczego nie zmieni.

Danieltor - zabieraj Żonę i przyjeżdżaj, takiej rocznicy nie zapomni, będzie jak zwykle, czyli wesoło!

Odnośnik do komentarza

dajcie do siebie nr tel. na wypadek W

Tomek, nr poszedł SMS-em :) w razie W :)

Ja niestety zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią będę (przepraszam, będziemy :) ) autkiem.

Silnik założony, nawet ładnie gada, ale po mimo kolejnej (już nawet nie wiem której) nie przespanej nocy mojej i Sapera ( Saper - jeszcze raz DUŻE DZIĘKI) Burgman ciągle "goły" - choć już jeździ :)

EDIT: ma ktoś może przenośny klimatyzator :question: Jadę 4oo, kombi - mogę przewieźć.

Jak włączymy na spotkaniu, to w okolicach Łańcuta temperatura spadnie o 10 stopni :clapping: i będzie git :)

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwie dojechaliśmy. U nas ani kropla deszczu nie spadła. Po drodze też spokój. Było nam bardzo miło Was poznać (szkoda że nie wszystkich) Dzięki za wszystko i do widziusłyszenia.

P. S.

Wideo relację podeślę po zmontowaniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...