Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie jeszcze nie mogę określić godziny, jak będę wiedział to dam znać.

edt.

Na razie wsystko wskazuje na to, że o 16-tej zrobię zakupy i 16.15 będę gotowy do ruszenia spod Biedronki u Endria. Gdyby mnie tam nie było, to znaczy, że mój misterny plan się posypał i dojadę na miejsce o późniejszej godzinie.

Odnośnik do komentarza

Ok, TomekSTW dał cynk że raczej ich nie będzie. Ja jeszcze z robotą w lesie, ale zaraz odpalę drugą kawę i mam nadzieje że trochę ruszę z miejsca :), a jak nie to w poniedziałek też jest dzień. Jak to mówią robota nie zając :)

wiem wiem, Grzesiu - w Twojej branży to nie przejdzie :blush:

Odnośnik do komentarza

My w domku, ja przytyłem chyba ze 3 kg :( stanowczo nas za mało było, a za dużo wałówy na ruszcie.

Ale mega sympatycznie, należy powtórzyć :)

W drodze powrotnej okazało się że w czasie jazdy w 2 osoby moje światła oświetlają raczej niebo, a nie drogę :mad2: do poprawki.

Jaki mam fajny sok Tymbark. Gazowany - cytrynowy :)

Odnośnik do komentarza

No tak,

spotkanie poszło do historii, jako kolejne, grilek planowany już dawno doszedł w końcu do skutku i muszę przyznać, że było:

- kameralnie - mało nas,

- urokliwie - miejsce,

- sympatycznie - towarzystwo,

- grille jednorazowe - dają radę,

- żarcie - za dużo

posiedzieliśmy do ciemna, chyba dlatego, że było fajnie.

Kolejne spotkanie zostało zaplanowane w tym samym miejscu w terminie 09.09.2016 r. również jako grillowe.

Odnośnik do komentarza

Czasu coraz mniej do spotkania, termin i miejsce są ustalone, pozostaje ustalić godzinę.

Proszę pisać która komu pasuje, 17-sta, czy 18-sta?

Odnośnik do komentarza

Niech będzie 17. Faktycznie już ciemno robi się wcześniej. Jak ktoś nie zdąży na 17 (np. ja :) ) dojedzie później, choć ostatnio udało mi się zdążyć :clapping:

Odnośnik do komentarza

No i kolejne spotkanie minęło w kameralnym gronie, w ciszy i spokoju. Wszyscy uczestnicy już w domowych zaciszach odpoczywają.

Kolejne jest planowane wstępnie na 30.09.2016r.

Odnośnik do komentarza

Panowie u mnie 30 wrzesień odpada.  Ale może by tak 1 października - w sobotę ?  I tak od godz. 15:00 ?  Coś w rodzaju zakończenia sezonu :D

PS: się kurcze nie mogę odnaleźć na tym nowym forum :unsure:

Odnośnik do komentarza

To może jeszcze ktoś się wypowie w kwestii terminu, moja propozycja, abyśmy zrobili ognisko na zakończenie sezonu, miejsce było fajne i drewno przygotowane. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza

No tak, nie pamięta :angry:.

A z kim jeździłem drogą, wśród lasów, po szuterku, do mostku nad rowem z pięknym płonącym ogniskiem, które rozpalili sobie rowerzyści? No z Kim?

To o tym miejscu właśnie piszę.

Odnośnik do komentarza

OK, teraz uściślone :)  Czekamy kto chętny - oprócz Pawła oczywiście.  Trzeba będzie podać jakieś namiary GPS bo chyba tylko my tam byliśmy.

PS:  Po niedzielnym wyjeździe na Słowację (autkiem niestety)  mam pomysł na fajną wycieczkę.  W wolnej chwili opiszę w odpowiednim dziale. Może uda się jeszcze zrealizować w tym roku  - jak pogoda będzie łaskawa.

Odnośnik do komentarza

Życie strasznie dynamiczne jest. Właśnie się dowiedziałem że cały weekend od 30 IX  do  2 XI  będę miał zajęty. :angry:  No trudno :huh:

Odnośnik do komentarza

Jak już pisałem weekend 30 IX - 2 X mi nie pasuje.  Ale następny, czyli 7 - 9 X na ten czas wygląda na wolny.

Moja propozycja:  Spotkanie przy ognisku w Hadykówce - namiary.  

Termin:  Sobota ,  8 października  godz.  15:00.  W razie nie pogody: Karczma u Jana  godz. 18:00. 

Odnośnik do komentarza

OK, to w takim razie sobota  -  15 X - ale może zaczekajmy, niech się jeszcze ktoś wypowie, bo we dwóch to się możemy spotkać albo u Ciebie, albo u mnie w firmie na kawie :)

PS:  a gdzie tym razem gracie ?  Gdzieś blisko ?  Bo może Ci pokibicujemy :)  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...