Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania na łonie natury - podkarpackie.


EndriuBis

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie z regionu ale i pozostali chętni :)

Dzisiaj po pracy polataliśmy trochę z Saperem w koło komina. Nakręciliśmy około 120 km, ale za to w konkretnym celu.

Sprawdzaliśmy bazę leśnych parkingów i miejsc z ławkami, stolikami i zadaszonymi wiatami gdzie można by organizować nasze cykliczne spotkania w ciepłe dni w sezonie jazdy na skuterach.

Odwiedziliśmy kilka takich miejsc i dajemy pod Waszą ocenę, ewentualnie czekamy na Wasze propozycje.

  • Miejsce nr 1 - Bratkowice.

Łatwy dojazd drogą asfaltową, bardzo duża wiata, miejsce do palenia ogniska i grilla.

WADY: brak drzewa (w koło niby las ale ...)

4041bab4ddfd289cgen.jpg

  • Miejsce nr 2 - Hadykówka

Łatwy dojazd drogą asfaltową, ale ostatni 1 km droga szutrowa, wiata, miejsce do palenia ogniska, przygotowane drzewo :)

WADY: Przy wyjeździe z lasu w lewą stronę (w kierunku Rzeszowa) - ograniczona widoczność, trzeba uważać.

ed04d4108d6127e7gen.jpg

  • Miejsce nr 3 - Kopcie.

Łatwy dojazd drogą asfaltową, bardzo urokliwe i spokojne miejsce - w sam raz na pogaduchy :tabletalk:

WADY: mała wiata, brak miejsca do palenia ogniska.

W pobliżu jest też drugi parking z wiatą - ale w/g oceny mojej żony - "szału nie ma" :( - jakiś taki beznadziejny :)

77f375f84cb6db2bgen.jpg

174b9e2bfe176564gen.jpg

Czekam na Wasze sugestie i opinie w tej sprawie, a dla sprawdzenia jak to wygląda w rzeczywistości proponuję spotkanie w przyszłym tygodniu w piątek 8 lipca. Godzina i miejsce do ustalenia. (dzień wolny od Euro 2016 :) )

EDIT: jutro jedziemy w podobnym celu, ale tym razem na południe - kierunek Lubenia, Błażowa - nie daleko bo jutro musimy zobaczyć jak nasi na Euro wygrywają z Portugalią :):clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • EndriuBis

    21

  • gumis

    8

  • Saper

    7

  • tomekstw

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Paweł, kurcze - nie marudź - jedyne usprawiedliwienie jakie możesz przedstawić to bilety z Czarnobyla :) To już teraz :question:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Panowie cała Nadbużanka przed Wami (droga 816) + jakieś tam niuanse lokalne, naprawdę "przelatując" tam ostatnio zakochałem się w klimatach żałuję tylko że nie mam sprzętu adekwatnego na podorędziu....... do czasu :D:D a wtedy drżyjcie :D

Odnośnik do komentarza

Kto chętny na małe spotkanie w najbliższy piątek 8 lipca około godz. 18:00 - w Hadykówce ? Oczywiście jak pogoda pozwoli, szczegóły podam jutro lub w środę.

Odnośnik do komentarza

Środa mi jakoś uciekła :( Wszystkich chętnych zapraszam na spotkanie 8 lipca (piątek) godz. 18:00. Miejsce spotkania - parking leśny: https://www.google.pl/maps/place/50%C2%B019'11.8%22N+21%C2%B051'53.4%22E/@50.325888,21.8486954,14z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d50.31994!4d21.864842?hl=pl - to jest ten mniej ładny - ale łatwiej tam trafić :)

EDIT: coś mi google kłamie. Podaję współrzędne do google maps: 50.319940, 21.864842 .

Odnośnik do komentarza

Mógłbyś napisać jaka miejscowość, który parking ze sprawdzonych, bo współrzędne sprawdzę dopiero w domu.

Odnośnik do komentarza

Parking leśny przy drodze Lipnica - Kopcie - ( to ten ostatni na którym byliśmy ostatnio - bez zsiadania z motocykli :) )

Odnośnik do komentarza

My startujemy około 17:00 - 17:15 z pod Biedronki na ul. Siemieńskiego 14. Mam nadzieje że pogoda wytrzyma.

Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie, właśnie dzwonił do mnie Paweł vel Gumis z pytaniem czy spotykamy się w piątek na leśnym parkingu.

Pogoda jest OK, komary gryzą tylko umiarkowanie, więc ja jestem jak najbardziej za.

Piątek 15 lipca, godz. 18:00 - parking leśny przy drodze Lipnica - Kopcie. Mile widziane aby przywieść coś do picia i do jedzenia - baru nie ma :)

Saper lub Bobbens - jak możecie podajcie proszę współrzędne GPS, według google maps: 50.319940, 21.864842 - ale nie wiem na ile prawdziwe :(

Odnośnik do komentarza

Endriu, Współrzędne prawdziwe.

Przedwczoraj kręciliśmy się w tamtych rejonach i znaleźliśmy przy drodze 861, 50.396169, 22.007214 zaraz za miejscowością Cisów- Las, kierunek na Jeżowe, podobne zadaszenie, kominek, ale.. obok jest jeszcze piaszczyste śliczniutkie boisko do siatkówki. Minus to żadnych drzew. Na stronie http://mapy.geoporta...Panel_kraj_ORTO widać ładnie z lotu ptaka tylko trzeba ręcznie odnaleźć teren.

Odnośnik do komentarza

A widzisz Tomek, tam nie dojechaliśmy :), takich leśnych parkingów jest sporo, a właśnie ze względu ma Was chcieliśmy znaleść takie miejsce gdzie wszsyscy będą mieli mniej więcej blisko i równocześnie daleko :) Jak dacie radę to wpadnijcie w piątek w to nasze miejsce (Lipnica - Kopcie) a potem się zobaczy. Możemy pojechać już razem dalej.

Oczywiście pod warunkiem pogody bez deszczu.

Odnośnik do komentarza

Siemanko koledzy. Coś mi się wydaje, że spotkanie miało być 22.07.16.godz.18:00 Chyba, że coś nie doczytałem.

Odnośnik do komentarza

Nie tylko na przyszłość. Jest pomysł aby te letnie spotkania odbywać w plenerze. To zaplanowane na 22-go też - ale będzie specjalne INFO na ten temat.

Odnośnik do komentarza

Nie tylko na przyszłość. Jest pomysł aby te letnie spotkania odbywać w plenerze. To zaplanowane na 22-go też - ale będzie specjalne INFO na ten temat.

O widzisz, czyli temat zmienia się dynamicznie.

Odnośnik do komentarza

Z tymi zmanami dynamicznymi nie szalejcie, spotkanie 22.07.16 zostaje bez zmian jako punkt spotkania, a później uczestnicy (obecni) podejmą decyzję co dalej, tym bardziej, że spotkanie w dniu 22.07.2016r. zostało ustalone metodą "demokratyczną", czytaj - większością głosów. I tej wersji się trzymajmy.

Odnośnik do komentarza

Spoko, spoko. Ja generalnie przesiadywać w knajpach nie lubię, a już na pewno nie przy ładnej pogodzie.

Ale postaram sie przybyć ( z naciskiem na "postaram się") na godz. 18:00 22 czerwca do Karczmy u Jana :)

Nie mniej jutro planuję być około godz. 18:00 - 18:30 na parkingu leśnym tutaj - według google maps: 50.319940, 21.864842.

Odnośnik do komentarza

Deszczu dzisiaj ma nie być - dopiero jutro. Ale do jutra chyba siedzieć nie będziemy. :) "Przypalimy" jakąś kiełbaskę :question:

My już w domku. Było zarąbiście, mimo że nikt nie miał węgla na grilla :)

Yamaha Bobbensa opita, a Żywiec bez alkoholowy to od dzisiaj mój faworyt :)

Odnośnik do komentarza

Panowie, pogoda za oknem do du... , robota mi nie idzie, (mimo zaliczonej już drugiej kawy)  i tak się zastanawiam :huh:

Generalnie podobają mi się pomysły z innych regionów, aby na zakończenie sezonu spotkać się w miłym towarzystwie przy ognisku i kiełbasce z kija, a ponieważ my Wszędzie mamy raczej "blisko" i w dodatku jest nas tak "dużo" że mogli byśmy się nie zmieścić na raz przy ognisku :( wymyśliłem że może spróbujemy zorganizować takie ognisko wspólnie z chłopakami z Lubelskiego.   Ich tam też jest "dużo" to razem z nami może w sumie uzbiera się z 8 sztuk. :)    Myślałem aby zorganizować coś takiego w połowie drogi, np. w okolicach  Janowa Lubelskiego - ładne tereny z lasami.  Termin wstępny:  11 listopad - piątek Święto Niepodległości lub 12 listopad - sobota.   Pogoda w listopadzie ma być bardziej łaskawa jak w październiku.  Co Panowie "Szlachta" na to ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...