Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania na łonie natury - podkarpackie.


EndriuBis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • EndriuBis

    21

  • gumis

    8

  • Saper

    7

  • tomekstw

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko, spoko, na razie robiłem rozeznanie co do chętnych. Widzę że skład jest stały :), czyli w zasadzie mogłem nie pytać :D       Teraz zapytam na Lubelskim - co oni na to, potem trzeba jeszcze znaleźć jakieś fajne miejsce - jeżdżę ostatnio dość często trasą Rzeszów - Lublin - postaram się coś ogarnąć.    Na pogodę nie mam wpływu - dlatego to miejsce będzie takie ważne. Przynajmniej jakaś wiata i daszek.

Grzesiek - a Ty to jakiegoś awansu się 11-go nie spodziewasz ? :) Bo jak by co to byśmy od razu oblali :D

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Saper napisał:

Jak gwarantujesz pogodę bezdeszczową, to może być. Najwyżej przyjadę "sztruclem" czyli na 4 kołach. Co do terminu - dostosuję się.

Sztruclem się nie liczy Grześ

A do Andrzeja pisałem aby to przenieść gdzieś wyżej (Imprezy, podróże). Może ktoś z dalsza pomyśli że to całkiem dobry pomysł jest ?

Odnośnik do komentarza

Spotkanie kolejne zostało ustalone po burzliwej dyskusji :boxing:  jako spotkanie terenowe i odbędzie się:

20.07.2017 r.  godzina 18.00 przy drodze Lipnica-Kopcie na leśnym parkingu.

Odnośnik do komentarza

No panowie.   Prawie miesiąc zleciał od ostatniego spotkanie w Karczmie u Jana.   Kto jutro planuje być i jakie plany ?

Ja jestem.  Jak się coś nie "po pipczy" to startuję z pod garażu o 17:20   plus minus 15 minut.   

Można przygotować słoiki na borówki :) ewentualnie kasę - pewnie będzie można kupić już nazbierane lokalnie. :D

Odnośnik do komentarza

Wezmę, wezmę. Musimy popracować nad techniką, bo ostatnio nam wyszło nie najlepiej :)   Mam na myśli "żar"  :D  

Tylko co by nie było jak zawsze -  że Wszyscy się będą śpieszyć do domu. !guns

Odnośnik do komentarza

Witam . Jutro ide do lekarza - nie będę . Ale wszystkim życze miłej zabawy . Pzdr


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

No i kolejne spotkanie na łonie natury przeszło do historii. Jak zwykle było nas całe mnóstwo :) i tak :

Był Saper, byłem Ja  i moja żona, był leśniczy i jego pomocnik i znowu Saper i ja z żoną.  No tłumnie było jak zawsze. :gathering:

 Natura też pokazała na co ją stać. Przeszła piękna burza z piorunami, a jeden pie...ął  tak blisko że przez chwilę dochodziliśmy do siebie, a potem z nieba lunął deszcz i zalało nam żar :)  Ale i tak było super mimo że wiata trochę przeciekała.   Po pogaduchach, po wypiciu całego zapasu piwa bezalkoholowego Sapera !piwko (Grzesiu - dzięki - uratowałeś nam życie !jump)  i po deszczu powrót do domu praktycznie po zmroku. 

W związku z tym że wiata okazała się nie szczelna następne spotkanie organizujemy gdzie indziej. Data spotkania została demokratycznie ustalona na czwartek 17 sierpnia w Bratkowicach lub w innym miejscu - szczegóły podam na początku sierpnia.

Odnośnik do komentarza

Witam

Mialem zamiar cichy wczoraj dolaczyc , bo wizyte mialem ustalona na 17.10 , ale dopiero wszedlem do gabinetu o 18.30 / sic / !

Takze nic nie rokowalo dolaczenia do Was .

Czytam , ze spotkanie bylo udane mimo slabej frekfencji ...i dobrze / dobra pogoda to nie wszystko / .

Pozdrawiam Wszystkich i zycze milego weekendu ...

Odnośnik do komentarza

17 sierpnia planowane jest kolejne spotkanie na "na łonie natury" :)  Wszystkich chętnych zapraszam  na godz. 18.00,  parking leśny przy drodze Lipnica-Kopcie , ten mniejszy - przy drodze do Nadleśnictwa.  Wiata wprawdzie okazała się dziurawa, ale jednak ma swój klimat. :D

Dnia 26.6.2017 o 20:18, EndriuBis napisał:

Dane dla chętnych dane GPS z Google Maps :  50.328152, 21.874028  i mapa .

Tym razem nie planujemy żadnego grilla. W lesie jest bardzo sucho i obowiązuje zakaz używania otwartego ognia. Teoretycznie grill to nie ognisko, ale nie będziemy stresować leśniczego :rolleyes:  Mile widziany suchy prowiant i napoje bez  %    :pepsi:.  Po :tabletalk: może jakaś wspólna !scooter .  

Odnośnik do komentarza

No i po spotkaniu, które upłynęło pod znakiem kota.
Endriu napisz jak zakończyła się akcja kot?

Kolejne spotkanie zostało wyznaczone i zaakceptowane jako "lokalowe" i odbędzie się:
28.09.2017r. godzina 18.00 w karczmie w Zawadzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...