Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzewam "kotleta" !OKK

Do czwartku 23 marca już nie zostało wiele czasu, pytanie brzmi: Kto się wybiera?

Będę miał do oglądnięcia piny, jedne i drugie, żeby można było organoleptycznie stwierdzić co komu pasuje.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, gumis napisał:

oficjalnie skrobię, że będę

No i super.  Paweł, a kupiłeś już ten domek w Karkonoszach ? :rolleyes:  Zanim sprzedaż po zimie zapalili byśmy jakieś ognisko. :D

Odnośnik do komentarza

Duży stolik faktycznie był potrzebny, temat został "ogarnięty", nawet niejeden (...ostatnie dwadzieścia ruchów szybciej.:D).

Kolejne spotkanie ustalono na: 27.04.2017r. Karczma u Jana godzina 18.00 - na skuterach!OKK.

Odnośnik do komentarza

Spotkanie i po spotkaniu. Atmosfera jak zwykle wesoła, choć czuć było w śród gości jakieś napięcie, chyba przed sezonem. ;)

Bobbens - koszulka  zaje...ta,  ładniejszą ma tylko Saper - tę którą dostał w ubiegłym miesiącu. :D

INFO dla tych co czytają, a się nie ujawniają, a chcieli by dołączyć :)  Karczma u  Jana  Zaczernie 1B - wylotówka z Rzeszowa w kierunku Warszawy. Jak Grzesiek pisał spotkanie na skuterach,  (przynajmniej dla tych co mają silniki :) ). W planie jakiś wspólny przelot w na razie nie znanym kierunku.

Odnośnik do komentarza

i znów pech, od 26 do 28 kwietnia jestem na delegacji :(

- jak pamiętam w ubiegłym roku w kwietniu miałem tak samo...

zatem zostaje mi pożyczyć Wam pogody i dobrej zabawy :)

 

Odnośnik do komentarza

Witam. Moze bedzie mi wreszcie dane przyjechac na spotkanie 27.04 . Ten rok zaczalem pechowo z 2oo. Awarie wychodza , ale trudno. Ostatnio pompa paliwa padła i 6 km pchania . Pozdrawia " nie ujawniający się " ale czytający .
Ps.
Wesołych i pogodnych Świąt Wielkanocnych dla Wszystkich życze oraz słonecznej pogody .
Bogusz



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Chcialbym , by kazdy z nas jezdzil bezawaryjnie . Ale wiadomo przypadki rozne sa . Przypomnialy mi sie ostatnio dawne czasy gdy jezdzilem Gazelą - mialem wtedy mega chrzest z awariami .
Juz prasuje garnitur na spotkanie i poleruje naczupnik .


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

No dobra,

jutro spotkanie, prognozy pogody raczej mało apetyczne, jak będzie lało, to przyjazd samochodami i z przejazdu nic nie wyjdzie, ale tak czy inaczej - do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

A ja własnie miałem pytać w tej sprawie.

Dnia 24.4.2017 o 20:32, lemik napisał:

Moja sprawdzona mapa podaje że w sobotę 29.04 oraz niedzielę 30.04 będzie deszczowo, zachmurzenie, temperatura ok. 10 st.C, w poniedziałek 01.05 słonecznie, bez deszczu, temperatura 12 st.C, na następne dni nie podaje pogody, jeszcze nie przewidziała. 

Michał, a co mówi Twoja mapa o czwartku :) 

Dnia 13.4.2017 o 20:06, Bogusz napisał:

Juz prasuje garnitur na spotkanie i poleruje naczupnik .

A co to jest ten "naczupnik"  ?? :o 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, EndriuBis napisał:

A ja własnie miałem pytać w tej sprawie.

Michał, a co mówi Twoja mapa o czwartku :) 

A co to jest ten "naczupnik"  ?? :o 

Hej. " naczupnik " = kask .

Pozdrawiam wszystkich i zycze pogody na dluuuugi weekend .

Niestety ja nie posmigam na 2oo w ten weekend .

Odnośnik do komentarza

Brzmi zachęcająco, jestem chętny na jedno miejsce, szczegóły ustalimy telefonicznie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...