Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Przełam się i przyjeżdżaj, jakoś tak się na spotkaniach działo, do tej pory, że zawsze i pogadaliśmy i śmiechu była kupa. Nic się nie martw i przyjeżdżaj. Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza

Jak będzie pogoda to przyjadę, zależy mi aby być motorem, postaram się odezwać i umówić w Rzeszowie przed wyjazdem.

Odnośnik do komentarza

Panowie, mi się czwartek skomplikował. Zapomniałem o pewnym temacie umówionym jeszcze w styczniu. Będę wolny dopiero około 20:00 :(

Odnośnik do komentarza

Do tej pory kończyliśmy około 20 - 21, więc może się zdążysz załapać, jak będziesz wolny, dzwoń czy jeszcze jesteśmy.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie taki mam plan.

Sorki, ale zapisałem przypomnienie w telefonie i dopiero dzisiaj sprawdzałem terminy na najbliższy tydzień,

Odnośnik do komentarza

Jak domyślam się czwartkowa Zawada aktualna. Pogoda się poprawia więc zabieram plecaczek i meldujemy się na miejscu.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobre podejście do zagadnienia,

ja ze swojej strony obiecuję, że wezmę torbę przkrokową do przymiarek.

Odnośnik do komentarza

Witam. A czy ja mieszkający w Małopolsce mogę podłapać się na wasz zlot . Mam blisko i od 1960 do 1965 mieszkałem w Dębicy

Odnośnik do komentarza

No tak, jak zwykle jak zapowiada się cekawie - to ja mam pod górkę :( No nic - może uda mi się zameldować na samo zakończenie.

Odnośnik do komentarza

Pogoda zapowiada się łaskawia, więc przyjadę "moplikiem", poza tym obiecałem przytargać torbę do przymiarek.

Może się zdarzyć, że będę spoźniony (bombonierki górą), ale będę na pewno. Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

My się wybieramy na 100%. Oczywiście na 2oo. Trzeba się w końcu poznać.

Zastanawiam się tylko czy lecieć na Rudną i A4 ale chyba malowniczo lasami przez Mielec

Odnośnik do komentarza

Tomek, proponuję może abyś w drodze do Zawady spróbował trafić na wjazd na autostradę na węzeł Sędziszowski i ostatnie 10 km autostradą.

Z powrotem pewnie przez Rzeszów, tym bardziej że do Rzeszowa w miłym towarzystwie :) Ja niestety będę 4oo.

Odnośnik do komentarza

Kolejne spotkanie minęło, w dużo większym gronie niż zazwyczaj, było jak zawsze - salwy śmiechu. Dzięki Wszystkim za przybycie.

Kolejne spotkanie - 23.06.2016r. godzina 17.00

Punkt spotkania - parking w Rynku w Łańcucie

Kolega Garbers poda miejsce docelowe.

Odnośnik do komentarza

Grzesiu co tak skromnie. Trzeba się pochwalić. W naszym regionie to padł chyba rekord wszechczasów :)

Naliczyłem: 10 ludzi, w tym 2 kobitki, 5 maxi + 1 moto , mojego samochodu nie liczę :)

No oby tak dalej :clapping:

Odnośnik do komentarza

Witam koledzy.Jak wcześniej wspomniał Saper, spotkanie - 23.06.2016r. godzina

17.00- 17.10

Punkt spotkania - parking w Rynku w Łańcucie Miejsce docelowe-Dębina 5km od centrum Łańcuta Prosze pisać,kto ma chęć pogadać i zjeść kiełbase z grilla lub z ogniska.To już ustalimy na miejscu. :)

Odnośnik do komentarza

Tym razem nie popuszczę okazji żeby Was poznać. Myślałem, że wezmę ze sobą mój 7-letni plecaczek ale dla niej to chyba za daleko będzie. Jak mi robota z terminem spotkania nie skoliduje to do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem chętny, mam nadzieje że nic mi nie wyskoczy, albo że znowu o czymś zapomniałem :blush:

Bliżej terminu dogadamy szczegóły, np. moja żona coś mówiła że może ogarnąć jakieś zakupu na tego grila :) Byle pogoda dopisała. :clapping:

Odnośnik do komentarza

i znowu dawno ustalone plany poszły się...

niestety od 20 do 24 czerwca dopadła mnie delegacja i spędzam ten czas nad naszym pięknym morzem.

zatem ognisko bez mojego udziału :(

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...