Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Krzychu jak wejdziesz na nasze woj. to na niebieskim pasku u góry kliknij "Custom". W okienku, które wyskoczy wybierz "wszystkie.." o zastosuj. Piszę z pamięci, mogłem coś przekręcić. Ale to jakoś tak funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza

Krzychu jak wejdziesz na nasze woj. to na niebieskim pasku u góry kliknij "Custom". W okienku, które wyskoczy wybierz "wszystkie.." o zastosuj. Piszę z pamięci, mogłem coś przekręcić. Ale to jakoś tak funkcjonuje.

Dokładnie tak i jeszcze wybierz dłuższy przedział czasowy - normalnie jest 30 dni.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj nie miałem już siły włączać komputera. Dziś w nocy jadę pod Warszawę i wracam jutro późnym popołudniem. W przyszłą sobotę mam szkolenie bhp, więc dopiero przyszłą niedzielę mam jako tako wolną. ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie Kochani :)

Puk, Puk... pukam do Waszych Serc :) :)

Zachęcam Wszystkich do wspierania Naszej zacnej inicjatywy, jaką jest Szlachetna Paczka od Burgmanii - opis >>TUTAJ

Akcja jest we współpracy z Fundacją "Szlachetna Paczka"

Każde nawet najdrobniejsze wsparcie się liczy!!!

ZRÓBMY PACZKĘ!!! Pomóżmy innym! Nie bądźmy obojętni.

Odnośnik do komentarza

Czołem

W najbliższy piątek ok 9 wyruszymy - ja , Piotrek i Marcin -zakończyć sezon pstrągiem w Bieszczadach . Ślę zaproszenie , 300 km , powrót za jasności .... Start z Tyczyna

Odnośnik do komentarza

Panowie sa urlopy z ważnych powodów ...to jest taki ?

Ja dzisiaj miałem wolny dzień (bo słowo "urlop" jest mi obce :( ) - z ważnego powodu - byłem na grzybkach :)

A w piątek niestety :(

a nie można przełożyć wyjazdu na wolną sobotę :)

pstrąg może nie odpłynie... ;)

Pstrąg pewnie nie odpłynie, ale Gawron i jego kumple nie lubią tłoku na serpentynach :) i generalnie mają racje, w weekend w Bieszczadach jest więcej ludzi jak drzew.

Odnośnik do komentarza

Czołem

Tłok tłokiem ale jest jeszcze kwestia pani Gawronowej , która na soboty zleca pewne prace które nie mogą być wykonane w inny dzień

jak sobota ????? , taki kaprys , stad wycieczki albo w niedziele albo na tygodniu .taki zwyczaj .w sobotę Bobbens tez będzie fajowo !!!!!

Odnośnik do komentarza

Jak już telefonicznie poinformowałem Gawrona, w piątek odpadam przez brak zmiennika w pracy, natomiast w sobotę @Bobens również odpadam, bo mam zaplanowane odwiedziny grobów poległych Kolegów.

Jednak będą jeszcze inne okazje, wszak zima przeleci.

Nara.

Odnośnik do komentarza

Czołem

Tłok tłokiem ale jest jeszcze kwestia pani Gawronowej , która na soboty zleca pewne prace które nie mogą być wykonane w inny dzień

jak sobota ????? , taki kaprys , stad wycieczki albo w niedziele albo na tygodniu .taki zwyczaj .w sobotę Bobbens tez będzie fajowo !!!!!

Ale może chociaż znajdziesz trochę czasu i jakaś krótka relacja ? Zdjęcia mile widziane.

Ja nic nie palnuje, ale jak jutro się pogoda utrzyma to jakiś spontan zrobię.

Mam o tyle lepiej od Was że zawsze mogę zmobilizować młodego (najlepsza mobilizacja to sponsoring na Orlenie :) ) i już nie muszę jechać sam :)

Odnośnik do komentarza

ja często sam śmigam i nawet to lubię - taki już jestem ;)

ale jeśli zdarzy sie towarzystwo to tez nie narzekam, może jak będzie wena zrobie kilka jesiennych fotek bieszczad :) ale obiecać nic nie mogę...

Odnośnik do komentarza

bobbens mamy podobnie. Ja też lubię samotne wycieczki. Jadę swoim tempem i kiedy chcę to się zatrzymam na fajeczkę. !OKK

PS. Zrób kilka zdjęć. Póki co leżę chory i pewnie w tym roku na !scooter już w Bieszczady nie pojadę :confused:

Odnośnik do komentarza

Czołem

Pagórki w kolorach obejrzane , w Bieszczadach na pętli pustki ?????? , żurek i pierogi w Polanczyku zaliczone . Pstrąg w Terce zamknięty . Generalnie jest po sezonie i wszystko wymarło. Rano było 2 na plusie ...... Jako tako od 11do 15 , w innych godzinach chłodno lub zimno ?.360 nawinięte , sezon mam nadzieje ze jeszcze nie zakończony .

Zdjeć nie dodam bo nie wiem jak wkleić ......

Odnośnik do komentarza

Hipolit, fotek jak zwykle nie robiłem (szkoda czasu;) ), po pierwsze życzę zdrowia, a po drugie niech żałuje ten kto nie był - bieszczady o tej porze przepiękne :)

cieplutko, nawet się musiałem rozbierać po drodze ;) jak wyjechałem o 9:00 to z przerwą na kawę w rodzinnym Strzyżowie wróciłem na 17:00, super dzień, bez zbytniego tłoku na trasie - pewnie to zasługa święta zmarłych - ogólnie pozytywnie, a takich wrażeń wizualnych życzę każdemu, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

.........., żurek i pierogi w Polanczyku zaliczone . Pstrąg w Terce zamknięty .

A jednak odpłynął :) mam na myśli pstrąga :)

Zdjeć nie dodam bo nie wiem jak wkleić ......

Aby "wkleić zdjęcia" najpierw musisz je wgrać na jakiś zewnętrzny serwer np. fotosik.pl.

Z tamtąd pobierasz taki specjalny kod i dopiero po przez "Image" (taki zielony kwadracik) możesz wstawić do posta i na forum.

EDIT: poszukałem i znalazłęm - specjalnie dla Ciebie Gawronku :) :

http://www.forum.burgmania.net/topic/10029-jak-zamieszczac-zdjecia-na-forum/

Odnośnik do komentarza

Panowie, czy wszyscy już odstawili sprzęt :question:

Ja wczoraj i dzisiaj tak spontanicznie trochę pojeździłem.

W sobotę wybrałem się do Lubeni i pojeżdziłem po okolicy. Między innymi sprawdziłem - raczej słabe - terenowe właściwości Burgmana w Przylasku :)

bec7f46e447b4480gen.jpg

35e9bd4cbce98032gen.jpg

Dzisiaj, czyli w niedziele wybrałem się już razem z żoną w kierunku na Sanok, przez Dynów i Starą Bircze.

Pogoda wspaniała, trochę przeszkadzał boczny wiatr i tu ciekawostka - w kilku miejscach na serpentynach leżały igły z modrzewi :(

Punkt widokowy zaliczony, w drodze powrotnej herbatka pod Semaforem. :clapping::)

1a30c56cb348dd48gen.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...