Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na jakieś decyzje, więc:

pogoda na niedzielę zapowiada się dobrze, lub bardzo dobrze, kto chętny to proszę o stawienie się:

o godzinie 8.00 w dniu 14.06.2015 na stacji benzynowej Orlen przy rondzie Jana Pawła II w Rzeszowie. Czas oczekiwania 15 minut.

Koledzy na 125 ccm proszę się nie niepokoić czy nadążycie, gdyż prędkość do 90 km, więc dacie radę.

Dla przypomnienia celem jest zamek Krzyżtopór w m.Ujazd

http://www.krzyztopo...dex.php?lang=pl

Trasa TAM - przez Nową Dębę

Trasa POWRÓT - przez Staszów-Połaniec-Mielec

Odnośnik do komentarza

Cześć,

prawdopodobnie i ja bendę, chociaż nie wiem czy zdążę do niedzieli poskładać całego Burka - jak by co proszę mi oszczędzić "głupich" uwag dotyczących stanu sprzętu :(

Postaram sie też zachęcić do wyjazdu "Młodego" - (najlepiej całym bakiem :) ) ale nie wiem czy da się przekupić - ma nowy "motór" i nie bardzo chce jeździć z "dziadkami" :)

Odnośnik do komentarza

Nad kierunkiem następnej wycieczki pomyślę trochę później, jak ktoś ma jekiś pomysł, to proszę podać.

Na chwilę obecną do rozpatrzenia propozycja zicoo62:

http://www.forum.bur...7-czerwca-2015/

Dzięki za wycieczkę, pogoda super, zamek super, rynek w Mielcu - "taki sobie", kawa mrożona - może być.

Link do moich zdjęć poniżej:

https://goo.gl/photo...s6NAy7MU5rKsoi9

Odnośnik do komentarza

Witam! drodzy klubowicze jestem ze Szczecina potrzebuję pomocy w ocenie skutra w Rzeszowie proszę o pilny telefon do mnie Roman 502 216 755 Szczecin

Odnośnik do komentarza

Wypada się odezwać, bo niewtajemniczeni pomyślą że mnie nie było :) Byłem, zamek zaliczyłem, żadnej częśći nie zgubiłem :) - ponoć :)

Burek, trochę "goły", ale przynajmniej się nie zgrzał :)

Gawron, sorki że nie zaczekaliśmy przed Głogowem na Was, ale trochę nam się spieszyło. Zdjęcia ma ogarnąć młody - jak ogarnie podeślę linka.

PS: romeo1971 - sorki, nie pomogę - ja w Rzeszowie to w zasadzie jestem tylko w weekendy.

Edit: Zdjęcia:

https://drive.google.com/folderview?id=0Bxuk4-iDWbTlfkcxZHRSOG9QVjdKcUFpT3F0TWRyYWU0VGJLbGRBczdrOVgwUzl0R3J5ZHc&usp=sharing

Odnośnik do komentarza

Stęskniony?

To 9.00 w dniu 19.07.15r. (niedziela) - stacja Lotos na ul. Batalionów Chłopskich, pomiędzy ul. Handlową, a ul. Langiewicza.

Kto chętny, przyjeżdża !scooter .

Odnośnik do komentarza

Saper, napisz o której planowany powrót. Kierunek - może być "niespodzianka" :)

Pytam tak trochę na wyrost bo rozebrałem napęd i jak nowe rolki dzisiaj nie przyjdą to chyba odpuszczę.

Ale za to od 3 do 6 sierpnia planuję trochę wolnego - więc jak sie nic nie po.....li to chciałem trochę polatać.

Odnośnik do komentarza

Panowie - uwaga!

Uchylam rąbka tajemnicy, niespodzianki nie będzie.

Celem niedzielnej wycieczki jest - Krosno, a dokładniej Prywatne Muzeum Podkarpackich Pól Bitewnych.

Otwarte od 10.00 więc spotkanie o 9.00 myślę, że godzinka na dojazd wystarczy w zupełności.

Myślę, że powrót wyjdzie najpóźniej około południa.

Link do muzeum:

http://www.muzeumkrosno.pl/

Wszyscy chętni mile widziani. Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

O gucio , przewodnik coś czuje , ze będzie zbędny :-))))))

Bardzo fajny pomysł , Endriu jak rolki nie przyjdą to wytocz zapasowe z drzewa , nie zmarnuj takiej wycieczki !!

W sierpniu w tym czasie co piszesz może jakiś pstrąg w Bieszczadach ? Tak na tygodniu ....

Odnośnik do komentarza

Rolki nie przyszły, mnie nie będzie :(

Zapodajcie jakieś foty to najwyżej sam potem nadrobie - wiadomo że to nie to samo ale zawsze.

Odnośnik do komentarza

Czołem

Endriu fot nie ma bo to muzeum przez duże M , jest czego żałować ....tyle starych gratów związanych z wojna to dawno nie widziałem , Saper sie cały oslinił jak to wszystko zobaczył , najzabawniejsze ze miał wiedzę nie mniejsza niż kustosz tej wystawy , wprawiało to w osłupienie tego pana ?

Na poważnie warto pojechać nawet samemu...jak sie spotkamy zdamy relacje . Trzymam kciuki za rolkami , my juz planujemy Zamość i tamtejsza zbrojownie .

Saper cel wycieczki miód i malina .

Odnośnik do komentarza

Mnie też się bardzo podobało, schronem byłem zaskoczony, bogactwem zbiorów również.

Ogólnie rzecz biorąc "bajka".

Dzięki za towarzystwo, do następnego. Hej.

Odnośnik do komentarza

Czołem

Endriu fot nie ma bo to muzeum przez duże M , jest czego żałować ....

Już żałuje, bo tak własnie liczyłem że takie zwiedzanie to tylko z Saperem :(

Trzymam kciuki za rolkami , my juz planujemy Zamość i tamtejsza zbrojownie .

Coś kurna kiepsko te kciuki trzymasz. Rolki własnie przyszły, ale kurna 7 szt. :(:question: Co to ma być :question: Do 125 przychodzi 6, do 400 8, a siedem to nawet nie wiem do czego :) Złożyłem reklamacje, ale mam nadzieje że do "Zamościa" sie juz z Wami zabiorę.

Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkich :)

Widzę trochę podróżujecie co mi się podoba :) bo ja też co weekend z córą jeżdżę ile sie da :) ostatni nasz wypad to w ta sobotę 200 km :) jak będzie jakieś spotkanie lub przejażdżka bardzo chętnie się dołączę.

Tylko na wstępie powiem że jedyny dzień który mi pasuje to jest sobota, ponieważ na tygodniu pracuje w Olsztynie, więc w niedzielę już muszę jechac do pracy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...