Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

@Endriu -po osiemnastej to już słoneczko nie świeci, więc jest zimno. Jeżeli we wcześniejszych godzinach to ja bardzo chętnie.

Napisz gdzie punkt spotkania i godzinę, to się pojawię. Kawusię w doborowym towarzystwie zawsze chętnie skonsumuję.

Odnośnik do komentarza

Czołem

Może ruszyć o 10:30 z Tyczyna do semafora , wypić i wrócić .mozemy wrócić bokami , mam fajny objazd na oku . Zmieścimy się w 2,5 H od wyjazdu do powrotu , kalesonki sie założy i będzie gucio .

Odnośnik do komentarza

Czołem

Saper , na jutro zapowiadają 8 stopni max , przed południem pewnie będzie mniej ...... Ja odpadam przy takiej temp . Nie mam aż takich ciepłych ciuszkow.czekam na ocieplenie ......

Przepraszam za zamieszanie ale liczyłem na przekroczenie magicznych 10 .....

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, nie wiem. A słoneczko chociaż będzie :question: Jak będzie słoneczko, to ja też.

EDIT: na poprzedniej stronie tego wątku dodałem kilka zdjęć z poprzedniego wyjazdu.

EDIT 2: u mnie za oknem +1. Ja odpadam.

Odnośnik do komentarza

No tak. Wczoraj to nie chcieli ze mną pojeździć, bo za zimno było, 8 stopni, za zimno.

No to dzisiaj ja też wymiękłem i do roboty nie pojechałem skuterem. Czyżby już koniec sezonu?

Odnośnik do komentarza

No tak. Wczoraj to nie chcieli ze mną pojeździć, bo za zimno było, 8 stopni, za zimno.

..........

Jest też pozytyw.

Jak przez najbliższy tydzień będzie + 0,5 stopnia, tak jak dzisiaj, to jak potem znowu będzie +8, to faktycznie się ociepli :) i będzie GIT.

A jak śnieg stopnieje to jedziemy :)

Odnośnik do komentarza

Hipolit , jak sie ociepli to w któraś niedziele przyjedziemy do Lezajska na kawę , powiesz gdzie dobra robią i sie stawisz , ok ?

Proponowałe to już kiedyś, ale bez odzewu.

Hipoli, co byś się nie przestraszył - każdy płaci za siebie :), a przy okazji chętnie bym zobaczył z bliska tego Twojego Helixa ?

Odnośnik do komentarza

Na niedziele zapowiadają 18 !!!!! Może być jak piszemy wyżej ........ W niedzielę ogólnie przyjęte jeste nie malowanie mieszkań , raczej to dzień odpoczynku i relaksu :-)))))))

Odnośnik do komentarza

Panowie nie rozpędzajcie się aż tak. Ja nie wiem, czy w weekend nie będę w trasie. No chyba, że i tak chcecie odwiedzić Leżajsk. W czwartek wieczorem, a najpóźniej w piątek rano będę wiedział, czy jadę.

Odnośnik do komentarza

Przyda mi się pomoc w malowaniu pokoju ?Tylko oferty leżajskiej oferty lokalowej nie znam, ale coś się znajdzie. ☺

Pomożeny Ci, pomożemy. Przez środek sufitu pie....niemy Ci szlaczek :)

A knajpa - byle kawa była parzona, bo na mrożoną już za zimno.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...