Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Mr.Hex wzajemnie :) zmień maszynę i nawijaj bezpiecznie kilometry :), a tak na marginesie 27.12 w czwartek goście z podkarpackiego forum / dębiccy / umawiają się na kręgle w planecie, mam chęć się wybrać, może wpadniesz?

Odnośnik do komentarza

Ja być może pojadę, nie mam jeszcze na 100% pewności, tym bardziej, że z wpisów w tym temacie wynika, że nie bardzo przepadają za skuterami.

Odnośnik do komentarza

Maxi-skutery są inaczej traktowane niż 50-tki, poważniej, poza tym..."nie ważne czym jeździsz...ten sam wiatr Nas owiewa"

Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to jade, fajnie jakby dołączył kolejny Maxi, a jeszcze lepiej jak to będzie X9 :photo:

Masz jeszcze czas do zdecydowania się

LwG

Odnośnik do komentarza

Ja w tym roku poza wyjazdem majowym wraz z Bobbensem to raczej nie poszaleje z wyjazdami - brak czasu, ewentualnie we wrześniu się wybiorę w Bieszczady na burmaniakowe spotkanie.

Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkich!

Z okazji zbliżających się świąt pragnę złożyć wszystkim użytkownikom forum wszystkiego co najlepsze a w szczególności nadejścia tak bardzo wyczekiwanego rozpoczęcia sezonu motocyklowego czyli krótko mówiąc Wiosny​ w pełnym tego słowa znaczeniu ,bez wypadkowej i bez awaryjnej jazdy w sezonie 2013 ,nawinięcia jak największej ilości TK na licznik i w żadnym wypadku nie zasilaniu konta budżetu państwa (wszyscy wiemy o co chodzi ) NIECH MOC BĘDZIE Z NAMI !!! Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza

Witam Panowie/Panie jestem nowy od niedawna posiadacz maxi skutera i mam pomysł może byśmy zrobili zjazd gdzieś niedaleko mojej miejscowości (Lubaczów) w okolicach jest sporo rzeczy do zobaczenia np linia mołotowa sporo bunkrów do zwiedzenia ponad 15 ( w jednym pozostało nawet działo) kamieniołom kapliczka z źródełkiem opuszczony cmentarz w środku lasu przy granicy i wiele wiele innych atrakcji i pięknych widokówmógł bym oprowadzić gdzie tylko skuter zaniesie:) no i wszystko jest w promieniu 20-30km na sam koniec możemy jechac na jakieś ognisko na szumy nad Tanwą chociaż zwiedzania jest tyle ze dnia by mogło braknąć ale jak by było ciepło to nie stanowi to dla mnie problemu noc + namiot + zimne piwko:) a tak a propo mam 26 lat i interesuje się wszystkim PS.Wesołych świąt;)

Odnośnik do komentarza

Lubaczów kojarzy mi się bardziej z lubelskim niż podkarpackim, ale chyba rzeczywiście do Rzeszowa masz bliżej niż do Lublina.

Goście z Lublina szykują jakiś wyjazd do Sandomierza zdaje się (jak się ciepłej zrobi).

A ja sie na Roztocze w wakacje wybieram :)

Odnośnik do komentarza

Witam kolegę wicerol666.Twoją propozycję zjazdu uważam za ciekawą i atrakcyjną,myślę ze będą chętni i jakieś konkrety w tym temacie ?Ja jestem zainteresowany (chwilowo na biegowcu).Proszę użytkowników o kontynuowanie wątku.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem się przedstawić Marcin jestem co do wycieczki to polecam taką stronke ( http://www.atrakcje.horyniec.net/ ) i czekam na wasze propozycje co chcieli byście zobaczyć:) ja narazie dokładnego planu wycieczki nie chce podawać bo muszę sam pojechać sprawdzić niektóre drogi i szlaki tylko czekam na cieplejsze dni:) chodzi mi jeszcze po głowie spływ kajakowy na szumach:) miła i niedroga atrakcja w sezonie chyba 30zł od kajaka a płynie się ok 3h;)

Odnośnik do komentarza

spływy fajna sprawa, ja raz w roku staram się spływać Tanwią ( Tanew) w okolicach Biłgoraja. super sprawa :clapping: jak by się ktoś określił z terminem wtedy mógłbym się zastanawiać nad wyjazdem. jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza

Witam.

Proponuję zastanowić się nad terminem 1-5 maj. W zależności od pogody w któryś z tych dni, albo najlepiej w dwa, żeby był ten kajak, te IIwojenne tematy też mnie mocno interesują.

Odnośnik do komentarza

W kolejną niedziele (05.05) odbędzie sie III Motomajówka w Dębicy, więcej info tutaj: http://www.zlotymotocyklowe.pl/2013/05

Oczywiście się pojawie ale nie na Maxi (zostało kilka tygodni temu sprzedane ;)),a w moim klasyku - czerwy Golf Mk1 GLS, będzie wystawiony razem z innymi klasycznymi autami.

Mam nadzieje, że do zobaczenia :)

Lewa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...