Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cykliczne spotkania Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam Podkarpacie! Mam nietypową prośbę - wypatrzyłem sobie skuta http://otomoto.pl/piaggio-beverly-500-2006r-burgman-majesty-M3546021.html ale niestety mam do niego jakieś 360 kilometrów... Może ktoś z Was będzie w długi weekend śmigał gdzieś w okolicach Nowego Żmigrodu i mógłby zerknąć na sprzęta? A może znacie tego importera i możecie coś o nim powiedzieć?

Odnośnik do komentarza

Kto jest chętny na cykliczne spotkania?

Do uzgodnienia, czy w cyklu tygodniowym, czy miesięcznym, oraz miejsce.

Proszę zainteresowanych o wpisywanie propozycji, coś wybierzemy.

Odnośnik do komentarza

Też chętnie się spotkam i też raczej w cyklu miesięcznym, choć z góry mówię że nie zawsze dotrę na spotkanie. Mi najbardziej odpowiada sobota wieczorem, ale w miarę możliwości się dostosuję.

PS: Co wy z tą knajpą w Zawadzie ?? wróc - Karczmą - Osobiście nie przepadam za nią.

Odnośnik do komentarza

Gumiś sorry, ale Karczma w Zawadzie to ponure miejsce. Wiem, że miałbyś blisko, ale odpada.

Może któryś McDonald's w Rzeszowie?

Może być raz w miesiącu, sobota, lub niedziela, do wyboru.

Odnośnik do komentarza

Ze względu na to, że spotkania od poniedziałku do piątku byłyby utrudnieniem dla większości,

może na przykład każda druga niedziela miesiąca - McDonald's na Powstańców Warszawy? Godzina do ustalenia.

Odnośnik do komentarza

U mnie przeważnie niedziela jest dniem "rodzinnym", dlatego dla mnie lepsza by była sobota wieczorem, ale jeżeli większość będzie za niedzielą ...........

A swoją drogą na ten weekend jeszcze zapowiadają ładną pogodę - to może jakieś małe spotkanko ale połączone z małym wyjazdem ???

Odnośnik do komentarza

Nie widzę przeszkód, dla mnie może być sobota, zobaczymy co na to inni.

Spotkanko z wyjazdem bardzo chętnie, może tym razem do Sanoka na Rynek, na kawę? Sobota, czy niedziela?

Odnośnik do komentarza

Czołem ja się chętnie piszę na wyjazd w niedzielę, rano 8:30? Może dojazd do Sanoka bokiem nie główną. Dynów Bircza Tylawa ..... Asfalty sprawdzone , ruch mały widoki ładne.

Odnośnik do komentarza

Wstępnie się deklaruję. Potwierdzę w sobotę, może być przez Dynów.

Jechałem tą trasą kilka razy samochodem, ale zawsze z GPS - em, ale rozumiem Gawron ze poprowadzisz :)

Nie wiem tylko czy gumis będzie chciał dojechać do Rzeszowa :question:

Odnośnik do komentarza

witam, dawno tu nie zaglądałem, a tu spotkanie się szykuje :) (gumiś ty samolubie nic nie donosisz..... hehehe ), jeśli pozwolicie to dolączę. Sapera miałem poznać dawno temu i się nie złożyło więc może teraz się uda :)

Odnośnik do komentarza

Ja potwierdzam, jestem. Nie wiem jeszcze czy sam, czy z żonką jako plecaczek, ale prawdopodobnie nie będę wracał z Wami.

Po kawce i mam nadzieje miłym spotkaniu integracyjnym :) mam w planie pojeździć jutro i napawać się widokiem "płonących" o tej porze Bieszczadów.

Jak ktoś ma podobne plany możemy się zabrać razem.

Jutro jest jakiś piknik motoryzacyjny w Rzeszowie, wybieramy się z kumplami o 10.00 ze Stalowej Woli, nie jedziecie?

Nie piknik, tylko "Festiwal Motoryzacyjny Rzeszów 2014". Ipreza raczej dla samochodziarzy, pokazy driftu, samochody luksusowe i zabytkowe.

To może być ostatnia okazja na taki wypad za miasto.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...