Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm to ja pewnie odpadam. Na 9 się nie wyrobię. My możemy wyjechać z Leżajska o 8. Kolega jedzie Helixem, więc nie pogonimy. Zgodziłem się, że wstąpimy na giełdę na chwilę, więc na 9 nie ma szans. :-(

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Właśnie sprawdziłem prognozę i dziś pokazuje deszcz dopiero od 16. :-)

Może zdążymy.

Którędy będziecie jechali do Przemyśla? Przez Dynów?

Byłem na zewnątrz. Jest 6stC ja w taką pogodę temperaturę jak nie muszę to skutera nie wyciągam. Za zimno. Bawcie się dobrze.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hipolit napisał:

Byłem na zewnątrz. Jest 6stC ja w taką pogodę temperaturę jak nie muszę to skutera nie wyciągam. Za zimno. Bawcie się dobrze.

Taa...  ja jak nie "muszę"  to nie wyciągam skutera nawet przy + 30 ,  a o 9:00 ma być już 9 stopni na plusie :) 

Ja się namyślicie jedźcie prosto do Przemyśla.  Na giełdzie nie ma nic ciekawego :)   w razie W podam Ci mój nr do kontaktu na PRIV, ale UWAGA : odbieram i oddzwaniam tylko na postoju.

Odnośnik do komentarza

Ja tez już w domku i po obiadku. Wycieczka super, choć pewnie z 5 stopni mogło by być więcej.  Wycieczka jak przystało na Burgmanie - żadnych Hond ani T-Max-ów :D.  Temat do powtórzenia, chyba w przyszłym sezonie, szczególnie fort.  Zdjęcia dodam jak ogarnę - ale to chyba dopiero po meczu.    Polska GOLA !!!

Odnośnik do komentarza

d0d4ce4d15293f16995d3c9cf563de57.jpg
Muzeum Fajek i Dzwonów - Przemyśl


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

f61628748daaaeaa2b525897bbc8ee27.jpg
...fajo , fajo , porcelanowa ...


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

ccfe3c0119f40aa3b7bb0f1356517b24.jpg


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

e2be6728b04a5918312c9d6acfab431f.jpg
Fort w Siedliskach k/ Przemyśla


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

18a27f8eb2577c7cedac7c34a0a0d2e8.jpg


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

da50ea186074d7f077cb5ee23d3a915e.jpg


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

a77646e0671a4760fd7910098fcc42ed.jpg
Dzięki Grzesiek , Andrzej , Michał za wycieczkę na zakończenie sezonu .


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Dnia 8.10.2017 o 17:25, EndriuBis napisał:

 Wycieczka jak przystało na Burgmanie - żadnych Hond ani T-Max-ów :D.

I jak tu jechać z Wami np. Silver Wingiem czy nawet maxxxl skutem goldwingiem? B)

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, robin67 napisał:

I jak tu jechać z Wami np. Silver Wingiem czy nawet maxxxl skutem goldwingiem? B)

Robin67 - a wiesz co to jest "ironia" ? :)  Się nie zastanawiaj, tylko przyjeżdżaj. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, robin67 napisał:

I jak tu jechać z Wami np. Silver Wingiem czy nawet maxxxl skutem goldwingiem? B)

@robin67 można znaleźć 1000 powodów, żeby nie jechać, ale jak się chce - to wystarczy jeden, żeby pojechać.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki / w grudniu zalicze, jak Bóg da, 50 level więc mysle ,że mogę sie tak zwracać/ poczucia humoru i umiejętności dobrej zabawy mi nie brakuje, troche pogrywam na wiośle/gitarze/ tak na marginesie, ale nie chce byc hamulcowym na Waszych wyprawach z moim 15-konnym, max 100km/h -wyżyłowanym sprzetem. Dlatego na wyjazdy szukam kogoś z podobną mocą, a co do spotkań w np. Zawadzie to poważnie nad tym pomyśle. B)

Odnośnik do komentarza

Nam też poczucia humoru nie brakuje. Jak przyjedziesz - znajdziemy naklejki i przerobimy Ci Hondę na Burgmana, a przy okazji zrobimy Ci "Mocy przybywaj" :D 

Tylko daj znać wcześniej - czy zmieniamy na 400  czy  650  -  ccm oczywiście - dodatkowe KM będą w domyśle :) 

Odnośnik do komentarza

Kurcze, no chwileczkę tu nie zaglądałem (no może ze 4 godz. :D ) a oni się już na wycieczkę umawiają. :) 

Najcieplej to ma być dopiero po niedzieli.   Moja pogodynka podaje na niedziele 16 "celcjuszów" .  Ale jak na październik może być.  Ja jestem chętny, ale niestety mam wyjazd do Lublina. Będę obserwował temat. Jak Lublin uda się odbyć w sobotę - to jestem lub nawet jesteśmy.  A cel  -   może Krynica ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...