Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

A ja w sobotę skorzystałem z ładnej pogody i zrobiłem małą pętelkę naszą tradycyjną trasą na Dynów, z małymi zmianami.

WP_20171104_11_30_15_Pro.jpg

Tylko lody sobie odpuściłem.

Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie może tu:
http://www.gesizakret.pl/#

na 99,9% nie ma popielic (to tak dla zainteresowanych) może by w drugiej połowie maja się tam wybrał na weekend?

p.s. rok temu w niedzielę popielcową mieliśmy jazdy już, od Łańcuta aż po Dynów, tak mi się przypomniało robiąc wczoraj małą przebieżkę.

Odnośnik do komentarza

Paweł, matko  z córką :(   popielcowa to jest środa,  a niedziela wczoraj była palmowa. :) Po za tym święta  Wielkanocne są świętami  ruchomymi i w tamtym roku wypadały w połowie kwietnia - więc spoko - jeszcze damy radę.

A co do miejscówki - piękna, ale przy tych cenach to moja leśniczówka (oczywiście przy pełnej obsadzie) nie wygląda źle - 440,00 zł (za 8 osób - a można upchnąć i 10) ,  nie mówiąc już o tym że Ustrzyki Dolne to tak na prawdę jeszcze nie Bieszczady :)  No ale niech się wypowiedzą inni - ja jestem chętny - a jak zbierze się ekipa można po negocjować cenę. Zaleta Twojej miejscówki jest taka, że jak nie będzie chętnych można pojechać małą ekipą.

Odnośnik do komentarza

To na spocie w Rzeszowie można by określić już wstępną datę, pewnie druga połowa maja i od razu gdzieś rezerwować. Ja jestem w tym terminie wstępnie chętny. Kwestia dogadania czy na dwie noce (piątek - niedziela) czy na jedną. Fajnie by było w końcu gdzieś razem pojechać z noclegiem i spokojnie wszyscy by coś podrinkowali delikatnie.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że na spotkaniu to trzeba będzie podjąć decyzję ostateczną, ustalić datę, zarezerwować miejsca. Od spotkania pozostaje tylko miesiąc do "dnia D".

Ja w każdym razie jestem chętny.

Godzinę temu, EndriuBis napisał:

... nie mówiąc już o tym że Ustrzyki Dolne to tak na prawdę jeszcze nie Bieszczady...

Mając skuter pod ręką, to już... Bieszczady :P.  Poza tym będą winkielki do pokonania.

Edit.

Tak się zastanawiam, czy miesiąc zapasu to nie za późno.

Odnośnik do komentarza

No ale część rzeczy można chyba poustalać tutaj.  Wieczorem wstawię dla porównania moją miejscówkę.

Odnośnik do komentarza

Niech się każdy zastanowi do końca tygodnia, wstawimy jakiś termin pod koniec maja, żeby większości pasował i można coś wstępnie potem rezerwować.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, gumis napisał:

18-20 jest chyba ok.

Wstępnie też jest za 18, 19 i 20 maj.  Rozumiem że :  wyjazd w piątek, tak aby być pod wieczór na miejscu.

W sobotę jazda po okolicy, wieczorem ognisko lub grill, w niedzielę po śniadaniu powrót.

54 minuty temu, lemik napisał:

Może się wybierzemy...? 

Michał - generalnie ja nie przepadam za takim tłokiem. Jak się wybiorę, to może spacerkiem na piechotę - tak z ciekawości. :)  

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, EndriuBis napisał:

Michał - generalnie ja nie przepadam za takim tłokiem

a co do wyjazdu na majówkę to w poniedziałek możemy zrobić wstępną listę chętnych i można dalej coś planować wiedząc ile osób rezerwować.

Odnośnik do komentarza

Miałem pokazać moją miejscówkę.  Jest to leśniczówka schowana w lesie na krańcach Dołżycy.  Do dyspozycji jest cała, a w niej:  2 pokoje 2 osobowe, jeden pokój 4 osobowy. Dwie łazienki, kuchnia, mały przedpokój z kominkiem i duży pokój do imprezowania w razie nie pogody :)  Oprócz tego ogrodzony plac wokół z miejscem na ognisko i drzewa do woli.

Koszty:  440,00 zł  za całość.  Kilka zdjęć:

 

 

 

 

 

koliba1.jpg

koliba5.jpg

koliba11.jpg

koliba21.jpg

koliba61.jpg

Odnośnik do komentarza

No się decydujcie, która miejscówka wygrywa, czasu jest coraz mniej, trzeba podjąć decyzję.

Mnie jest wszystko jedno, ale na przykład dla Barbary, już nie jest bez różnicy.;)

Odnośnik do komentarza

Jestem za opcją nr 1 - czyli "Gęsi Zakręt" - moim zdaniem jak nas będzie kilka osób można spróbować cenę delikatnie negocjować.

 Opcja nr 2 będzie tańsza tylko jeżeli znajdzie się pełny skład - czyli min. 8 osób i tak jak Grześ wspomniał - Barbara odpada.  Leśniczówkę zostawmy na wrzesień - pojedziemy na grzybki. :) 

Odnośnik do komentarza

Nie ma co dłużej zwlekać, trzeba rezerwować "zakręcone gęsi'. Na razie na liście:

1. Gumiś

2. Endriu

3. Barbara

4. Saper

5.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...