Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Objazdówka zakończona.
Pogoda przepiękna, asfalty gładkie, winkle nie policzone, ale od groma. Most w Chmielniku rozebrany.
Ogólnie wyszło mi 144 km. Kto nie był, niech żałuję.
Lemik dzięki.
2c83c452818bd4e1a674186d64769a2a.jpg

Odnośnik do komentarza
Objazdówka zakończona.
Pogoda przepiękna, asfalty gładkie, winkle nie policzone, ale od groma. Most w Chmielniku rozebrany.
Ogólnie wyszło mi 144 km. Kto nie był, niech żałuję.
Lemik dzięki.
2c83c452818bd4e1a674186d64769a2a.jpg

Witam . Widze , ze obloty pierwsze zaliczone w tak pi3kny dzien . To super . Ja tez dzis tylko profilaktycznie okolo 50 km . Szkoda , ze nie moglem z Wami . Moze nastepnym razem . Pozdrawiam .


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Ja wróciłem z Trzcianki. Faktycznie tłok ,ludziska stoją przy drodze. Ale zaglądnąłem do Bóbrki , warto było sobie przypomnieć muzeum nafty. Pyknęło na liczniku 225 km. Niedziela zaliczona.

Odnośnik do komentarza

Jak się nic nie spi....li to chyba tak.  U mnie wczoraj wystąpił dziwny problem ze starterem. Po naciśnięciu "myśli" ze 3 - 4 sekundy zanim poda napięcie na rozrusznik. :(   mam nadzieje że czyszczenie styków pomoże,  tylko "mało czasu kruca-bomba" :)   

Odnośnik do komentarza

My jak to zwykle w niedziele jesteśmy nie zorganizowani. Trudno nam cokolwiek zaplanować. Pewnie gdzieś pojedziemy, ale o której godz. i ile będziemy mieć czasu do dyspozycji - na razie trudno powiedzieć.    Jak coś wymyślisz i sprecyzujesz - możesz napisać.  Nic nie obiecuję, ale  ....           Michał, a Marzanne już utopiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Ja właśnie wyjeżdżam do Rzeszowa. Jadę do szpitala na Rycerską. A później zobaczę ile mi czasu zostanie.
Mnie już tam nie ma
Uważajcie na siebie!

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Mnie już tam nie ma
Uważajcie na siebie!

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka


Zdrowia życze !
I...głowa do góry .
Pozdro


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

My wczoraj dotarliśmy po 20 do garażu.   Miał być Zamek w Krasiczynie, a wyszedł w Dubiecku. "Tyż  pikny" i też coś z Krasickimi ma wspólnego. :) 

 

Odnośnik do komentarza

Michał, jak masz jakiś plan - to napisz.  Jaki cel,  godz. i punkt spotkania.    Ja będę wiedział dopiero w sobotę wieczorem.   Córka przyjeżdża na długi (bardzo długi ) weekend z uczelni i trzeba trochę posiedzieć w domu. 

Odnośnik do komentarza
Cytuj

Michał, jak masz jakiś plan - to napisz. 

Plany jest taki aby sobie w niedziele pojeździć, a gdzie i kiedy to się ustali aby było komu jechać. 

3 minuty temu, Bogusz napisał:

Miłej jazdy życzę i weekendu dla wszystkich .

Nie ma chętnych na wyjazd na razie. 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, lemik napisał:

Plany jest taki aby sobie w niedziele pojeździć, a gdzie i kiedy to się ustali aby było komu jechać. 

Nie ma chętnych na wyjazd na razie.  

Bo nie ma na razie podstawowych informacji:

Dnia 18.03.2016 o 19:33, Saper napisał:

(...) Chciałbym, żeby

Pomysłodawca wycieczki zamieszczał takie informacje jak:

- Dokąd pojedziemy,

- kiedy, czyli data wycieczki,

- gdzie jest punkt spotkania, razem z godziną wyjazdu.

Standardowy czas oczekiwania na uczestników wynosi 15 minut.

Wszyscy czekają, ja także, bo być może mi przypasuje.

edit.

Bo dla samego kręcenia się dookoła komina, to ja nie jadę.

Odnośnik do komentarza

Ja proponuję wyjazd  3 maja.  Cel:  wystawa motocykli.    Wyjazd wstępnie ustalam na godz. 9:00 , spotkanie :  stacja BP  ul. Warszawska. Trasa w jedną stronę przez Głogów i Widekę , a z powrotem  przez Sędziszów starą 4.   Wiem że saper był chętny, tylko nie wiem czy termin będzie akuratny.  Są inni chętni ?

Odnośnik do komentarza

Tomek, rozumiem że spotykamy się w Kamionce około godz. 10:00 ?  

Wystaw otwierają o 10:00  - myślę że będzie w sam raz.  Co do dalszego dnia - zobaczymy. Ja na razie mam zaplanowany tylko przelot do Kamionki i z powrotem.  Będę prawdopodobnie sam (bez Basi) ale wszystko wyjdzie w "praniu" :)  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...