Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy dzwonicie z rezerwacją, do kiedy zbieracie chętnych? 
Dobrze by było wiedzieć do niedzieli chyba ile osób chętnych

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Paweł, jak masz możliwość to zadzwoń do właścicieli i popytaj.  Przy okazji po negocjuj trochę :)   np. kiełbaska na grilla w cenie lub stolica Maroka ;)

Jak nie będą mieli dużego obłożenia może się okazać że chętni mogę pojechać z nami w zasadzie w ostatniej chwili, oczywiście licząc się z pewnym ryzykiem. :)   to nie koniec świata, w razie W  przed 24:00  będą z powrotem w domu :D  

Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie,

Leśniczówka w terminie 18 - 20 maj wstępnie zarezerwowana , ale do niedzieli muszę zapłacić zadatek, więc proszę o jasne deklaracje.

Okazuje się że w ostatnim czasie domek został troszkę przebudowany i są dodatkowe miejsca do spania. W sumie jest teraz 4 pokoje 2 osobowe (w tym 2 z łóżkami małżeńskimi) i jeden 4 osobowy + chyba dodatkowa łazienka.  Cena niestety trochę poszła w górę - 450,00 zł za dobę.  Wyżywienie we własnym zakresie - jest kuchnia (a raczej kuchenka :) - ale damy radę).

Udało mi się też namówić żonę na wyjazd - skusiła się na nowy pokój z łożem małżeńskim :) także jak by co - jeden nowy pokój dla mnie.  Jak do czwartku nie uzbiera się komplet z naszego forum mam pewien plan awaryjny, ale poczekajmy.   Koszt końcowy noclegu będzie uzależniony od ilości uczestników.

W najlepszym razie przy 12 osobowej obsadzie wyjdzie po  75,00 zeta od osoby za dwie doby - było by nie źle :) , przy 8 osobach -  po 112,50 zł za osobę.

Lista na dzień dzisiejszy:    

  1. EndriuBis
  2. Baśka
  3. Gumiś + pies (Szarik ?) :) 
  4. żona Gumisia
  5. Saper
  6. Lemik
  7. TomekSTW
  8.  żona Tomka ( Beata ? ) 
Odnośnik do komentarza
Dnia 9.04.2018 o 22:31, EndriuBis napisał:

Panie i Panowie,

Leśniczówka w terminie 18 - 20 maj wstępnie zarezerwowana , ale do niedzieli muszę zapłacić zadatek, więc proszę o jasne deklaracje.

Okazuje się że w ostatnim czasie domek został troszkę przebudowany i są dodatkowe miejsca do spania. W sumie jest teraz 4 pokoje 2 osobowe (w tym 2 z łóżkami małżeńskimi) i jeden 4 osobowy + chyba dodatkowa łazienka.  Cena niestety trochę poszła w górę - 450,00 zł za dobę.  Wyżywienie we własnym zakresie - jest kuchnia (a raczej kuchenka :) - ale damy radę).

Udało mi się też namówić żonę na wyjazd - skusiła się na nowy pokój z łożem małżeńskim :) także jak by co - jeden nowy pokój dla mnie.  Jak do czwartku nie uzbiera się komplet z naszego forum mam pewien plan awaryjny, ale poczekajmy.   Koszt końcowy noclegu będzie uzależniony od ilości uczestników.

W najlepszym razie przy 12 osobowej obsadzie wyjdzie po  75,00 zeta od osoby za dwie doby - było by nie źle :) , przy 8 osobach -  po 112,50 zł za osobę.

Lista na dzień dzisiejszy:    

  1. EndriuBis
  2. Baśka
  3. Gumiś + pies (Szarik ?) :) 
  4. żona Gumisia
  5. Saper
  6. Lemik
  7. TomekSTW
  8.  żona Tomka ( Beata ? ) 

Tak, potwierdzam, jedziemy razem z Beatą.

A ta Dołżyca to koło Komańczy czy Cisnej? Bo są dwie?

 

Odnośnik do komentarza

Zakładam, że godzina spotkania to 9.00, ale za skarby świata nie wiem, gdzie się mamy spotkać. Chyba, że o 9.00 zaczynamy i "każdy sobie...".

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Saper napisał:

Ja nie, byłem raz, tłok okrutny, nie dla mnie.

Dobrze wiedzieć. Tłok to nie moje klimaty. Ale tłok i cylinder to jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, lemik napisał:

Przed siebie emoji3.png kto się jeszcze wybiera?

Panowie, nas nie będzie. Nie czekajcie. Miłej przejażdżki. Jak się nic nie wydarzy polecimy gdzieś po obiedzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...