Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki Podkarpatczyków.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już, to dla mnie lepiej w niedzielę.  W sobotę mogę być jeszcze w Lublinie. Ale na 100 % to będę wiedział w sobotę :) 

A jakiś cel ?  Cel musi być :D  może być szczytny, albo nie szczytny  -  ale musi być :Jumpy:

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, gumis napisał:

Może Ciężkowice w niedzielę?

Kamienne miasto ?  Nie mówię "NIE" .  Spotkanie na Macu w Nagawczynie ? 

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobnie ostatnia wycieczka w tym sezonie.   Niedziela 1 października . Spotkanie w McDonaldzie w Dębicy (Nagawczyna) o godz. 8:00. Wyjazd o godz. 8:30.

Cel:  Rezerwat Skamieniałe Miasto.     Trasa z Dębicy i ewentualny powrót do Rzeszowa.    Do przejechania z Dębicy około 70 km.  Na miejscu trochę pochodzimy.  Potem ewentualnie jakaś kawka i do domu.  Około godz. 14:00 powinniśmy być z powrotem w Dębicy, chyba że padnie propozycja że ekipa Rzeszowska wraca do domu przez Jasło , Strzyżów.

Jak Macie jakieś sugestie lub uwagi to proszę pisać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie pojadę w sobotę do Kalwarii i dalej w Bieszczady to do Was dołączę. Obydwie propozycje fajne ale sobotę miałem zaplanowaną wcześniej.

Odnośnik do komentarza

No i stało się,

"Lemikowa zaraza" dopadła i mnie, w związku z tym zmuszony jestem zrezygnować z wycieczki, niestety.

Proszę o zapodanie dużej ilości zdjęć, żeby mnie zazdrość zżarła, że nie mogłem pojechać.

Szerokości.

Odnośnik do komentarza

Po konsultacji telefonicznej z chłopakami z Dębicy wycieczka zostaje odwołana :( 

No kurcze - sam zostałem na polu walki (nawet bez plecaczka - bo się "zbiesił" ), w związku z tym na jutro na samotny wyjazd obieram inny kierunek, no chyba że ta "Lemikowa zaraza"  zaraża prze telefon i jutro też mnie weźmie.

Saper i Lemik - zdrowia życzę  -  zdrowie najważniejsze  -  na wycieczki na !scooter jeszcze będzie okazja nie jedna. 

Odnośnik do komentarza

Zaraza panuje u mnie w domu od czasu wyjazdu na Słowację na którym nie bylem, wtedy córka i żona były dość mocno chore, leczą się nadal, teraz przeszło na mnie.

Telefonicznie zaraziłem Grześka :) Andrzej nie wiedział z kim rozmawia to się nie zaraził :) 

Odnośnik do komentarza

Widze i czytam , ze choroba tylko Ciebie Andrzej ominela .

Czekam na Twoja relacje z trasy wczorajszej . Chorym i nie tylko zycze powrotu do zdrowia i ...zdrowia .

Milego :mellow::mellow::mellow:

Odnośnik do komentarza

Ponieważ pogoda jutro ma być w miarę postanowiłem wziąć sobie dzień wolnego. Planuję jutro zrobić małą traskę --> LINK DO MAPY

To chyba ostatnie ladne dni na jazdę na 2oo.


Jeśli ktoś ma ochotę się przyłączyć to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Hipolit napisał:

Jeśli ktoś ma ochotę się przyłączyć to zapraszam.

No kurna Hipolit, było dać niusa o wyjeździe jutro o 7 rano - było by więcej chętnych :angry:  ja nie dam rady (a chyba jestem aktualnie jedyny zdrowy w Rzeszowie). :( nie mam nawet czasu zamieścić obiecanej relacji z niedzieli.

Faktycznie, jutro jakaś lepsza pogoda ma być - możesz mieć fajnie. Uważaj na trasie z Leska do Birczy - 4 tygodnie temu jak wracaliśmy tamtędy ze Słowacji był remont na dość długim odcinku i to co skutery lubią najbardziej - świeżutko "frezowany" asfalt  !gunsByć może po remoncie już ani śladu i został tylko nowiutki asfalcik, ale generalnie wszędzie teraz pełno remontów.   No to szerokości i czekamy na małą relację - ze zdjęciami oczywiście.

PS: Pochwal się.  Czy Twój nowy nabytek - K7 przyjechał z Kraśnika ?

Odnośnik do komentarza

Tak mój Burgman przyjechał z Kraśnika :-)

 

Wróciłem do domu ok. 20. Trasa uległa modyfikacji. Niestety za późno wyjechałem i musiałem zrezygnować z dużej pętli. Pojechałem małą i wróciłem przez Rzeszów zamiast przez Dynów. W sumie ok. 400 km wskoczyło. Bieszczady jesienią są piękne.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Hipolit napisał:

Tak mój Burgman przyjechał z Kraśnika :-)

Będziesz Pan zadowolony. :rolleyes:  Marcin raczej dba o swoje sprzęty.   A jak tam  drogi w Bieszczadach i na dojeździe ?  Remonty w okolicach Birczy ukończone ?

17 godzin temu, Hipolit napisał:

.......... Bieszczady jesienią są piękne.

To akurat wiemy, ale parę fotek by nie zaszkodziło.     OK,  dobra  -  ja pierwszy nadrobię zaległości z  niedzieli :)

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie padało, to tak jak pisałem w temacie do "pitolenia":

Niedziela 08.10.2017r. wycieczka do Przemyśla - może Muzeum Dzwonów i Fajek, lub coś innego (Bogusz - fort).

Punkt spotkania stacja Orlen w Tyczynie godzina 10.00

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...