Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Klawe podsumowanie :clapping: ... Ale jest jeden plus SWT... Jazda w 2 osoby na dłuższych dystansach... bo solo to nie ma nawet porównania.

(...) na T-Maxie bardziej wieje. (...)

Akurat mi to nie przeszkadza :) ...Zawsze pierwsze po zakupie Tmaxa to zamówienie "małej czarnej", a oryginalny wiatrołap ląduje do czasu sprzedaży na półce w garażu :D ...

A jak komuś wieje, to może zawsze zafundować sobie takie owiewki do skuta ;):D ...

an400_kom_zpsiwhxfobz.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Elvis

    59

  • ArtCho

    47

  • KriSSo

    38

  • marekb9t

    29

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy
Tak sobie pomyślałem, że można byłoby wykorzystać tzw "ostatki" pogody i słońca i pojechać około 12;00 do Elvisa i z nim poszukać oznak jesieni :kicking: . A może do Niemiec? Dwie godzinki jazdy i bateria na cały dzień naładowane :).

Są chętni? Od 12:00-12:30 do np 15:00?

A wiec godz. 12.00 spotkanie na stacji 123 na Bezrzeczu i kierunek NRD... :)

1) KriSSo

2) Urbi

3) ...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i po przejażdżce. Nastąpiła mała zmiana planów i wycieczka pojechała nad Zalew Szczeciński. Może to nie NRD, ale i tak było super. Doborowe towarzystwo - dzięki KriSSo, Roger, Rzelu. Wspaniała, słoneczna pogoda, temperatura sprzyjająca 9oC, dobre nastroje i uśmiechy na twarzy dopełniły całości.

Mam tylko nadzieję, że nie była to jeszcze ostatnia przejażdżka w tym sezonie.

4b22dfe9dec724816a5262b55e279dcd.jpg

fc32465ae5c33e5daedae3c28753fdc2.jpg

dc69218ea55202d78388645c12023e78.jpg

02252ac0cb1c9661233bf84bf4b26e3f.jpg

a78454b5e98e146cb87481cc10b293c2.jpg

62b54d4dacde196d252dad021b2a3fea.jpg

Zapomniałem o naszym bohaterze ostatnich wydarzeń, znienawidzonym ulubieńcu ;) GZ i jego nowej zabawce

f96691cc52b6ae26e9dfdd4e85346611.jpg

6391be751db41aa7c23e69125f45ab69.jpg

Krzysiu, przepiękny i rewelacyjny skuter. Przepraszam Wszystkich pozostałych kolegów, miłośników Burgmanów, Silverów czy SpiderMaxów, nikogo nie chciałbym urazić, ale muszę się przyznać, że od zawsze podkochiwałem się w T-Max'ie. Ta czarna Yamaha, to dla mnie No. 1 wśród naszych skuterów.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Patrzę na zdjęcie i w Tmaxie powinienieś polakierować na kolor skutera też tą podstawkę pod kufer :) ... Zdecydowanie.

Edit: A i nad końcową osłoną wydechu też bym się zastanowił :) ...

Edit2: A już całkiem przy okazji podnóżki :) ...

Odnośnik do komentarza

KriSSo ...

T-max to ładna maszyna ... nie da się tego ukryć ale ... no właśnie ...

Jak napisałeś wyżej "Twój czas na SW-T jeszcze nie nadszedł" ... i niech tak zostanie ... :)

Oczywiście gratuluję maszyny po raz kolejny ... niech wozi Cię bezpiecznie i bezawaryjnie ...

Marek ...

Dlaczego odpadła opcja elvis? pewnie znasz odpowiedź ale ja mam inną teorię na ten temat ...

Ci z lewobrzeża, po prostu boją się przyjeżdżać na prawobrzeże, nie mówiąc już, by wypuścić się dalej w teren na wschód ... chociaż ... od czasu do czasu i to się zdarza ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Patrzę na zdjęcie i w Tmaxie powinienieś polakierować na kolor skutera też tą podstawkę pod kufer :) ... Zdecydowanie.

Edit: A i nad końcową osłoną wydechu też bym się zastanowił :) ...

Edit2: A już całkiem przy okazji podnóżki :) ...

Hmm... KriSSo, Bigu ma trochę racji... chyba będzie trzeba o tym pomysleć w okresie zimowym. Jeśli tylko wpadniesz na taki pomysł to daj znać ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

... w Tmaxie powinienieś polakierować na kolor skutera też tą podstawkę pod kufer :) ... Zdecydowanie.

... A i nad końcową osłoną wydechu też bym się zastanowił :) ...

... A już całkiem przy okazji podnóżki :) ...

Hmm... KriSSo, Bigu ma trochę racji...

KriSSo ... według mnie nie ma w tym żadnej racji ...

To jest tylko punkt widzenia innych osób z racji ich upodobań estetycznych ... czyli krótko mówiąc każdy ma swój punkt widzenia świata ...

Jak dla mnie, te jasne elementy z tyłu, równoważą jasne plamy z przodu motocykla (jasne lampy przednie) ...

Ale to Ty zdecydujesz ...

Odnośnik do komentarza

Odnośnie plebiscytu na moto Krisso.

Krisso ....mnie sie podoba taka jaka jest. Srebro z tyłu pasuje.

Tu nie chodzi o plebiscyt ...

Dla niektórych to sprawa polityczna ... i nie ma to nic wspólnego ze zbliżającymi się wyborami ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

powinienieś polakierować na kolor skutera

Jak dla mnie, te jasne elementy z tyłu, równoważą jasne plamy z przodu motocykla (jasne lampy przednie)

No właśnie. Są dwie szkoły :)

Całość "pod kolor" lub zostawiamy coś co równoważy i ożywia.

Jeżeli zrobić stelaż pod kolor to faktycznie trzeba by zrobić i końcówkę i sety ale wtedy może być >przesyt<... a tak jak jest teraz też ma swój urok. Dylemat do rozważań w okresie zimowym przy dobrej whisky ;)

KriSSo, tak jak piszesz... SW-T to inna bajka, inna filozofia jazdy. Nie chodzi o to, że źle... ale inaczej. SW-T/FJS jest bardzo miękki przodem (progresy częściowo załatwiają sprawę) i "wahaczowy" tyłem. XP 500 jeździ jak typowe moto bo ma inną konstrukcję i inne nastawy. Za to SW-T/FJS jest lepszy jeśli chcemy więcej jeździć z pasażerem niż solo. Jest jednak wspólny mianownik obu tych maszyn - obie są tak samo bezawaryjne i bezstresowe (przewidywalne) podczas eksploatacji.

Odnośnik do komentarza

KriSSo tak jak wyraziłem swoją opinię po jeździe testowej twoim skutem, super prowadzenie, piękne przyspieszenie ogólnie oh ! i ah ! :question: , ale co do zmiany wizualnej to ja bym nic nie kombinował bo nawet minimalna nadwyżka zbędnego lakieru może wywołać niepotrzebne momentami drgania :question:

Odnośnik do komentarza

Podpatrzyłem coś ciekawego ...

Nawet bardzo ciekawego ...

Taki gadżecik ...

A jakże stylowy ...

Tak sobie myślę, zastanawiam się ... może sprawię takie siodło mojemu koniu ... :)

podpatrzone.jpg

Tylko jaki kolor wybrać ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Elvis, a jakbyś przeleciał po tym czymś szprejem, to mialbyć gustowny wzorek na siedzeniu )

Jeszcze odpowiem Ci tu, żeby nie zaśmiecać wątku o radości z zakupionego sprzętu:

Gratki dla wszystkich co se cóś nowego kupili w ostatnim czasie ... miłego i bezpiecznego uzytkowania ... :)

A tak na marginesie ... jak to widać kto se konia zmienił ... :)

I jeszcze na drugim marginesie:

ArtCho, napisałeś: "To prawda: Krisso, Elvis, Robsson, ArtCho, Qszysiek, wd40, Bob, marek9bt, Rzelu, romeo1971, koza5810 - wszyscy zmienili pojazdy"

Nic nie wiem o wd40 ... oświeć mnie ciemnego, please ... :)

Moja nadinterpretacja tego :)http://www.forum.burgmania.net/topic/22903-wrzesien-2015-w-zachodniopomorskim/page__st__140#entry427258

Ale wydaje mi się, że Waldek przymierzał się do jakiegoś "naszego" sprzętu.

Odnośnik do komentarza

Elvis, a jakbyś przeleciał po tym czymś szprejem, to mialbyć gustowny wzorek na siedzeniu ...

... wydaje mi się, że Waldek przymierzał się do jakiegoś "naszego" sprzętu.

Szprejem? ... dobry pomysł ... przemyślę ... :)

No i teraz wszystko jasne ... faktycznie, był taki czas że Waldek się przymierzał do zmiany sprzętu ... :)

I myślę że niebawem może nas zaskoczyć ...

Odnośnik do komentarza

Czy nie potrzebuje nikt fajnych spodni?

http://olx.pl/oferta...87-IDbNicL.html

dla kogoś z GZ duża promocja bo nie chce mi się pakować i wysyłać w Polskę.

Przeglądając ogłoszenia tajemniczego sprzedawcy imieniem Jacek zauważyłem, że sprzedaje aż 4 kurtki moto. Komis otworzyłeś czy co?

Edit- przemyślenia w zakresie nowego T maxa

Przez te kilka dni nie odzywałem, nie pisałem. Jasno to napiszę- poczułem żal do Krzysia, że tak odrzucił Hondę, która dla mnie była bytem doskonałym. Nie mogłem zrozumieć, jak można porzucić Hondę na rzecz T maxa, który u mnie wywoływał tak traumatyczne uczucia- szczególnie pod koniec naszej znajomości. T maxa, który nawet narzucał mi sny - powiem- katastroficzne ze mną jako wyciśniętym dżemem w roli głównej. Jest to sprzęt tak traumatyczny, że nawet obecny T max Krzysia przywołał złe odczucia tak mocno, że po przejechaniu słownie 200 m zsiadałem z niego czując olbrzymie rozczarowanie. Specjalnie dotknął mnie widok Krzysia jadącego przez rondo Derdowskiego- z taką pewnością, z takim opanowaniem i dynamiką po podróży do NRD. Poczułem zdradę, poczułem odtrącenie myśląc o odrzuconej jak zużyte skarpetki SW-T poniewierającej się u Wojtka. Minęło kilka dni- pozbierałem się, aczkolwiek może nie zrozumiałem. Być może mam inny charakter- Krzyś żyje w permanentnej zdradzie, w nieustannym romansie-co chwila nowym. Dzięki temu ma ciekawiej- żyje barwniej. Poszukuje nowych doznań quasi narkotycznych za kierownicą coraz to nowych maszyn. Jest mentalnym młodzieńcem. Oświeciło mnie- zazdroszczę mu niedojrzałości i dynamiki jednocześnie, przekonania, że każdy sprzęt jeszcze przed nim, kiedy ja wiem, że niewiele mnie już czeka i poza eksperymentami lekarskimi już niewiele mnie zaskoczy. Czasem ta wiedza nie jest błogosławieństwem a przekleństwem. Właśnie się jakoś od obraziłem- ludzie są różni- kwadratowi i podłużni trudno układać każdy skuter pod siebie. Tylko niech ktoś weżmie tą SWT bo jej szkoda

albowiem zacytuję z testu Honda/Yamaha - W świecie skuterów SW-T600 to szykowna limuzyna Maybach, z kolei Yamaha T-MAX to Ferrari.

Odnośnik do komentarza

Komis otworzyłeś czy co?

Próbowałem zostać rekinem na rynku tekstyliów, jak zwykle okazało się, że z moim nazwiskiem trzeba trzymać się szabli i szklanki, a nie liczydła subiekta.

A co do zakupów Krisso - znacie te uczucie, gdy do klubu wchodzi niski, krępy, najczęściej łysy facet i wychodzi z dwoma najładniejszymi dziewczynami...

Odnośnik do komentarza

Próbowałem zostać rekinem na rynku tekstyliów, jak zwykle okazało się, że z moim nazwiskiem trzeba trzymać się szabli i szklanki, a nie liczydła subiekta.

A co do zakupów Krisso - znacie te uczucie, gdy do klubu wchodzi niski, krępy, najczęściej łysy facet i wychodzi z dwoma najładniejszymi dziewczynami...

W punkt "rekinie biznesu" trzymaj się raczej pomysłu szklankowego

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

albowiem zacytuję z testu Honda/Yamaha - W świecie skuterów SW-T600 to szykowna limuzyna Maybach, z kolei Yamaha T-MAX to Ferrari.

A co do zakupów Krisso - znacie te uczucie, gdy do klubu wchodzi niski, krępy, najczęściej łysy facet i wychodzi z dwoma najładniejszymi dziewczynami...

Chłopaki lubię was, ujęte jest w samo sedno.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...