Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Nadrabiasz straty widzę :D

Ale to dobrze, nareszcie stary dobry Elvis ;)

Znów fajne foty i do tego piękny sprzęt na nich, czyli to co lubię :)

Maciek ... straconego czasu nadrobić się nie da ...

Próbuję jednak wykorzystać dobrze ten czas który aktualnie mam ... no i znowu szukam fanych miejscówek by robić fotki ... :)

Zauważyłem, że w Szczecu też macie rondo malowane ... czyli cuda techniki drogowej są nie tylko u mnie na wsi ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Elvis

    59

  • ArtCho

    47

  • KriSSo

    38

  • marekb9t

    29

Top użytkownicy w tym temacie

Mirku, to żarcik? Przecież Marek ma motór, który czeka. ;)

Oj tam, oj tam ... ale może jest on ukryty i ... i będzie musiał go poszukać ... :) ... w garażu ... w gąszczu innych motórów ... :)

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, stała się rzecz nieprawdopodobna !

Niemożliwe stało się możliwe !

Rzeczywistość stała się rzeczywistością !

Moja Pani dziś pierwszy raz w życiu jechała ze mną skutem ! Kowal świadkiem, był przy tym jak Pani zakładałem kamizelkę na kurtkę i kask na kapucyn :) Z Szafera na chatę :) Nie licząc jednego razu jak to jakieś 2 miesiące temu Pani wsiadła ze mną i podwiozłem Ją z przystanku, było to 700 metrów :D Ale dzisiaj to już prawdziwy plecaczek, prawdziwa wycieczka, prawdziwa trasa :) Całe 10 km i przez las 100 km/h, hehe :D Pani stwierdziła, że może to powtórzyć jak będzie ciepło, czyli latem...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Brawa dla Małżonki, wreszcie będzie się działo :). Tylko ...... już nie ma lata :(. Mam depresję.

To jeszcze jedno wspomnienie lata. Podczas wjazdu na główki zapragnąłem spróbować jak to jest jechać po wodzie. I Robsson to uwiecznił na zdjęciu! W Kanale Piastowskim.

bf7308cfe663d68ac99f3a6891d29ca4.jpg

Odnośnik do komentarza

I ja tez musze sie czyms pochwalic, a mianowicie jeszcze nie doszedlem do siebie po tej skromnej podrozy ale nawal pracy sprowadza mnie na nogi. Wrocilem od mojej rodzinki a co za tym idzie przejechane autem ponad 2800 km a moim Burkiem ktory teraz ma swoj garaz w Birczy zaliczylem ponad 420 km.Najladniejsza byla niedziela.Slonecznie bardzo cieplo i pierwszy etap Bircza - Kalwaria Paclawska ,zakon Franciszkanow gdzie odbyl sie Zlot Motocyklowy z calego Regionu z okazji zakonczenia Sezonu , a nastepnie Arlamow obejrzenie nowego Hotelu ,krotki spacer i dalej nad Soline.Tam posilek w towarzystwie sasiadow z Birczy krotki relaks i szybki wypad po Bieszczadach Solina,Czarna,Lutowiska Ustrzyki Gorne,Wolosate,Cisna,Baligrod,Lesko i BIrcza.Wyjazd 9.30 a powrot 20.30 z przerwa na Msze w Klasztorze.Nie wszystkie km przejechane byly po Bieszczadach poniewaz dwa razy mialem wyjazd do Przemysla.Ogolnie suuuper fraida polatac rolka po bieszczadzkich drogach.Zdjecia sa ale nie wiem w jaki sposob je wkleic.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zenek, to są dla mnie tajemnicze miejsca. Chciałbym tam kiedyś pojechać. Tak jak minimi napisał: wrzuć te zdjęcia do jakiejś chmury zdjęciowej, albo na Dropbox, box.com, Google itp.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To jeszcze jedno wspomnienie lata. Podczas wjazdu na główki zapragnąłem spróbować jak to jest jechać po wodzie. I Robsson to uwiecznił na zdjęciu! W Kanale Piastowskim.

bf7308cfe663d68ac99f3a6891d29ca4.jpg

Artur skuter po powodzi, a jak elektryka?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...