Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Elvis

    59

  • ArtCho

    47

  • KriSSo

    38

  • marekb9t

    29

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

No i Kot jak powiedział tak zrobił. Widziany dziś w drodze na Szczecin ze swoją Kotką ;-) Ja zamulam w Nowogardzie. A taka piękna pogoda :'(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja niestety kuruje się, bo dopadło mnie jakieś przeziebienie,. a oprócz tego żona dziś zarządziła zmianę mebli u Alexa w pokoju... Więc sapiąc i pocąc się wywożę i przywożę nowe meble...

Rano, około 10.30 spotkałem się z Robssonem pod budynkiem Radia Szczecin. Dzięki za 5-minutowe spotkanie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale może udałoby mi się wyskoczyć po obiedzie, na godzinkę czy dwie...

KriSSo, Qszysiek i pozostali, jeździcie jeszcze ...?!?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A do nas dziś na spontana o 13-tej skoro świt (wyciągnęli nas z łóżka), wpadli Waldek z Meridą... Wpierw obiadek w Gospodniku, a później zrobiliśmy wypad do Melenthin i drogą widokową przez DDR wróciliśmy do Ś-cia...

8c1f70d335ddc905.jpg

817d7127277bc328.jpg

453d0a2be94c6e18.jpg

Cieplutko, pogodnie i przyjemnie... Miny mówią same za siebie :P

1d0803568d6a2862.jpg

99edb32120a45bd4.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A do nas dziś na spontana o 13-tej skoro świt (wyciągnęli nas z łóżka), wpadli Waldek z Meridą... Wpierw obiadek w Gospodniku, a później zrobiliśmy wypad do Melenthin i drogą widokową przez DDR wróciliśmy do Ś-cia...

Cieplutko, pogodnie i przyjemnie... Miny mówią same za siebie :P

Zazdraszam Wam, że też dałem się namówić na Szczecin i Nowogard. Pogoda niesamowita - tylko kręcić kółka.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

a ja byłem w Warpnie i Trzebieży z całą familią. Potem odprowadziłem na Zacnej dziadków do autostrady i polatałem po mieście - Dąbie, Wały, Trzy Orły, Głębokie i chata.

A trzeba było przyjechać po poduszkę.

Odnośnik do komentarza

Cały GZ dzisiaj w rozjazdach ja właśnie z Miedzyzdrojów właśnie wróciłem tak tylko na goferka pojechaliśmy :)

Cały GZ dzisiaj w rozjazdach ja właśnie z Miedzyzdrojów właśnie wróciłem tak tylko na goferka pojechaliśmy :)

13447489b749ffc6bb671610d9d77cdf.jpg

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

dzisiaj rano wizyta w kamieniu pom ,chłodno ale super przyjemnie. ps; mam już 11 postów, jeszcze rok a może dwa i będę mógł dać ogłoszenie o sprzedaży mojej maszyny -hurrrrraaaaa

Odnośnik do komentarza

Cóż ... dzień jak co dzień ... no prawie ...

Rano odwiozłem małzonkę do pracy, później udałem się na rehabilitację, wróciłem do domu i jak to mówią ogarnąłem domowe pielesze ... spojrzałem przez okno ... niby słońca nie było ale termometr wskazywał 15 stopni ... czyli ciepło ... długo nie myślałem ... ubrałem się i dosiadłem konia ...

Zrobiłem około 100 km ... po co ? ... szukając jesieni ...

Czy ją znalazłem zobaczcie sami ... :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Dobrze że małżonka się nie domyśla co ja porabiam w domu w czasie gdy ona ciężko pracuje ... :)

Mogłaby mi zabrać kluczyk od motóra ...

Odnośnik do komentarza

Nadrabiasz straty widzę :D

Ale to dobrze, nareszcie stary dobry Elvis ;)

Znów fajne foty i do tego piękny sprzęt na nich, czyli to co lubię :)

Z innej beczki :

Słuchajcie ostatnio byliście na ognisku u Elvisa, więc może teraz u mnie ? Kiedy chcecie; w ten czwartek, czy może w następny, żebyście mieli jakąś przerwę z kiełbaskami ? Osobiście bardziej wolałbym w następny, bo mam koopę roboty, ale może być i ten, bo robotę będę miał zawsze przecież. Krzysiu zrób ankietę ;) Jak będziecie chcieli tak bedzie !!! Z tym że ja wracam z roboty ok 18.30 - 19 niestety.

Z racji że nie mam na nic czasu, a tymbardziej na siedzenie na forum, piszcie co chcecie, ja potem przeczytam.

Dozoba !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...