Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

A dzisiaj ...

... w sumie bardziej chętnie niż niechętnie ...

... miałem interesa w Podjuchach ... i pojechałem oczywiście skutrem ...

... kolejne 80 km nawiniete na zegar ... :)

... a na twarzy oczywiście banan ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Elvis

    59

  • ArtCho

    47

  • KriSSo

    38

  • marekb9t

    29

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

koledzy, jest jakaś szansa na zakup naklejki GZ oraz kamizelki? Jakoś tożsamość narodowa mnie dopadła.

Jeżeli chodzi ci o naklejkę burgmanii to napisz do mnie PM czyli wiadomość z adresem to ci wyślę.

Odnośnik do komentarza

koledzy, jest jakaś szansa na zakup naklejki GZ oraz kamizelki?

Jeśli chodzi o kamizelkę to zerknij TUTAJ

... a w ogóle to skontaktuj się z Wojtkiem - Urbi ...

Jeżeli chodzi ci o naklejkę burgmanii to napisz do mnie PM czyli wiadomość z adresem to ci wyślę.

Marek ... ale czemil chciał naklejkę GZ ... nie burgmanii ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Teraz już oficjalnie jest nowy szeryf w mieście o 16.25 zdałem egzamin na kat A

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

Marku, gratulacje. Nareszcie możesz cieszyć się pełną wolnością i przyjemnością z jazdy na 2oo.

KriSSo, gratuluje i zarazem szczerze zazdroszczę najpiękniejszego maxi skutera w zachodniopomorskim. Twoja nów Black Queen - Yamaha T-Max - zdetronizowała, niestety, Twoją wcześniejszą królową, Hondę SW-T. Ale jednak tytuł najpiękniejszej królowej wsród maxi skuterów, nadal pozostał w Twoich rękach. Mega gratulacje i niech Ci służy i spełnia wszelkie Twoje oczekiwania, dając Ci wiele radości, frajdy, zapewniając ciągły fun z jej użytkowania.

Odnośnik do komentarza

Pozdrawiam kierowcę czarnego Burgmana 400 (K7?) z naklejką GZ, widzianego pod sklepem w Tanowie dziś ok 18:40.

Dzięki :) Mieszkam w Tanowie i latałem dzisiaj. Jutro do roboty też lecę skutem.

KriSSo, gratuluje i zarazem szczerze zazdroszczę najpiękniejszego maxi skutera w zachodniopomorskim. Twoja nów Black Queen - Yamaha T-Max - zdetronizowała, niestety, Twoją wcześniejszą królową, Hondę SW-T. Ale jednak tytuł najpiękniejszej królowej wsród maxi skuterów, nadal pozostał w Twoich rękach. Mega gratulacje i niech Ci służy i spełnia wszelkie Twoje oczekiwania, dając Ci wiele radości, frajdy, zapewniając ciągły fun z jej użytkowania.

No chyba se jaja robisz, że KriSSo znowu zmienił sprzęt !!!

Odnośnik do komentarza

KriSSo, gratuluje i zarazem szczerze zazdroszczę najpiękniejszego maxi skutera w zachodniopomorskim. Twoja nów Black Queen - Yamaha T-Max - zdetronizowała, niestety, Twoją wcześniejszą królową, Hondę SW-T. Ale jednak tytuł najpiękniejszej królowej wsród maxi skuterów, nadal pozostał w Twoich rękach. Mega gratulacje i niech Ci służy i spełnia wszelkie Twoje oczekiwania, dając Ci wiele radości, frajdy, zapewniając ciągły fun z jej użytkowania.

Nie no ... jaj nie róbcie ...

KriSSo zamienił hądzię na na yamaszkę?

Nie uwierzę jak nie zobaczę ...

A jeżeli to prawda to mogłem zaczekać na tę hadzię ... tylko czy byłoby mnie na nią stać ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Potwierdzam, KriSSo nie zmienił a faktycznie dokupił T-Max'a do pary. Teraz posiada dwie czarne królowe - dwie kochanki, jedna piękniejsza od drugiej.

Krzysiu, szczęściarzu, masz dwa najpiękniejsze i najlepsze maxi skutery.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Marek ...

Gratki ... pora teraz poszukać większego motóra ... :)

stoi darmozjad już od 24 sierpnia w garażu

Marek, to oficjalnie witamy w podgrupie szerokodupnych! :D

już nie mogę się doczekać prezentacji

Gratki Marek, ale chyba ciebie wczoraj widziałem na Malagucie na Sczanieckiej ;-)

nie ma opcji byłem w Danii

79b031fb5f1ed9d3d76b5b372cd4acbd.jpg

Nowa chabeta nowego szeryfa

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Malaguti rośnie w siłę. Myślę, że możemy się poszczycić największą ilością szerokodupnych Malagutów z całej Burgmanii. Na 15 SpiderMax'ów zarejestrowanych na Burgmanii, cztery sztuki jeżdżą w GZ.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

(...)

79b031fb5f1ed9d3d76b5b372cd4acbd.jpg

Nowa chabeta nowego szeryfa

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

Jak powiem, że piękna, to będę stronniczy? ;)

Malaguti rośnie w siłę. Myślę, że możemy się poszczycić największą ilością szerokodupnych Malagutów z całej Burgmanii. Na 15 SpiderMax'ów zarejestrowanych na Burgmanii, cztery sztuki jeżdżą w GZ.

Mamy obstawione Prawobrzeże, lewobrzeże z gminą Dobra i wyspę Uznam wraz z wyspą Wolin! :)

Odnośnik do komentarza

Gratuluję nowego malaguta ... :)

Marek ... niech Cię wozi bezpiecznie i bezawaryjnie ...

A tak na marginesie powiem że te malaguty nawet mi się podobają ... no nie tak jak burgmany ale podobają ... :)

No i rośnie w siłę ekipa malagutów ... jak to zauważył Wojtek ... zaczyna robić się niebezpiecznie?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

zakładamy jawną sektę malagutów że by nie było to tam to :)

Tak jest! :D

Proponuje jutro przejażdżkę. Ponoć ma być ładnie :) 10.00 na 123 w Lubieszynie (wcześniej chyba za zimno...). Powrót ok. 15.00. Jeden bak spokojnie wystarczy. Wstępnie NRD, okolice pięknych jezior.

94d23a124e41b8050eefa4d732c554b3.jpg

Odnośnik do komentarza

zakładamy jawną sektę malagutów że by nie było to tam to :)

mafia "szerokodupnych", albo "szerokodupna" mafia. Dziś wieczorem specjalne jednostki policji aresztowały członków grożnej grupy przestępczej- tzw "szerokodupnych"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...