Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dziś ma być całkiem znośnie (temp) i nie padać, można by się przejechać w sumie kawałek. Elvis, planujesz dziś poszukać JESIENI? :Jumpy:

Ale macie fajnie, a ja w pracy

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Elvis

    59

  • ArtCho

    47

  • KriSSo

    38

  • marekb9t

    29

Top użytkownicy w tym temacie

Może uda się Wam wyciągnąć mnie na polatankę, jak będziecie przejeżdżać przez moją wiochę, to wpadnijcie, jak auto będzie widiczne to znaczy że jestem, póki co lecę do miasta z dziewczynami. W godzinach wieczornych istnieje duże prawdopodobięństwo że będę już pijany :D

Odnośnik do komentarza

Może uda się Wam wyciągnąć mnie na polatankę, jak będziecie przejeżdżać przez moją wiochę, to wpadnijcie, jak auto będzie widiczne to znaczy że jestem, póki co lecę do miasta z dziewczynami. W godzinach wieczornych istnieje duże prawdopodobięństwo że będę już pijany :D

wieczorem ma padać, jest ciemno, ślisko, liście i ponuro- wychodzą strzygi i wilkołaki- bądż pijany bo pijanego złe nie bierze. Jutro ma lać a potem 2 dni przerwy. Jak się tobie Krzysiu nudzi możesz wpaść- po uprzednim tel, żebym był- na marokańską zupę z grochu włoskiego i soczewicy z kolendrą (świeżą)

Odnośnik do komentarza

U mnie we wsi mokro, ślisko, buro i ponuro ...

A dodatkowo styrany jestem po porannym pobycie na pływalni ...

Ogólnie, na dzisiaj nie planuję nic ... a dokładniej mówiąc to mam zamiar zająć się swoją małżowiną ... oczywiście uszną ... czyli pogrzebać palcem w uchu patrząc w TV ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziś faktycznie bieda i w zasadzie słaba pogoda ma być aż do środy. Natomiast nie kończymy jeszcze sezonu - zobaczcie, co się dzieje od 25 października aż do listopada.

Zrzut%20ekranu%202015-10-17%20o%2014.49.11.png

Odnośnik do komentarza

na wzrok mi padło :helpsmilie:

Mi chyba też ... :)

Samba ... nie rozumiem ...

Jeżeli coś się powiedziało (umieściło odpowiedź na forum), to w jakim celu za chcwilę tę odpowiedź modyfikujesz (usuwasz)?

Rzelu ...

Przed chwilą zrobiłeś dokładnie to samo co Samba, zmodyfikowałeś swój wcześniejszy post ... a w tamtym własnie poście było więcej konkretów aniżeli teraz ...

Odnośnik do komentarza

Jaki z tego wniosek? Macedońskie wino, kupione w Niemczech i wypite przez polskiego obywatela w Polsce = nieprzespana noc! :D

Kwitujemy odbiór i informujemy, że zapoznaliśmy się! :) Musimy teraz zastanowić się nad karą. Może chłosta? ;)

A tak serio, to Samba: daliście czadu w sensie negatywnym i nie da się tego odwrócić. Był zgrzyt, ale nie popsuło to całości majówki. Mnie najbardziej uderzyło to, że wszyscy uczestnicy się złożyli pieniężnie na całość, a Wy przyszliście na tzw. "krzywy ryj". I myślę, że jakoś byśmy to przeboleli, gdybyś była sama. Przebolelibyśmy to też, gdybyś była z kolegą, ale picie wina urodzinowego KriSSo z gwinta (kiedy były kubeczki...) i pakowanie do reklamówki kiełbasy, to uznałbym za przegięcie.

Ale fajnie, że przyszła refleksja :) I ważne, żebyśmy o takich rzeczach rozmawiali, a nie zostawiali w domyśle...

Oczywiście piszę to w imieniu swoim, a nie całej GZ.

Odnośnik do komentarza

Rzelu ...

Przed chwilą zrobiłeś dokładnie to samo co Samba, zmodyfikowałeś swój wcześniejszy post ... a w tamtym własnie poście było więcej konkretów aniżeli teraz ...

To prawda, po prostu rano dowiedziałem się że muszę coś załatwić, a głupio byłoby zwołać innych na wyjazd a samemu nie przyjechać.

Odnośnik do komentarza

Ok, ok ... właśnie wyjąłem belkę ze swego oka ...

W sumie to chciałem w ten pochmurny dzionek pokonwersować kulturalnie na wysokim poziomie ale ... nie udało mi się ...

Nudzi mi się ... :)

Odnośnik do komentarza

Ech, to nie mój dzień...

Jak już się ogarnąłem to w garażu okazało się że nie zatrzasnąłem kanapy i aku jest rozładowany...

Nici z jeżdżenia, a ze wschodu płyną deszczowe chmury...

Odnośnik do komentarza

Nudzi mi się ... :)

Elvisiasty ! Po prostu ręce opadają !

Nie bluźnij !

Ja nie wiem w co ręce włożyć, zap...am w każdą chwlę, a ten pan się nudzi... Przyjeżdżaj do mnie, zaraz Ci znajdę robotę. Jeśli nie masz dwóch lewych rąk, to pomożesz mi w garażu.

Tak, w garażu, trzeba go przerobić na klubik Bugmanii. Będzie służył do spotkań Burgmaniaków np w ponure dni kiedy nikt nie jeździ, również zimą. Zadbałem o ogrzewanie, więc doopska nie zmarzną. Mile widziane różne gadżety skuterowe, plakaty itp.

Chętnie wysłucham dobrych rad, pomysłów.

I tak odwiedzacie mnie, dość często, więc trzeba coś z tym wreszcie zribić :)

Odnośnik do komentarza

Qrcze ... Maciek ...

Gdyby nie przedzieranie się przez gąszcz szczecińskich ulic, to na pewno byłbym pierwszym pomagierem przy modernizacji Twojego garażu ...

A jeśli oczekujesz sugestii to ... to może wrzuć fotkę jak to teraz wygląda ... i wtedy coś się wymyśli ...

Wiem, że większość widziała Twój garaż ale ... niestety nie wszyscy ... :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...