Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Elvis

    59

  • ArtCho

    47

  • KriSSo

    38

  • marekb9t

    29

Top użytkownicy w tym temacie

Mieliście rację koledzy, zamiast siedzieć na zwolnieniu i faszerować się medykamentami trzeba było dosiąść skuta. Po dzisiejszej lotce w doborowym towarzystwie zapomniałem o chorobie, jakoś lepsze samopoczucie i w ogóle lżej na duszy. Krzysiek, QKrzysiek, Marek i Rysiu, dzięki chłopaki.

Odnośnik do komentarza

:D co ty wiesz o bananach, a widziałeś kiedyś zamarzniętego banana. :D

Zamarznietego banana chyba nie widziałem i w ogóle o bananch wiem raczej mało chociaż ...

widziałem kiedyś jak jedna pani robiła z bananem fajną sztuczkę ... :)

Ale do rzeczy ...

Kolejny dzionek i znowu na zegar nawinąłem trochę asfaltu ... przegoniłem skuta czyli nadrabiam to co straciłem ...

panora.jpg

widok.jpg

drzewa.jpg

sku.jpg

jeden.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

a ja dzisiaj miałem okazje spróbować Kot-a 45 malaguta,było strasznie i całkiem inaczej jak na burku.dzieki Kotku

Waldek, opisz szczegółowo swoje wrażenia, odczucia i przeżycia z jazdy Malagutem i rozwiń to co określiłeś jako straszne i całkiem inaczej...

Odnośnik do komentarza

nie będę się rozpisywał to trzeba przeżyć 1- Jola nie sięga stopek 2-nie można wyprostować nóg [latem pewnie gorąco pod kolanami ] 3-żeby Jola wsiadła to ja muszę się przesunąć do przodu a najlepiej stanąć 4- żeby postawić na stopkę boczna trzeba przechylić go w prawo to są tylko uwagi mało doświadczonego skuterowca i proszę o wyrozumiałość ale malaguti to jednak nie mój typ,

Odnośnik do komentarza

Waldek, opisz szczegółowo swoje wrażenia, odczucia i przeżycia z jazdy Malagutem i rozwiń to co określiłeś jako straszne i całkiem inaczej...

nie będę się rozpisywał to trzeba przeżyć ........ ale malaguti to jednak nie mój typ

Bo ... jak ktoś dosiadał burgmana ... to każdy inny to już nie będzie to samo ... :)

I jak znam życie ... to burgifan śmiało poprze moją teorię ... :)

I żebyście nie myśleli że jestem przeciwny malagutom ... co to to nie ... już kiedyś pisałem że malagut wizualnie mi się podoba ale jest po prostu inny ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mieliście rację koledzy, zamiast siedzieć na zwolnieniu i faszerować się medykamentami trzeba było dosiąść skuta. Po dzisiejszej lotce w doborowym towarzystwie zapomniałem o chorobie, jakoś lepsze samopoczucie i w ogóle lżej na duszy. Krzysiek, QKrzysiek, Marek i Rysiu, dzięki chłopaki.

No !! :)

DSC_0050a.jpg

DSC_0053a.jpg

DSC_0054a.jpg

IMG_3428a.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
W środę na 13:00 z Robssonem jesteśmy umówieni w Hondzie na akcję serwisową i jeśli pogoda dopisze to będziemy. Jeśli ktoś ma ochotę na spota niech da znać. .

Odezwijcie się jak będziecie dojeżdżać, to postaram się urwać i wyskoczyć z Wami na godzinkę na jakąś kawkę ;)

Mam nadzieje, że mi się uda tym razem też...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

... Niestety pomimo ogromnej chęci dołączenia do ArtCho i KriSSa, niestety obowiązki rodzinne uniemożliwiły mi przejażdżkę z Nimi.

Może ma ktoś ochotę na krótką 2-3 godzinną przejażdżkę niedzielną...?!? Wstępnie umawiamy się z KriSSem na godz. 11.00 - 11.30... oczywiście już wg czasu jesiennego ;)

Ostateczna godzina i miejsce spotkania oraz kierunek przejażdżki podamy rano.

A ja niestety muszę wycofać się z przejażdżki... :( obudziłem się z bólem gardła i kaszlem, więc raczej odpuszczę dzisiejszą jazdę na moto...

Dlaczego mnie to nie dziwi? ...

Romek i Robert, moi najbliżsi świnoujscy przyjaciele, nie wybaczyłbym bym sobie gdybym się z Wami nie zobaczył.

Potrzebujesz wazeliny? ... na wazelince jesienne liście mają świetny poślizg ... !OKK

I w tym momencie proponuję zakończyć wzajemne czepianie się szczegółów ... :notworthy: ... wybór należy do Ciebie ...

.

.

.

Przemyślałem temat lecz nie zamierzam usuwać tego co powiedziałem ... w każdym razie ...

Wojtek ... przepraszam ... trochę mnie poniosło ale poważnie ... skończmy to wytykanie sobie i wzajemne czepialstwo względem siebie ... to taka moja prośba ...

Odnośnik do komentarza

Kolejny dzionek i kolejne kilometry asfaltu nawinięte na zegar ...

Tym razem odwiedziłem stolicę ... stolicę naszego województwa ... czyli Szczecin ...

Zatrzymałem się przy moto-akcesoriach ...

moto%252520akces.jpg

... skąd udałem się na cmentarz komunalny ...

A później ...

Przystanek w znanej wszystkim sieci KFC (Każdy Fcina Chickeny) gdzie odbył się krótki spocik GZ ...

Dzięki za spotkanie ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy Koledzy, chciałbym bardzo podziękować za wspólnie spędzony czas. Miło było móc się z Wami spotkać.

Romku dzięki za wycieczkę i herbatkę u Mamy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...