Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Elvis

    59

  • ArtCho

    47

  • KriSSo

    38

  • marekb9t

    29

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Mam to w doopie :)

Wiecie jak fajnie - 5 dni bez telewizji, radia i wiadomości. Jakiejkolwiek propagandy. I całego tego przedwyborczego goowna. Tylko ludzie i rozmowy z nimi.

Wiadomo, Rosja jest jaka jest. Ale zwykli ludzie po prostu robią swoje.

c62e1387ed22d2e1f5d36f1a59ed4a04.jpg

PS

Rzelu, co do karmienia: mi ruska nie za bardzo... Ale słodycze mają przepyszne. Конфеты :)

Odnośnik do komentarza

Tak oczywiście, wiesz o co chodzi :) Nie będę nawet poprawiał, będzie śmieszniej ;)

Podobno Pan który leży sobie zmumifikowany w mauzoleum na pl. Czerwonym od wielu już lat rozpada się na kawałki, ciągłe balsamowanie go nie pomaga, ciekawe jak jest na prawdę.

Tak czy siak, w życiu nie byłem za wschodnią granicą, a szkoda, można to naprawić.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Waldku, Jolu - miło było móc Was odwiedzić choć na chwilkę. Pogoda dopisała wiec trzeba było to wykorzystać i poszukać jesieni na stałym lądzie :-)

2c7ed14575df90e269bcf619ac708475.jpg

e0f45203a438eddbc50aedf9be6fb171.jpg

Odnośnik do komentarza

Pogoda dopisała wiec trzeba było to wykorzystać i poszukać jesieni na stałym lądzie :-)

2c7ed14575df90e269bcf619ac708475.jpg

Widzę koledzy że bardzo merytorycznie podchodzicie do poszukiwania jesieni ... i z jakim oddaniem ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wiecie co? Plan wydaje się szalony. Ale kto nie marzy, ten jest nieszczęśliwy :)

Ja przez wiele lat marzyłem o skuterze, potem o wyjezdzie w Alpy. I wydawało mi się niemożliwe. Ale marzyłem :)

Myślę, że jest to mało realne, że pojedziemy, ale kto wie? Rzeczywiście, potrzebny jest paszport i wizy: rosyjska i białoruska. Paszport pryszcz. Wiza - organizacyjnie rownież pryszcz, finansowo - gorzej (rosyjska z wszystkimi koniecznymi opłatami, to ok. 500 zł). Ale dla odmiany paliwo w Rosji jest tanie: 2,5 zł z gruba. Życie rownież. A oglądania co niemiara. W Białorusi milicja nie bierze łapówek (w przeciwieństwie do Ukrainy). W Białorusi znalazłby się co najmniej jeden nocleg za darmo (u mojej rodzinki). Z tego całego przedsięwzięcia najbardziej przeraża mnie stanie na granicach (PL BY i BY RU). A reszta? To bratnie dusze (mowię o zwykłych ludziach). To u nas Rosja budzi złe skojarzenia. Rosjanie i Białorusini nas lubią.

Myślę, że musiałoby być to dobrych kilka dni. Trzeba pokombinować. :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...