Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Elvis

    59

  • ArtCho

    47

  • KriSSo

    38

  • marekb9t

    29

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Skoro moi przedmówcy podziękowali, to i mi nie wypada nie podziękować.

Robert, Roman, Jacek, Piotr, Krzysiu a nawet Mirek, który zrobił niespodziankę i też dołączył do naszego spontanicznego mini spotu, dziękuje Wam za wspólne i sympatyczne spotkanie. Bardzo miło było spotkać się z Wami i pogawędzić. Szczególne podziękowania dla naszych przyjaciół ze Świnoujścia, którzy zainicjowali dzisiejsze spotkanie. Musimy wykorzystywać każdą okazję i każdą wolną chwilę do wspólnych spotkań.

Pozdrawiam serdecznie i do następnego spotkania.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

nie będę się rozpisywał to trzeba przeżyć 1- Jola nie sięga stopek 2-nie można wyprostować nóg [latem pewnie gorąco pod kolanami ] 3-żeby Jola wsiadła to ja muszę się przesunąć do przodu a najlepiej stanąć 4- żeby postawić na stopkę boczna trzeba przechylić go w prawo to są tylko uwagi mało doświadczonego skuterowca i proszę o wyrozumiałość ale malaguti to jednak nie mój typ,

1 Iza też nie sięga stopek (zmień Jolę :) ) 2. pierdoła której też się bałem 3. 10 minut treningu i temat ogarnięty 4. wystarczy tylko wyprostować z tym przechylaniem to mit.

Odnośnik do komentarza

1 Iza też nie sięga stopek (zmień Jolę :) ) 2. pierdoła której też się bałem 3. 10 minut treningu i temat ogarnięty 4. wystarczy tylko wyprostować z tym przechylaniem to mit.

Marek ... podoba mi się jak bronisz swojego malaguta ...

Tak czymaj ... :)

To co inne jest równie fajne o ile nie fajniejsze ...

Odnośnik do komentarza

Elvis co tu bronić. Stwierdzam fakty .Do samego końca nie byłem przekonany czy to właściwy wybór jest. Bałem się tej kiblowej pozycji ale strach ma wielkie oczy. Iza też na początku trochę marudziła że stopki za nisko są (albo ktoś ma za krótkie nogi :) ) a teraz mówi że nie zamieni na nic innego o czym świadczy fakt że ostatnio oko skleiła w trakcie jazdy. Znaczy się musi być wygodnie. Z malagutami jak z mopsami takie brzydkie że aż ładne albo kochamy albo nienawidzimy. Nie mam praktycznie żadnego doświadczenia ze skuterami ale jak do tej pory moje wybory były trafne. O czym świadczy fakt że Aprilia została w garażu i nie zanosi się na to że pójdzie do ludzi w końcu Królowa jest tylko jedna :) Boję się tylko jednej rzeczy że jak każdego sprzętu będę czuł taki sentyment i przywiązanie to mi miejsca w garażu zabraknie :):):) a podobno od przybytku głowa nie boli

Odnośnik do komentarza

1 Iza też nie sięga stopek (zmień Jolę :) ) 2. pierdoła której też się bałem 3. 10 minut treningu i temat ogarnięty 4. wystarczy tylko wyprostować z tym przechylaniem to mit.

na zimę chyba nie będę zmieniał

Odnośnik do komentarza

No domyślam się że Jola czyta ... więc pewnie chodziło Ci o moto ...

... chociarz Twoja wypowiedź nie do końca była jasna ... przynajmniej dla mnie ... :)

Pozdrowienia dla Joli ... !OK :)

Odnośnik do komentarza

Mnie nie będzie. Wystarczył 1 dzień BEZ skutera, a obudziłem się z katarem i bolącym nosem. Poza tym do pracy.

A tak chciałem zobaczyć jak Krisso jeździ po Wielkopolskiej na jednym kole...

Odnośnik do komentarza

No domyślam się że Jola czyta ... więc pewnie chodziło Ci o moto ...

... chociarz Twoja wypowiedź nie do końca była jasna ... przynajmniej dla mnie ... :)

Pozdrowienia dla Joli ... !OK :)

Jola czyta i dziekuje

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jest pomysł, żeby wykorzystać jutro resztki jesiennego słońca. Bez konkretów, zobaczymy jak się będzie dzień rozwijał... Tak wstępnie 14.00 (chyba, że ktoś ma lepszy pomysł)...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czołem,

jutro (sobota) o godzinie 13:00 startuję w grupie motocyklowej do Wolina. Będzie 4 gości na moto (rozsądni faceci, skórka, frędzle, pojemność 2400 :D) no i ja. Jakiś posiłeczek na miejscu, odpoczynek i powrót. Czy ktoś chciałby się dołączyć?

Odnośnik do komentarza

T-Maxa kupił i w dupie się poprzewracało, z biegowcami się integruje ;-) A tak na poważnie to ja odpadam, jeszcze na atybiotyku jadę. KriSSo a może uda się tobie przekonać kolegów do skutów, oby nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

skąd startujecie, jeśli się ogarnę chętnie polecę

12:30 parking 3 ORŁY. Powitanie z Kolegami na moto, parę ciepłych słów :mad2::chair: na rozluźnienie atmosfery i grzeczne wytłumaczenie, że pora zasiąść za sterami normalnej maszyny (czyt. skutera) i myślę, że 12:45 ruszymy sobie spokojnie w kierunku Dąbia i dalej.

Skład:

1. 4 moto

2. KriSSo

3. Kunisz.

4. PacArk?

5. Elvis?

6.......

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...