Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Elvis

    59

  • ArtCho

    47

  • KriSSo

    38

  • marekb9t

    29

Top użytkownicy w tym temacie

Ja z rodzina w 2013 zdecydowaliśmy sie na Krym z dnia na dzień - autem. Znajomi jechali i jakos pojechaliśmy. 16 dni 6tys km i Krym objechany dookoła, powrót Mierzeją Arbacką. Warto było bo teraz troche trudniej i niebezpieczniej. Zycie, ludzie, klimat coś cudnego. Koszt na trzy osoby z paliwem i jedzeniem w knajpach, spaniem i wszystkimi atrakcjami 5800 PLN. czyli uważam korzystnie cenowo.

Powiem tyle, jak tylko uda mi się katA zrobić na wiosnę, kupie coś mocniejszego niż 125cm3 i jadę do Rosji z kimś z was.

To nie żart. Nawet kogoś jeszcze do ekipy załatwię.

Albo autem pojadę, będzie zabezpieczenie tech.

A czy skutery wytrzymają taką podróż?

A pomyśl ile km robisz wokół komina i nic się ie dzieje. Nie ma się co martwić na zapas.

Odnośnik do komentarza

Hmmmm ... coś nie widać Urbiego ...

Mógłby zrobić listę na wyjazd ... :)

Pomysł z wyjazdem na wschód bardzo fajny ...

A może w celu ominięcia wiz i paszportów opracować trasę wyjazdu na Litwę, Łotwę i do Estonii ... ? ... :)

mapka.jpg

Wiem że to już bardziej europejsko ale na pewno jeszcze bardzo ciekawie ...

Razem, niecałe 3,5 tkm ... :)

Odnośnik do komentarza

Po wstępnej rozmowie z małżonką, jest za!!!!!!

Jeśli miałbym jechać z rodziną, biorę przyczepkę i box dachowy, co pozwoli zabrać rzeczy ( przynajmniej niektóre ) reszty ekipy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Realnie - myślę, że w przyszłym roku się nie uda. Na to trzeba trochę kasy - jak Czemil pisze. Paliwo jest tańsze, ale ceny w knajpach, restauracjach są zbliżone do naszych. Do tego dochodzą noclegi - zakładam, że standard jest generalnie niższy niż u nas. No, ale jak wiadomo, u mnie z kasą słabo i póki nie zanosi się na gwałtowną poprawę.

Myślę, że Moskwa, to dobry kierunek - zwłaszcza, że mamy zaproszenie (chcę podtrzymywać kontakt z Siergiejem-tłumaczem). Tam jest sporo do obejrzenia. Wyobrażam sobie to tak: jedziemy prostą drogą w stronę Moskwy i szukamy atrakcji po drodze i z 50-100 km na boki.

Ale trzeba marzyć - tak jak napisał Bobas :)

Siergiej-tłumacz

d52c95a585cdb68956f7e61abd4573f1.png

Odnośnik do komentarza

No to zaskoczyłyście mnie dziewczyny ! Powiedziałem od razu Agnieszce o wyjeździe i powiedziała że mnie nie puści, ale przecież jak kobieta mówi NIE, to znaczy TAK :D Owszem, też nie mam kasy na tego wyjazda, ale w głowie mi to siedzi cały czas i nie powiem - myślę o tym poważnie. Sprzęty może i wytrzymają, ale czy my wytrzymamy ? Ja osobiście podziwiam ostatnią delegację do Paryża itd, ale ja nie usiedzę za długo w jednej pozycji przez tyle czasu. Powiem krótko; bardzo bym chciał, ale jestem pełen obaw, choć do końca nie wiem o co...

Odnośnik do komentarza

No to zaskoczyłyście mnie dziewczyny ! Powiedziałem od razu Agnieszce o wyjeździe i powiedziała że mnie nie puści, ale przecież jak kobieta mówi NIE, to znaczy TAK :D Owszem, też nie mam kasy na tego wyjazda, ale w głowie mi to siedzi cały czas i nie powiem - myślę o tym poważnie. Sprzęty może i wytrzymają, ale czy my wytrzymamy ? Ja osobiście podziwiam ostatnią delegację do Paryża itd, ale ja nie usiedzę za długo w jednej pozycji przez tyle czasu. Powiem krótko; bardzo bym chciał, ale jestem pełen obaw, choć do końca nie wiem o co...

sugestywne myślenie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A co ze stanem dróg w tamtych stronach? Skuter to nie AfricaTwin...

Na Białorusi są niezłe - byłem tam autem 6 lat temu.

No i dlatego właśnie pisze,,żeby jechać główną drogą. Od granicy do Mińska jest dwupasmówka i z tego, co mi wiadomo dalej do Moskwy też. Mnie bardziej niż stan dróg martwi ich luźne podejście do jakichkolwiek zasad ruchu drogowego.

Jak wiadomo naród zawsze był w opozycji do rządzącego i oni chyba mają to mocno zakorzenione. Czyli rząd wymyśla swoje (np. przepisy drogowe), które przeszkadzają kierowcom na swobodną jazdę. A więc się te przepisy lekceważy. I tak ze wszystkim.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Doskonale. Ja też muszę na 15:00 być już w domku, bo mam potem gości, więc 11:00-15:00 jak dla mnie super.

Zatem 11:00 na 123 Bezrzecze?

1. KriSSo.

2. ArtCho.

3...

Odnośnik do komentarza

Zapowiada się że w przyszłym roku latem będę w domu i "pisze" się na MAXI WYPRAWĘ. I nie ma to większego znaczenia czy będą to Kraje Nadbałtyckie Alpy, Może i nawet Moskwa chociaż tu to będziemy potrzebować ze dwa tygodnie.... Przed nami długie zimowe wieczory, jestem przekonany że do wiosny będziemy mieć plan i ruszymy w nieznane.

Pamiętajcie też ze wszystkie znaki na niebie wskazują iż PiS wygra niedzielne wybory a z tego co obiecują TO każdego z nas będzie stać na taką Maxi Wyprawę.....500PLN na każdy skuter!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Sekta malagutowa się rozjechala. Cały dzień z dr Kotem bezcenny a za resztę zapłaciłem kartą ☺o dziwo kierowniczka nie krzyczała że tak późno wróciłem. To że zabrałem ją na majówkę było strategicznym posunięciem.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie ... piękna jesień ...

Jako że dzisiaj był kolejny ciepły dzionek nie mogłem się powstrzymać i ... i przegoniłem trochę skuta ...

panoramka.jpg

PA240055.jpg

PA240041.jpg

PA240042.jpg

PA240025.jpg

PA240021.jpg

PA240020.jpg

A na koniec, z tej wielkiej radości, wykręciłem parę kółek i pojechałem se do domu ... :)

k%2525C3%2525B3%2525C5%252582ka.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sekta malagutowa się rozjechala. Cały dzień z dr Kotem bezcenny a za resztę zapłaciłem kartą o dziwo kierowniczka nie krzyczała że tak późno wróciłem. To że zabrałem ją na majówkę było strategicznym posunięciem.

Już wszystko wiesz?

Elvis, to kółko jest dobre! Guma spalona? :D

Odnośnik do komentarza

Mile widziane różne gadżety skuterowe, plakaty itp.

Maciek ... czy zagramaniczna tablica rejestracyjna z puszki będzie odpowiednim gadżetem do "skuterowego klubu GZ" ... ?

Elvis, to kółko jest dobre! Guma spalona? :D

Czy spalona? ... do wymiany, bez dwóch zdań ... :)

Odnośnik do komentarza

Artur po korepetycjach magistra inżyniera doktora habilitowanego Kota to ja egzaminy gimnazjalne mogę pisać ☺. Twój deflektor w sumie też zdał egzamin gdyby nie fakt że nawet jak dla mnie jest trochę za wysoki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...