Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Elvis

    59

  • ArtCho

    47

  • KriSSo

    38

  • marekb9t

    29

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Koledzy, bardzo Wam zazdroszczę tych wczorajszych, jesiennych, sobotnich przejażdżek... Niestety pomimo ogromnej chęci dołączenia do ArtCho i KriSSa, niestety obowiązki rodzinne uniemożliwiły mi przejażdżkę z Nimi.

Może ma ktoś ochotę na krótką 2-3 godzinną przejażdżkę niedzielną...?!? Wstępnie umawiamy się z KriSSem na godz. 11.00 - 11.30... oczywiście już wg czasu jesiennego ;)

Ostateczna godzina i miejsce spotkania oraz kierunek przejażdżki podamy rano.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marek szkoda że nie wiedzieliśmy o odwiedzinach w Świnoujściu u Kota... My z Robssonem byliśmy w Wolinie u WD40, więc można się było spotkać...

Odnośnik do komentarza

Marek szkoda że nie wiedzieliśmy o odwiedzinach w Świnoujściu u Kota... My z Robssonem byliśmy w Wolinie u WD40, więc można się było spotkać...

Co się odwlecze to nie uciecze. Wizyta była czysto techniczna pół dnia w Kotoweym garażu następnym razem wpadniemy na rekreację. A swoją drogą z kolegą Marcinem ostatnio stwierdzilismy że moturami jakos wszędzie bliżej jest ☺

Odnośnik do komentarza

Koledzy, bardzo Wam zazdroszczę tych wczorajszych, jesiennych, sobotnich przejażdżek... Niestety pomimo ogromnej chęci dołączenia do ArtCho i KriSSa, niestety obowiązki rodzinne uniemożliwiły mi przejażdżkę z Nimi.

Może ma ktoś ochotę na krótką 2-3 godzinną przejażdżkę niedzielną...?!? Wstępnie umawiamy się z KriSSem na godz. 11.00 - 11.30... oczywiście już wg czasu jesiennego ;)

Ostateczna godzina i miejsce spotkania oraz kierunek przejażdżki podamy rano.

Do. 13:45 mogę pomulać

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja niestety muszę wycofać się z przejażdżki... :( obudziłem się z bólem gardła i kaszlem, więc raczej odpuszczę dzisiejszą jazdę na moto...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Artur, Krisso czwarte zdjęcie do kalendarza , w kwestii maxi wyprawy proponuję termin bezpośrednio przed lub po Burgmanii 2016

czas ok. 9 dni. Kierunek osobiście wolę zachód europy lub południe.

Odnośnik do komentarza

Widzę że wszystkimi siłami przedłużamy sezon.

Ja również postanowiłem jeździć do pracy skuterem, mimo porannego chłodu, mimo że opona Dunlopa krótkimi uślizgami daje mi znaki, że "czas na zmianę". Wkrótce pora na Metzeler Wintec.

Odnośnik do komentarza

Musimy się pochwalić że w wypadzie Grupy mazowieckiej znaleźliśmy się dzisiaj w takich okolicznościach. Pozdrawiamy :)

898465e3ee0b771baf78fab46c7aec1c.jpg

Qurcze ... też tam byłem ... ale chłopaków z mazowsza nie spotkałem ... :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

szczec.jpg

Odnośnik do komentarza

Widzę że wszystkimi siłami przedłużamy sezon.

Ja również postanowiłem jeździć do pracy skuterem, mimo porannego chłodu, mimo że opona Dunlopa krótkimi uślizgami daje mi znaki, że "czas na zmianę". Wkrótce pora na Metzeler Wintec.

Też jestem twarda, rano 2 stopnie i też jadę do pracy na 2oo :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...