Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koszulki Grupy Zachodniopomorskiej i kamizelki odblaskowe Burgmanii


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 486
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    141

  • bilety

    26

  • burgifan

    23

  • SlawoyAMD

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja również poproszę, koszulka czerwona M, niebieska XS (dla Bartusia), czapka niebieska i czerwona.

Sorrki za podwójną edycję posta.

Poproszę jeszcze dwie kamizelki odblaskowe GZ, jedna dla mnie i jedna jakaś mniejsza dla synka.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
poproszę czerwone polo roz L

Rozumiem Robert, że świadomie zamawiasz koszulkę z logo GZ...? Bo takie będziemy produkować.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jest to działanie świadome ze znamionami premedytacji :)...... mam rozumieć że koszulki(polo) są bez nicków?? bo jeśli z nickami to poproszę "robert1973"

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zrobiłem z Robssonem wzór zamówienia i zamiast trzymać się schematu dopisując kolejny numer, robicie sajgonki :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Krzysiu, popieram - takie rozwiązanie ułatwi Wojtkowi pracę.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

1. KriSSo - koszulki POLO w rozmiarze XL (3 szt,), niebieska, czarna, czerwona oraz czapeczki (2 szt.) czarna i niebieska.

2. Robsson - koszulki POLO w rozmiarze S (3 szt,), niebieska, czarna, czerwona oraz czapeczki (2 szt.) czarna i niebieska.

3. marekb9t - koszulka POLO w rozmiarze XL (1 szt.) czarna, koszulka w rozmiarze XL (3 szt.) niebieska (2 szt.) i czerwona (1 szt.) czapeczka (1 szt.) czarna.

i po co te awantury ja się pytam

Odnośnik do komentarza

Ja chcę tym razem turkusowe st6000 może t-shift, poczekam na wieści od Wojtka co, kiedy i za ile. To wtedy zamówię.

Odnośnik do komentarza

1. KriSSo - koszulki POLO w rozmiarze XL (3 szt,), niebieska, czarna, czerwona oraz czapeczki (2 szt.) czarna i niebieska.

2. Robsson - koszulki POLO w rozmiarze S (3 szt,), niebieska, czarna, czerwona oraz czapeczki (2 szt.) czarna i niebieska.

3. marekb9t - koszulka POLO w rozmiarze XL (1 szt.) czarna, koszulka w rozmiarze XL (3 szt.) niebieska (2 szt.) i czerwona (1 szt.) czapeczka (1 szt.) czarna

4. czemil - koszulka POLO czerwona M, niebieska XS ( dla Bartusia), czapka 2x czerwona plus niebieska, kamizelka odblaskowa S plus XXS.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

1. KriSSo - koszulki POLO w rozmiarze XL (3 szt,), niebieska, czarna, czerwona oraz czapeczki (2 szt.) czarna i niebieska.

2. Robsson - koszulki POLO w rozmiarze S (3 szt,), niebieska, czarna, czerwona oraz czapeczki (2 szt.) czarna i niebieska.

3. marekb9t - koszulka POLO w rozmiarze XL (1 szt.) czarna, koszulka w rozmiarze XL (3 szt.) niebieska (2 szt.) i czerwona (1 szt.) czapeczka (1 szt.) czarna

4. czemil - koszulka POLO czerwona M, niebieska XS ( dla Bartusia), czapka 2x czerwona plus niebieska, kamizelka odblaskowa S plus XXS.

5. robert1973 koszulka POLO czerwona L

Odnośnik do komentarza

witam

świadomie prosze o zamówienie dla mnie koszulki POLO czerwona XXL - jeżeli bedziecie robić z nick-ami to prosze dopisać AREQ

pozdro

Odnośnik do komentarza

Ja poproszę turkusowy t-shift st6000 rozmiar XXL 2 sztuki , Polo turkusowe rozmiar XXL, Mam dwie "edycje" t-shiftów w domu i jeśli mogę coś zaproponować to logo GZ z przodu było to mniejsze.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kochani, przepraszam że trochę zawaliłem z terminem, ale już temat ogarnięty.

Mam ofertę na koszulki i czapeczki, które będą wyglądać tak jak na poniższej wizualizacji

5c4f9b3b34dafbb7a2b8902ec83b20c5.jpg

af22954357cc69a5155aa72ec2f80511.jpg

Czapeczka pięciopanelowa czarna z nadrukiem GZ - cena 14 zł sztuka

Koszulka Stedman Prime ST6000 (210 g/m3) kolor - 24 zł sztuka

Koszulka polo JHK kolor - 34 zł sztuka

Proszę o ostateczne potwierdzenie zamówień ze szczegółowym określeniem ilości, kolorów i rozmiarów.

Listę tworzymy 15 kwietnia.

Pozdrawiam

Kochani, przepraszam że trochę zawaliłem z terminem, ale już temat ogarnięty.

Mam ofertę na koszulki i czapeczki.

Czapeczka pięciopanelowa czarna z nadrukiem GZ - cena 14 zł sztuka

Koszulka Stedman Prime ST6000 (210 g/m3) kolor - 24 zł sztuka

Koszulka polo JHK kolor - 34 zł sztuka

Proszę o ostateczne potwierdzenie zamówień ze szczegółowym określeniem ilości, kolorów i rozmiarów.

Listę tworzymy 15 kwietnia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

czemil - koszulka POLO czerwona M, niebieska XS lub 10-12lat ( dla Bartusia), czapka (2szt) czerwona plus niebieska, kamizelka odblaskowa S plus XXS.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Lista osób zamawiających koszulki, czapeczki i kamizelki:

1. KriSSo - koszulki POLO XL (3 szt.): niebieska, czarna, czerwona + czapeczki (2 szt.) czarna i niebieska.

2. Robsson - koszulki POLO S (3 szt.): niebieska, czarna, czerwona + czapeczki (2 szt.) czarna i niebieska.

3. marekb9t - koszulka POLO XL (1 szt.) czarna + koszulka T-shirt XL: niebieska (2 szt.) + czerwona (1 szt.) + czapeczka czarna (1 szt.)

4. czemil - koszulka POLO: czerwona M, niebieska XS (dla Bartusia), czapka czerwona (1 szt.) + niebieska (1 szt.) + kamizelka odblaskowa S (1 szt.) + XXS (1 szt.)

5. robert1973 - koszulka POLO czerwona L (1 szt.)

6. AREQ - koszulka POLO czerwona XXL (1 szt.)

7. Romano - T-shirt turkusowy XXL (2 szt.)+ koszulka POLO turkusowe XXL (1 szt.)

8. Burgifan - czapeczka czarna (1 szt.)

Proszę sprawdzić powyższą listę. Jeśli zauważycie jakieś błędy w zamówieniach, proszę o skorygowanie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

no jak z mojej strony to gitara a jakby ktoś od Was na Rynie mi ją ( koszulkę polo+polo Areq) zapodał było by cacy i miód malina,jeśli takowa możliwość nie występuje prosił bym o podanie opłaty pocztowej do uiszczenia za 2-e koszulki w kierunku Śląska wysłane :) łącznie z Areq jednym przelewem sakwę organizatora zasilimy w środki pieniężne :D..... qle ale mam gadane z radości że koszulki dojdą do skutku

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mała aktualizacja, jeśli chodzi o mnie:

1. KriSSo - koszulki POLO XL (4 szt.): niebieska, czarna, czerwona, turkusowa + T-shirt XL (2 szt): niebieski, turkusowy + czapeczki (2 szt.) czerwona i niebieska

2. Robsson - koszulki POLO S (3 szt.): niebieska, czarna, czerwona + czapeczki (2 szt.) czarna i niebieska.

3. marekb9t - koszulka POLO XL (1 szt.) czarna + koszulka T-shirt XL: niebieska (2 szt.) + czerwona (1 szt.) + czapeczka czarna (1 szt.)

4. czemil - koszulka POLO: czerwona M, niebieska XS (dla Bartusia), czapka czerwona (1 szt.) + niebieska (1 szt.) + kamizelka odblaskowa S (1 szt.) + XXS (1 szt.)

5. robert1973 - koszulka POLO czerwona L (1 szt.)

6. AREQ - koszulka POLO czerwona XXL (1 szt.)

7. Romano - T-shirt turkusowy XXL (2 szt.)+ koszulka POLO turkusowe XXL (1 szt.)

8. Burgifan - czapeczka czarna (1 szt.)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...