Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koszulki Grupy Zachodniopomorskiej i kamizelki odblaskowe Burgmanii


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

1) Robsson - kamizelka rozmiar S + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "Robsson" na rzep + grupa krwi "A RH+" na rzep

2) Robsson - kamizelka rozmiar S + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "ASIA" na rzep

3) Kowal - narękawki odblaskowe (z możliwością montażu do kamizelki) - 1 kpl.

4) qubel - kamizelka rozmiar XS + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "qubel" na rzep

5) Joshua_77 - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "Joshua" na rzep + grupa krwi "A RH+" na rzep

6) SQ9ORD - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Małopolskiej przyszyte + nick "Ravalio" na rzep + dodatkowy nick "SQ9ORD" na rzep + grupa krwi "0 RH-" na rzep

7) kunisz - kamizelka rozmiar L + logo Grupy Zachodniopomorskiej + nick "kunisz" na rzep + grupa krwi "0 RH+" na rzep

8) Rogierro - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej + imię "Roger" + grupa krwi "B RH+" na rzep

9) tomaszbialek - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej + nick "SOWA" przyszyte + narękawki odblaskowe do kamizelki + grupa krwi "AB RH-" przyszyta

10) Mirek - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "Mirek" na rzep

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 486
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    141

  • bilety

    26

  • burgifan

    23

  • SlawoyAMD

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Sympatycy

Szanowni Koledzy,

zamówienie kolejnej partii kamizelek zostało wysłane do JAGATEX'u.

Teraz czekam na zestawienie cen poszczególnych kamizelek, które Wam przedstawię wraz z numerem konta, na które będzie można dokonać należnych wpłat za swoje kamizelki...

Tymczasem pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dostałem potwierdzenie zamówienia z JAGATEX'u - poniżej lista zamawianych kamizelek z poszczególnymi cenami. Do poniższych cen, proszę doliczyć po 2,46pln za jednostkowy koszt ogólnej przesyłki.

Kwota pobrania to 987,69pln. Ceny niżej, a koszt wysyłki to 24,60pln.

1) Robsson- kamizelka rozmiar S + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "Robsson" na rzep +grupa krwi "A RH+" na rzep - 102,09pln - ZAPŁACONE

2) Robsson - kamizelka rozmiar S + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "ASIA" na rzep - 97,17pln - ZAPŁACONE

3) Kowal - narękawki odblaskowe (z możliwością montażu do kamizelki) - 1 kpl. - 34,44pln - ZAPŁACONE

4) qubel - kamizelka rozmiar XS + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "qubel" na rzep - 97,17pln - ZAPŁACONE

5) Joshua_77 - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "Joshua" na rzep + grupa krwi "A RH+" na rzep -102,09pln - ZAPŁACONE

6) SQ9ORD - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Małopolskiej przyszyte + nick "Ravalio" na rzep + dodatkowy nick "SQ9ORD" na rzep+ grupa krwi "0 RH-" na rzep - 92,25pln - ZAPŁACONE

7) kunisz - kamizelka rozmiar L + logo Grupy Zachodniopomorskiej + nick "kunisz" na rzep + grupa krwi "0 RH+" na rzep - 102,09pln - ZAPŁACONE

8) Rogierro - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej + imię "Roger" + grupa krwi "B RH+" na rzep - 102,09pln - ZAPŁACONE

9) tomaszbialek - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej + nick "SOWA" przyszyte + narękawki odblaskowe do kamizelki + grupa krwi "AB RH-" przyszyta - 136,53pln - ZAPŁACONE

10) Mirek - kamizelka rozmiar M+ logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "Mirek" na rzep - 97,17pln - ZAPŁACONE

Należne kwoty proszę wpłacać na poniższe dane i konto:

Wojciech Urbanelis

konto DB nr: 17 1910 1048 2207 0357 7475 0001

Przesyłka z kamizelkami, powinna być u mnie w piątek 17 października...

Z góry dziękuję i pozdrawiam

P.S. Osoby z poza Szczecina, którym będę wysyłał kamizelki w Polskę, proszę o podanie adresu do wysyłki i dodatkową wpłatę 10pln za koszt przesyłki (kopertę i przesyłkę poleconą).

Odnośnik do komentarza

Mozę warto pomyśleć oprócz kamizelek o własnych gadzetach klubowych.

Np:

-Naszywki

-Nalepki z nikiem

-Nalepka PL

-Kubki

-Magnesy na lodówkę

Myślę że warto o tym pomyśleć , no chyba że już coś takiego istnieje.Jak wiecie jestem świeżynką na forum

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tiger02, posiadamy naklejki klubu Burgmanii oraz Grupy Zachodnioporskiej. Posiadamy naszywki Grupy Zachodnioporskiej oraz koszulki... Wszystkie informacje są zawarte w odpowiednich tematach GZ.

Pozdrawiam

Tiger02, poszukaj i przeczytaj sobie od początku tematy: Grupa Zachodniopomorska, Kamizelki odblaskowe, Koszulki... Tam znajdziesz wszystkie interesujące Cie zagadnienia związane z różnymi rzeczami klubowymi...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Otóż to znalazłem tylko informację na temat kamizelki oraz naszywek.Naszywki chętnie bym wciągnął ale jeżeli nikt nie ma to chyba musiałbym złożyć indywidualne zamówienie.

Postaram się przybyć na co czwartkowe spotkanie pod Pleciugą o ile pogoda pozwoli to wtedy dowiem się więcej szczegółów co i jak.

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

Ja również dziękuję za koszulki.

Jest tylko jeden taki mały problem; dostałem czarne polo w rozmiarze XL, ale niestety jest dla mnie za małe. Nie wiem na czym to polega, ale zwykła koszulka w tym rozmiarze jest dobra, więc pytanko:

Może jest ktoś chętny na to polo czarne XL ?

Oczywiście nie noszone, dziewicze, właśnie je dostałem. Oddam po kosztach.

Jeżeli będzie na mnie dobre to chętnie od Ciebie odkupię. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Fakt przydałyby się jakieś gadżety klubowe. Tiger02 musimy się uzbroić w cierpliwość aż rozpoczną się nowe zapisy na ciuchy. Teraz i tak sezon się powoli kończy, myślę że przed wiosną jakieś zamówienie będzie realizowane.

Odnośnik do komentarza

Wojtek ... temat o koszulkach został zniknięty ... nie widzę go ... więc i Tiger02 go nie zobaczy ...

A Ty wiesz coś o zniknięciu tamtego tematu? ... kto powoduje te zniknięcia? ...

Dzisiaj oglądłem temat "KOSZULKI z logo Grupy Zachodniopomorskiej" i on istnieje - ostatni wpis jest z datą wczorajszą .

Pozdrawiam

Dostałem potwierdzenie zamówienia z JAGATEX'u - poniżej lista zamawianych kamizelek z poszczególnymi cenami. Do poniższych cen, proszę doliczyć po 2,46pln za jednostkowy koszt ogólnej przesyłki.

Kwota pobrania to 987,69pln. Ceny niżej, a koszt wysyłki to 24,60pln.

1) Robsson- kamizelka rozmiar S + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "Robsson" na rzep +grupa krwi "A RH+" na rzep - 102,09pln - ZAPŁACONE

2) Robsson - kamizelka rozmiar S + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "ASIA" na rzep - 97,17pln - ZAPŁACONE

3) Kowal - narękawki odblaskowe (z możliwością montażu do kamizelki) - 1 kpl. - 34,44pln

4) qubel - kamizelka rozmiar XS + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "qubel" na rzep - 97,17pln

5) Joshua_77 - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "Joshua" na rzep + grupa krwi "A RH+" na rzep -102,09pln - ZAPŁACONE

6) SQ9ORD - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Małopolskiej przyszyte + nick "Ravalio" na rzep + dodatkowy nick "SQ9ORD" na rzep+ grupa krwi "0 RH-" na rzep - 92,25pln

7) kunisz - kamizelka rozmiar L + logo Grupy Zachodniopomorskiej + nick "kunisz" na rzep + grupa krwi "0 RH+" na rzep - 102,09pln

8) Rogierro - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej + imię "Roger" + grupa krwi "B RH+" na rzep - 102,09pln - ZAPŁACONE

9) tomaszbialek - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej + nick "SOWA" przyszyte + narękawki odblaskowe do kamizelki + grupa krwi "AB RH-" przyszyta - 136,53pln

10) Mirek - kamizelka rozmiar M+ logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "Mirek" na rzep - 97,17pln

Należne kwoty proszę wpłacać na poniższe dane i konto:

Wojciech Urbanelis

konto DB nr: 17 1910 1048 2207 0357 7475 0001

Przesyłka z kamizelkami, powinna być u mnie w piątek 17 października...

Z góry dziękuję i pozdrawiam

P.S. Osoby z poza Szczecina, którym będę wysyłał kamizelki w Polskę, proszę o podanie adresu do wysyłki i dodatkową wpłatę 10pln za koszt przesyłki (kopertę i przesyłkę poleconą).

Przelew za kamizelkę popłynął na podane konto.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Roger, mam taka nadzieje... ;-)

Nie wiem czemu dziś nie dotarła przesyłka ...?!? Wg wstępnych zapewnień pani Doroty z Jagatex'u realizacja zamówienia planowana była na 17.10.2014r.

W poniedziałek rano postaram sie dowiedzieć co sie stało.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dostałem poniższa informacje o nadaniu przesyłki, wiec kamizelki powinny byc u mnie w poniedziałek ... :-)

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniu 2014-10-17 firma JAGATEX BEŁCHATÓW BAWEŁNIANA 12 E nadała przesyłkę o numerze 9730018807346.

Prosimy oczekiwać na Kuriera.

Jednocześnie informujemy, że śledzenie drogi przesyłki jest dostępne na naszej stronie internetowej www.siodemka.com w zakładce "Monitoring przesyłek".

Opcja śledzenia drogi przesyłki dostępna jest również pod poniższym linkiem:

http://www.siodemka.com/tracking/9730018807346/

Przesyłka za pobraniem.

Z poważaniem

Zespół SIÓDEMKA S.A.

Ul. Matuszewska 14

03-876 Warszawa

www.siodemka.com

(0-22) 777 77 77

Kontakt: dok@siodemka.com

Uwaga! Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, prosimy na nią nie odpowiadać.

Odnośnik do komentarza

Znając firmę kurierską SIÓDEMKA będzie to zapewne wtorek albo środa - no chyba że mnie pozytywnie zaskoczą co im się jeszcze nie udało, bo zawsze dostarczali mi przesyłki z opóźnieniem:-(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kamizelki dotarły... :-)

Osoby ze Szczecina, proszę o kontakt telefoniczny lub mail'owy w celu umówienia się po odbiór osobisty...

Osobom z poza Szczecina, kamizelki spakuję i wyślę za pośrednictwem Poczty Polskiej, na podane wcześniej adresy...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dobre wieści :) Jeszcze przed odstawieniem mojego burgerka do salonu zimowego (piwnicy) polatam troszkę dobrze oznakowany :)

Ciekawe co moja wife powie na kamizelkę (nie wie, że będzie miała) może to będzie pierwszy krok żeby zaczęła dociążać tylne kółeczko :)

dzięki Urbi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...