Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koszulki Grupy Zachodniopomorskiej i kamizelki odblaskowe Burgmanii


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 486
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    141

  • bilety

    26

  • burgifan

    23

  • SlawoyAMD

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Sympatycy

W sprawie kamizelek informuje, że wysłałem zapytanie z Waszymi zamówieniami do producenta o podania aktualnych cen. Jak tylko odpowiedzą, natychmiast Was poinformuję i od potwierdzenia i złożenia ostatecznego zamówienia do otrzymania przesyłki to czas około 10dni. Więc powinny być najpóźniej do połowy kwietnia.

Wysłane z iPhone za pomocą TapatalkTomek i pozostali koledzy zainteresowani koszulkami, rownież wystąpiłem o podanie cen - czekam na odpowiedź. Myślę że powinienem mieć ofertę w połowie przyszłego tygodnia.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wojtku.zapytaj tez o czapki.

Krzysiek, postaram sie dowiedzieć o ofertę na czapki. Pozdrawiam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy dostałem odpowiedź z cenami Waszych kamizelek, z firmy JAGATEX

Lista osób chętnych na kamizelki odblaskowe Burgmanii:

1) romeo1971 - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "Roman" przyszyty + grupa krwi "0 RH+" przyszyta + narękawki (mocowane na rzep) - 136,52 PLN + 6,00 PLN - przesyłka = 142,52 PLN -ZAPŁACONO

2) wd40 - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "wd40" przyszyty - 97,17 PN + 11,00 PLN - przesyłka do domu = 108,17 PLN - ZAPŁACONO

3) wd40 - kamizelka rozmiar XXS + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte - 92,25 PLN + 11,00 PLN - przesyłka do domu = 103,25 PLN - ZAPŁACONO

4) damianus2222 - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "damian's" przyszyty - 97,17 PLN + 16,00 - przesyłka do domu = 113,17 PLN - ZAPŁACONO

Jesteście zdecydowani, zamawiać...?!?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zamówienie zostało przesłane do realizacji.

Należne kwoty za zamówione kamizelki, proszę wpłacać na poniższe dane i konto:

Wojciech Urbanelis

konto DB nr: 17 1910 1048 2207 0357 7475 0001

Przesyłka z kamizelkami, powinna być u mnie w przyszłym tygodniu...

Z góry dziękuję i pozdrawiam

P.S. Osoby z poza Szczecina, którym będę wysyłał kamizelki w Polskę, proszę o podanie adresu do wysyłki (dodatkowa opłatę 10pln za koszt przesyłki 0 kopertę i przesyłkę poleconą, została doliczona do ceny końcowej kamizelki).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Grzesiu, Krzysiu i pozostali koledzy zainteresowani koszulkami, czekam na zwrotne przesłanie oferty cenowej... Powinienem mieć ją w tym tygodniu. Zaraz ponotrzymaniu założę listę na koszulki i czapki.

Pozdrawiam i proszę uzbroić się jeszcze w kilka dni cierpliwości. W kwietniu na pewno zrealizujemy to zamowienie.

Odnośnik do komentarza

Poszło tak jak pisałeś :Jumpy:

Adres mój masz w tytule przelewu, zapomniałem tylko dodać nicku. Ale będziesz wiedział że przelew Damian z Czaplinka to mój. Dzieki :notworthy: a na majówce podziękuję jeszcze raz :pepsi: !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzisiaj dostałem ofertę na koszulki Polo i T-Shirty z logo GZ i Burgmanii oraz czapeczki...

Ceny podam wieczorem (teraz biegnę położyć syna spać) i założę listę chętnych na w/w odzież.

Drodzy koledzy, zgodnie z obietnicą, podaje ceny i zakładam nową listę osób chętnych na koszulki Polo, T-Shirt i czapeczki "baseballówki"...

Koszulka Polo JHK - 33zł/sztuka

Koszulka T-Shirt Stedman Comfort - 19zł/sztuka

Czapeczka czarna z białym nadrukiem - 16zł/sztuka

NOWA - wiosna 2015 - lista osób chętnych na koszulki Grupy Zachodniopomorskiej Burgmanii:

1) Urbi: Polo rozmiar L - 1 szt. czarna + 1 szt. czerwona

2) KriSSo: Polo rozmiar XL - 1 szt. czarna + 2 szt. czerwone + czapeczka 1 szt.

3) romeo1971: T-Shirt Comfort rozmiar L - 1 szt. czarna + 1 szt. czerwona + czapeczka 1 szt.

4) qszysiek: czapka - 1 szt.

5) romano77: T-Shirt ST6000 rozmiar XXL - 2 szt. czerwone + rozmiar S - 1 szt. czerwona

6) wooferai: T-Shirt Comfort rozmiar L - 1 szt. czerwona + czapeczka 1 szt.

7) Robsson: T-Shirt ST6000 rozmiar S - 1 szt. niebieska + 1 szt. czarna + Polo rozmiar S - 1 szt. czarne + 1 szt. czerwone

8) grota10: T-Shirt Comfort rozmiar L - 1 szt. kolor...???

9) ...

Koledzy, czekam na pozostałe zamówienia...

Listę zamykam w niedzielę 12 kwietnia.

Odnośnik do komentarza

Wojtku , jeśli można to poproszę dwa czerwone t-shirty ST6000 rozmiar XXL MEN. no i dla Gosi czerwoną S-kę , na majówkę .......Pozdrawiam z Escobar .

Odnośnik do komentarza

Tylko czerwone lub czarne... :-)

Wojtku, to ja poproszę:

T-Shirt Stedman Comfort - 19zł/sztuka x 1 sztuka L - czerwona

Czapeczka czarna z białym nadrukiem - 16zł/sztuka x 1 sztuka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wojtku a podasz mi jeszcze jakiego koloru moga byc te polowki, oprocz oczywiscie czarnego i czerwonego :question:

Tomku, a jakiego koloru byś sobie życzył...?

Odnośnik do komentarza

A to jest aż taki wybór? Myślałem o niebieskiej lub granatowej, albo seledynowej, ale jeśli masz jakąś paletę kolorów to poproszę o nią ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wojtku, poproszę o zamówienie koszulek MEN w rozmiarze "M"

1. Polo - czerwona

2, Polo - czarna

3. T-shirt ST6000 - (BRR)

4. T-shirt ST6000 - (BLO)

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koszulka Polo JHK - 36zł/sztuka

Koszulka T-Shirt Stedman Comfort - 24zł/sztuka

Czapeczka czarna z białym nadrukiem - 16zł/sztuka

NOWA - wiosna 2015 - lista osób chętnych na koszulki Grupy Zachodniopomorskiej Burgmanii:

1) Urbi: Polo rozmiar L - 1 szt. czarna + 1 szt. czerwona

2) KriSSo: Polo rozmiar XL - 1 szt. czarna + 2 szt. czerwone + czapeczka 1 szt.

3) romeo1971: T-Shirt Comfort rozmiar L - 1 szt. czarna + 1 szt. czerwona + czapeczka 1 szt.

4) qszysiek: czapka - 1 szt.

5) romano77: T-Shirt ST6000 rozmiar XXL - 2 szt. czerwone + rozmiar S - 1 szt. czerwona

6) wooferai: T-Shirt Comfort rozmiar L - 1 szt. czerwona + czapeczka 1 szt.

7) Robsson: T-Shirt ST6000 rozmiar S - 1 szt. niebieska + 1 szt. czarna + Polo rozmiar S - 1 szt. czarne + 1 szt. czerwone

8) grota10: T-Shirt Comfort rozmiar L - 1 szt. niebieska

9) ...

Koledzy, czekam na pozostałe zamówienia...

Listę zamykam w niedzielę 12 kwietnia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...