Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koszulki Grupy Zachodniopomorskiej i kamizelki odblaskowe Burgmanii


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 486
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    141

  • bilety

    26

  • burgifan

    23

  • SlawoyAMD

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Sympatycy

KriSSo - robię mu dogodne warunki, będzie wentylacja i zawsze dodatnia temperatura. Będę go odwiedzał i chuchał na niego ;) mam nadzieję , że odpłaci mi za to w sezonie 2015 ;)

Pozdrówki :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

1) Robsson- kamizelka rozmiar S + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "Robsson" na rzep +grupa krwi "A RH+" na rzep - 102,09pln - ZAPŁACONE - WYSŁANA

2) Robsson - kamizelka rozmiar S + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "ASIA" na rzep - 97,17pln -ZAPŁACONE - WYSŁANA

3) Kowal - narękawki odblaskowe (z możliwością montażu do kamizelki) - 1 kpl. - 34,44pln - ZAPŁACONE

4) qubel - kamizelka rozmiar XS + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "qubel" na rzep - 97,17pln -ZAPŁACONE

5) Joshua_77 - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "Joshua" na rzep + grupa krwi "A RH+" na rzep -102,09pln - ZAPŁACONE - ODEBRANA

6) SQ9ORD - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Małopolskiej przyszyte + nick "Ravalio" na rzep + dodatkowy nick "SQ9ORD" na rzep+ grupa krwi "0 RH-" na rzep - 92,25pln - ZAPŁACONE - WYSŁANA

7) kunisz - kamizelka rozmiar L + logo Grupy Zachodniopomorskiej + nick "kunisz" na rzep + grupa krwi "0 RH+" na rzep - 102,09pln - ZAPŁACONE

8) Rogierro - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej + imię "Roger" + grupa krwi "B RH+" na rzep -102,09pln - ZAPŁACONE - ODEBRANA

9) tomaszbialek - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej + nick "SOWA" przyszyte + narękawki odblaskowe do kamizelki + grupa krwi "AB RH-" przyszyta - 136,53pln - ZAPŁACONE - WYSŁANA

10) Mirek - kamizelka rozmiar M+ logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "Mirek" na rzep - 97,17pln -ZAPŁACONE

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Umawialiśmy się wstępnie na dziś na spotkanie.. ale nie dałem rady Robssonku... Jutro w robocie cała dobę, ale nadrobimy przy minimum podody... Ja jeszcze nie kładę spać Burka w sen zimowy...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Spoko, luzik Sławku :) kończyłem dziś fugowanie terakoty pod mojego black horsa ;) Ja generalnie, prawie zawsze po 15-tej mogę się wyrwać i nagiąć plany na potrzeby Klubu Miłośników Maxi Skuterów Grupy Zachodniopomorskiej, powiat Świnoujście ;) Także dostosuję się. Będzie chwila i pogoda w miarę to latamy, pijemy kawkę itd :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W związku z nowymi zapytaniami o kamizelki odblaskowe Burgmanii, przypominam informacje dotyczące tych kamizelek:

tak wygląda od przodu

yq3u.jpg

tak wygląda od tyłu

3tov.jpg

Ubiegłoroczna cena kamizelki motocyklowej z nickiem z przodu i naszywką Burgmania na plecach to 82,41pln.

Cena kamizelki z naszywką z logo Grupy Zachodniopomorskiej - 97,17pln, a cena kamizelki z dodatkową grupą krwi to 102,09pln.

Koszt wysyłki kurierskiej to 18,45pln przy przedpłacie, 24,60pln przy pobraniu.

Rozmiarówka kamizelek wg producenta: rozmiar - obwód / długość (przypominam z doświadczenia kolegów, którzy już zakupili takie kamizelki, że rozmiarówka jest przynajmniej o 1 rozmiar zawyżona...)

XXS 105,5 / 49

XS 111,5 / 51

S 117,5 / 54

M 123,5 / 57

L 129,5 / 60

XL 135,5 / 62,5

XXL 141,5 / 65,5

3XL 147,5 / 68

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Postaram się zorientować w aktualnych cenach na początku tygodnia, zarówno kamizelek jak i koszulek.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, w związku ze składanymi przez Was zamówieniami, trochę się pogubiłem kto co zamawia i proszę o konkretne zamówienie z określeniem czego ono dotyczy: kamizelki czy koszulki.

Lista osób chętnych na kamizelki odblaskowe Burgmanii:

1) romeo1971 - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "Roman" przyszyty + grupa krwi "0 RH+" przyszyta + narękawki (mocowane na rzep) -

2) wd40 - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "wd40" przyszyty -

3) wd40 - kamizelka rozmiar XXS + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte -

4) damianus2222 - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "damian's" przyszyty -

5) ...

Odnośnik do komentarza

Koledzy, w związku ze składanymi przez Was zamówieniami, trochę się pogubiłem kto co zamawia i proszę o konkretne zamówienie z określeniem czego ono dotyczy: kamizelki czy koszulki.

Lista osób chętnych na kamizelki odblaskowe Burgmanii:

1) romeo1971 - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "Roman" przyszyte + grupa krwi "0 RH+" przyszyte + narękawki (mocowane na rzep czy przyszyte...?!?) -

2) wd40 - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "wd40" przyszyte -

3) wd40 - kamizelka rozmiar XXS + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte -

4) damianus2222 - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "damian's" (mocowany na rzep czy przyszyte...?!?) -

5) ...

1) romeo1971 - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "Roman" przyszyte + grupa krwi "0 RH+" przyszyte + narękawki (mocowane na rzep ) -

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wstępna lista osób chętnych na koszulki Grupy Zachodniopomorskiej:

1) KriSSo - koszulka Polo: kolor czerwony, rozmiar L - 2szt. + kolor czarny, rozmiar L - 1szt.

2) romeo1971 - koszulka Polo: kolor czarny, rozmiar L - 1szt. + kolor czerwony, rozmiar L - 1szt.

3) ...

Odnośnik do komentarza

Wstępna lista osób chętnych na koszulki Grupy Zachodniopomorskiej:

1) KriSSo - koszulka Polo: kolor czerwony, rozmiar XL - 2szt.

2) ...

romeo1971-koszulka polo 2 szt czarna i czerwona rozmiar L

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Proszę o poprawkę, czyli

1) KriSSo - koszulka Polo: kolor czerwony, rozmiar L - 2szt., kolor czarny, rozmiar L - 1szt

2) romeo1971- koszulka polo: kolor czarny, rozmiar L - 1 szt, kolor czerwony, rozmiar L - 1 szt.

​3) …..

Odnośnik do komentarza

Koledzy, w związku ze składanymi przez Was zamówieniami, trochę się pogubiłem kto co zamawia i proszę o konkretne zamówienie z określeniem czego ono dotyczy: kamizelki czy koszulki.

Lista osób chętnych na kamizelki odblaskowe Burgmanii:

1) romeo1971 - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "Roman" przyszyte + grupa krwi "0 RH+" przyszyte + narękawki (mocowane na rzep) -

2) wd40 - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "wd40" przyszyte -

3) wd40 - kamizelka rozmiar XXS + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte -

4) damianus2222 - kamizelka rozmiar M + logo Grupy Zachodniopomorskiej przyszyte + nick "damian's" (mocowany na rzep czy przyszyte...?!?) -

5) ...

Może byc przyszyty :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...