Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koszulki Grupy Zachodniopomorskiej i kamizelki odblaskowe Burgmanii


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 486
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    141

  • bilety

    26

  • burgifan

    23

  • SlawoyAMD

    20

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze

Panowie, jako wielokrotny organizator różnych rzeczy (w przeszłości), nic mnie tak nie wkurzało, jak się napracowałem, a ludzie się mniej lub bardziej wycofali. Przykładem innego organizatora niech będzie Maciek Burgifan, który przygotował ognisko i... sami wiecie co.

Pozwólcie, że najpierw spytam Wojtka, jaki jest zgrubny koszt softshella (od - do) . Wtedy będziemy znali cenę i każdy będzie mógł się przymierzyć do budżetu, a po tym zdecydować czy chce czy nie chce. I zrobimy listę chętnych, a wcześniej jakiś projekt  

Inaczej będzie jak w tym wierszu i piosence...

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy Koledzy,

dostałem wstępną ofertę na softshell firmy JHK  za 91,86 zł netto  przy zamówieniu minimum 12 sztuk (kolor do ustalenia i wyboru). Dodatkowo dochodzi koszt nadruku lub haftu, który zostanie wyceniony po przedstawieniu naszego projektu. Koszt nadruku, w stylu jak na koszulkach, to około 15 zł netto. Więc łącznie cena kurtki softshell JHK wyniosłaby około 132 zł brutto...

grupazach2.jpg

grupazach1.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Teraz to już widzę zainteresowanie :-)
Ostatnie pytanie czy zależy Wam na jakości kurtki czy chcecie iść w taniość...?
Osobiście wydaje mi się, że lepiej dołożyć kilkadziesiąt złotych i mieć porządną kurtkę na dłuższy czas i bardziej wszechstronną...
Znalazłem bardzo ciekawą ofertę na taki softshell:
b7a193a5a9a2416533213b9db39b3277.jpg
Bardzo zaawansowana kurtka, aktualnie w super promocji, kolor grafitowy z górną częścią odblaskową, ale koszt całkowity z nadrukiem może oscylować w okolicy 200 zł...?
Czekam na Wasze opinie...?

P.S. Proszę o podawanie rozmiarów, bo nie wiem czy coś się nie zmieniło w Waszych sylwetkach i rozmiarach od jesieni... ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...