Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Elvis, była gadka czy ta niespodzianka to novy sprzęt, a Ty NIE nie, więc się nie dziw, że nie wiedziałem o co chodzi kłamczuchu !

Maciek ... sorki, wiem że była gadka ale za szybko nie chciałem się zdradzić i z premierą moich 2oo chciałem poczekać do takiego właśnie spotu ...

Raz jeszcze dziękuję wszystkim obecnym za miłe słowa ...

No i obiecane fotki ... zapodaję linkę ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Elvis

    59

  • ArtCho

    47

  • KriSSo

    38

  • marekb9t

    29

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Panowie, znikło logo GZ. Wszyscy, którzy mieli je w swojej sygnaturce jako link do obrazka mają takie cóś. Rysunek został usunięty i jest kupa. Chyba trzeba zmienić...

283a026f5443700c224426f6e08f2901.jpg

Odnośnik do komentarza

Elvis, Ty szczwany lisie, wiedziałem że już masz maxi...

A coś Ty myślał że ja chłopak ze wsi ... :msn-wink:

I jeszcze jedno ...

Wojtek (Urbi), Maciek (burgifan) ... chłopaki, brakowało mi Was na wczorajszym spocie ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A coś Ty myślał że ja chłopak ze wsi ... :msn-wink:

I jeszcze jedno ...

Wojtek (Urbi), Maciek (burgifan) ... chłopaki, brakowało mi Was na wczorajszym spocie ...

Widzisz Mirku, chęć była, ale możliwości nie było... Życie zawodowe i osobiste uniemożliwiło uczestnictwo we wczorajszym spocie u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No wiec tak:

Po pierwsze primo: jestem dumny z siebie, bo dokończyłem wymianę oleju, korka nie przekręciłem i - uwaga - wymieniłem rolki na Dr Pulley. Sam, tymy ręcamy! Dodam, że nie jestem mechanikiem. Czyli nie umiem, ale lubię.

Po drugie primo: pierwsze kółko dookoła domu - d...y nie urywa... Przyspieszenie ma od jakichś 20-30 km/h, ale start - subiektywnie jak z kompletem rolek oryginalnych, czyli słabo. Ale pełen test zrobię, kiedy będzie trochę więcej swobody czasowej, czyli w przyszłym tygodniu.

Tym, co nie śledzą moich zmagań powiem, że Malagut ma 8 rolek 21g, jakieś 3 tygodnie temu Melmacie wyjął mi dwie - symetrycznie - i skuter nabrał wigoru, ale kosztem wyższych obrotów silnika i zużycia paliwa; nabyłem więc Doktorypuleje - 8 szt. po 19g oraz wymieniłem tzw. slajdery. I chyba jeszcze lżejsze Pulleye byłyby lepsze...

Odnośnik do komentarza

No wiec tak:

Po pierwsze primo: jestem dumny z siebie, bo dokończyłem wymianę oleju, korka nie przekręciłem i - uwaga - wymieniłem rolki na Dr Pulley. Sam, tymy ręcamy! Dodam, że nie jestem mechanikiem. Czyli nie umiem, ale lubię.

Po drugie primo: pierwsze kółko dookoła domu - d...y nie urywa... Przyspieszenie ma od jakichś 20-30 km/h, ale start - subiektywnie jak z kompletem rolek oryginalnych, czyli słabo. Ale pełen test zrobię, kiedy będzie trochę więcej swobody czasowej, czyli w przyszłym tygodniu.

Tym, co nie śledzą moich zmagań powiem, że Malagut ma 8 rolek 21g, jakieś 3 tygodnie temu Melmacie wyjął mi dwie - symetrycznie - i skuter nabrał wigoru, ale kosztem wyższych obrotów silnika i zużycia paliwa; nabyłem więc Doktorypuleje - 8 szt. po 19g oraz wymieniłem tzw. slajdery. I chyba jeszcze lżejsze Pulleye byłyby lepsze...

Zamiast kombinować jak koń pod górę byś skopiował drugiego malaguta i tyle

Odnośnik do komentarza
:) proponuje j.coste :)....pasek w jakim stanie...filtr powietrza czysty?? jaki olej masz zalany w silniku i jaka swiece masz??...chyba przyjade i zaczne od tych kierunkowskazow...moze to one daja cos nie tego...:)...???...
Odnośnik do komentarza

:) proponuje j.coste :)....pasek w jakim stanie...filtr powietrza czysty?? jaki olej masz zalany w silniku i jaka swiece masz??...chyba przyjade i zaczne od tych kierunkowskazow...moze to one daja cos nie tego... :)...???...

grozisz czy obiecujesz ? a jak już będziesz jechał to nie zapomnij do mojego malaguta zajechać :)

Odnośnik do komentarza

Brunetka przywdziała zajebiaszczą szybkę wygląda jak one milion USD. Robssonie tylko w takich chwilach żałuję źe nasze miasto jest takie małe..... ŚN przez to ma skończony czas. Pamiętaj aby nie zaniedbać patrolowania ulic w moją nieobecność.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Robsson, muszę przyznać, że od zawsze pociągały mnie brunetki, a Ta Twoja Integra z tą czarną szybą wygląda naprawdę bosko !!! Mam nadzieję, że już wcale nie żałujesz że nie jest biała, jak kiedyś chciałeś, bo powiem Tobie (przepraszam Romek, nie obraź się), że Twoja czarna Integra wygląda po prostu zjawiskowo - jest piękna i wygląda jak milion USD.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...