Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    21

  • Elvis

    21

  • bilety

    19

  • minimi1

    19

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Koledzy, bardzo fajne, spontaniczne spotkanie.

Sławek, bardzo fajny image z tą bródką.

Pozdrawiam Was wszystkich i do zobaczenia już za tydzień :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Koledzy,dziekuje za komplementy,na was zawsze mozna liczyc.

Spoko Krzysiu ... powinieneś wiedzieć że prawdziwych kumpli poznaje się w biedzie ...

A tak na marginesie ... Panowie, pora wstawać i się odmulić ... ja, właśnie szykuję się na pływalnię ... pora się umyć przed weekendem ... ??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Spoko Krzysiu ... powinieneś wiedzieć że prawdziwych kumpli poznaje się w biedzie ...

A tak na marginesie ... Panowie, pora wstawać i się odmulić ... ja, właśnie szykuję się na pływalnię ... pora się umyć przed weekendem ... ??

Jaki weekend, ja dzisiaj w pracy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy i Koleżanki z GZOŚ (GZ Oddział Świnoujście), dziękuję bardzo za spotkanie, obiad, kawkę, pogaduchy na wesoło, testy maszyn i świetną przejażdżkę. Naprawdę warto było przyjechać i z chęcią przyjadę ponownie w najbliższy piątek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Elvis, myśle że Ty rownież pasowałyby do takiego Burgmana... Szukaj fajnej K7...

A tak przy okazji pozdrawiam z drogi powrotnej. Już w końcu wracam do Was - nie ukrywam, że się za Wami stęskniłem ... aktualnie przerwa na obiad w Słowenii.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzień dobry GZ !!!

Wróciłem cały i zdrowy.

Droga powrotna trochę się wydłużyła (16 godzin), głównie ze względu na korki spowodowane przez wzmożone kontrole na granicach, a co ciekawe nawet w głębi kraju ("wąskie gardło" na autostradzie w Niemczech). Podróż przebiegła całkiem przyjemnie i z różnymi atrakcjami, nie tylko turystycznymi, m.in.: Predjamski Grad (Zamek Erazma) w Słowenii, widok idących idących pieszych kolumn uchodźców oraz transportowanych innych grup austriackimi samochodami wojskowymi do obozu dla uchodźców w Austrii... Najważniejsze, że dotarliśmy bezpiecznie do domu. Jak to mówią wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.

Kładę się już, bo trochę już padam, właśnie mija 21 godzina od wstania z łóżka, no i przejechane prawie 1400 km do Szczecina.

Pozdrawiam i do napisania, usłyszenia i zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Można było, ale jego większa część wykuta została w skale.

Ale zamek jest naprawdę imponujący i robi niesamowite wrażenie. Jest przepiękny.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witaj Piotrze...

Wstałem o 8.00, szybki natrysk i pierwsze "drobne" zakupy, bo po dwóch tygodniach nieobecności, Mikołaj macha białą flagą w lodówce, potem rodzinne, niedzielne śniadanie i trzeba było wziąć się za rozpakowanie walizek, które nad ranem wypakowywalem z samochodu ;) martwiąc się czy nie obudzę sąsiadów.

A zaraz ruszamy na większe zakupy i po samochód Maritki, który przed wyjazdem zostawiłem do lekkiej kosmetyki. A i jeszcze idę z Alexem na 15 na imprezę urodzinową, więc musimy kupić prezenty. :) Tak więc nie ma czasu na leniuchowanie, tylko trzeba, po długim urlopie, wracać do rzeczywistości.

Tymczasem pozdrawiam i do zobaczenia niebawem...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Elvis, myśle że Ty rownież pasowałyby do takiego Burgmana... Szukaj fajnej K7...

Fajnej K7 szukać trzeba ze świecą ...

Może na początek zainwestować w świeczkę? .. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajnej K7 szukać trzeba ze świecą ...

Może na początek zainwestować w świeczkę? .. :)

Najpierw kup świecę (irydową), a następnie dokup do niej skuter.

Odnośnik do komentarza

Oj to w weekend w Świnoujściu będzie się działo, wiele skutów podrasowanych i stuningowanych przez zmainę rolek, sprzęgieł, białe sprężyny, że o zmianach całych sprzętów nie wspomnę. Asfalt będzie się jarał.

Odnośnik do komentarza

Najpierw kup świecę (irydową), a następnie dokup do niej skuter.

Teraz kumam ... cza kupić świecę irydową ...

Ja natomiast, zainwestowałem w gromnicę ... i pewnie dlatego brak efektów ... :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...