Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2015 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    21

  • Elvis

    21

  • bilety

    19

  • minimi1

    19

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jechalem w sobote do Bydgoszczy i tuz za Kaliszem Pomorskim ,,janosik'' tez ostrzegal mnie o próbnym pomiarze predkosci.Antyradar nic nie wylapal

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

żądamy zdjęć

Jesteś w Japonii!?!???

Z tego co mi wiadomo miałeś pojechać do ojczyzny mojego skutera ?

PS

Żądamy zdjęć!

Oczywiście, że jestem w Italii, w ojczyźnie skuterów i Twojego Arturze też...

Zdjęcia... jakieś będą, muszę tylko ogarnąć je trochę...

Jesteśmy nad Morzem Adriatyckim, na campingu Villaggio Barricata, w małej miejscowości Barricata. W niedzielę, w drodze na camping, zwiedziliśmy Weronę, a dziś po południu miasto Chioggia. Jeszcze mamy w planach zwiedzić oczywiście Wenecję, Padwę i Ravennę, ale nie wiem czy wszędzie zdążymy. Jesteśmy we Włoszech do niedzieli, a później kierujemy się do Chorwacji, na półwysep Istria, do miejscowości Lanterna.

Tymczasem pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No nie bardzo, bo ojczyzną większości naszych skuterów jest Japonia: Honda, Twoja Yamaha... Z Włoch jest mój i Marka (jeszcze przed premierą) marabut i Kowala Aprilia ;):D

Odnośnik do komentarza

Ognisko było i to sporą grupą, kilku jeźdźców zwiało wcześniej z obawy przed mityczną burzą, poruszono wiele ważnych tematów ( np. "jak przeżyć wizytę teściowej?").

Zakończyliśmy po 21 bo kiełbasa się skończyła...

A jutro - sobota godz. 18 w Gryfinie

18.00 – Widowisko historyczne „Orły nad Arnhem”. Przygotowane przez Studio Historyczne „Huzar” z Koszalina, Stowarzyszenie Hereditas Pomeraniae – Dziedzictwo Pomorza oraz Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie. W rekonstrukcji historycznej weźmie udział ponad 200 rekonstruktorów wykorzystujących mundury, broń, działa i pojazdy z epoki, w tym wozy opancerzone. Głowna potyczka zostanie odtworzona na gryfińskim moście . Uzupełnieniem i zarazem wielką atrakcją widowiska będą skoki spadochronowe oraz zrzuty zasobników.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja chciałem dojechać na ognisko o 22.30, ale wcześniej gadałem z Melmaciem, ktory powiedział mi, że się rozbiegliście do domu.

Ale już na podstawie opowiadań widzę, że żałuję, że nie byłem na tym ognisku! :D

Co do soboty: niestety rano w sonotę wyjeżdżam i wracam w niedzielę...

Odnośnik do komentarza

Czy ktokolwiek się pisze na 18.00 – Widowisko historyczne „Orły nad Arnhem” w sobotę- Ja chyba wezmę Anię i pojadę- jeżeli zbierze się jakaś grupa coby wspólnie pojechać to pojedziemy skuterem, jak nie to samochodem

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nam to raczej nie grozi (przynajmniej to...). Spróbuj postawić swojego Burka na tylnym kole... Jak mi kiedyś opowiadał znajomy ortopeda ze Zdunowa, wypadki skuterzystów są dość charakterystyczne: poobijane i połamane nogi o osłony, których nie ma w moto...

A teraz z innej beczki: Warsztat naprawy i tuningu skuterów "Melmacie Motors" popsuł mi dziś wszystko i po raz pierwszy poczułem, że mój skuter ma moc i podczas odkręcania manetki gazu Marabut ucieka mi spod d...y i wyrywa ręce w nadgarstku! Żeby nie dublować wpisów, zainteresowanych odsyłam do tego posta: http://www.forum.burgmania.net/topic/20805-poznaj-malaguti-spidermax-gt-500/#entry426114

W skrócie: nowa sprężyna i usunięte dwie (z ośmiu) rolki. Wzrost przyspieszenia i zwiększenie napięcia paska, czyli przestał wreszcie łopotać.

Maciek: serdeczne dzięki! :)

Odnośnik do komentarza

... Warsztat naprawy i tuningu skuterów "Melmacie Motors" ...

Powiadasz że warsztat ... hmmm ... zapamiętam sobie ... na przyszłość oczywiście ... :)

Odnośnik do komentarza

Zapraszam chętnych na wyjazd do Gryfina.

Zbiórka o 16:30 na Stacji Orlen przy dawnej Redzie, Rondo Uniwersyteckie.

Dla uczestników mam talony rabatowe na Orlen 10 gr/L.

Jedziemy przez Rosówek, Niemcy itd.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...