Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

Pisząc że chciałem zobaczyć, miałem też na myśli aby się przysiąść :)  no trudno.

Co do pracy - każdy ciężko pracuje. Ja np.  mam w zasadzie 2 etaty, więc często do 21 jestem w pracy.Podobnie Gumis, TomekStw.  Ale to nie jest wymówka.  Spotykamy (a raczej staramy się spotykać) właśnie między innymi z powodu braku czasu tylko raz w miesiącu.  Leżajsk nie jest wykluczony.  W lipcu byliśmy u Garbersa1  w Łańcucie, ale jest zasada:  przyjedź raz na spotkanie do nas, a potem pomyślimy o odwiedzinach u Ciebie. Na wakacjach kilka razy spotykaliśmy się na parkingu leśnym w miejscowości Kopcie, a teraz na zakończenie jak pogoda pozwoli planujemy spotkać się w Hadykówce.  Obserwuj temat "Cykliczne spotkania Potkarpatczyków", a żonę przywieś ze sobą.  Nie będzie osamotniona (mam na myśli inne żony i nie żony :) ).

 

Odnośnik do komentarza

Endriu mój kolega ma Helixa. Jeśli będziesz chciał się przymierzyć to nie powinno być problemu.

Dziękuję za zaproszenie. Może kiedyś zaglądnę.

Odnośnik do komentarza

Puk puk - jest tu kto ?

Szczęśliwego Nowego Roku, dobrej zabawy w jutrzejszą noc, bez kaca na następny dzień, a w nowym roku Wszystkim życzę aby wiosna szybko przyszła. :D

 

szampan_full.jpg

Odnośnik do komentarza

No kochani, święta minęły, Sylwek prawie przeminą, No to teraz czekamy na wiosenkę żeby czerpać całymi garściami przyjemność z jady na moto, pozdrawiam was już w tym nowym 2017r.

Odnośnik do komentarza

No widzę że kolega Bogusz trafił do właściwego działu :D Zobacz jeszcze tutaj .

Najbliższe :gathering:  na razie bez skuteów  26.01.2017r. Karczma w Zawadzie godzina 18.00.  Zapraszam.

Odnośnik do komentarza

Troche po lebkach przegladnalem forum. Dziekuje za zaproszenie lecz spotkania narazie musze odpuscic bo jestem troche poobijany - pech chcial wczoraj . A'propos 26 stycznia : w 2016 , czyli w ubieglym roku rozpoczalem sezon na skuterze po zakupie 2 stycznia . Bylo ciekawie . W tym roku ta data napewno sie u mnie przesunie ze wzgledu na warunki , lecz dobrych lat wstecz , wykonalem 2 kompletne sezony caloroczne na moto non-stop - na IFA 350 BK .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

OK, spoko - powrotu do zdrowia życzę - a było się rozbijać na nartach :D - choć to przecież jeszcze ponad 2 tygodnie.

Ale obserwuj temat - w lutym spotkanie powinno być w Rzeszowie.   

Odnośnik do komentarza

No kurcze, taka fajna impreza a my nic nie wiedzieliśmy :(  Czy nasz dzielny Saper maszerował w mundurku galowym ? :rolleyes: , a po za tym czemu takie imprezy odbywają się w piątek, a nie w dni wolne od roboty ?

Odnośnik do komentarza

Co tu taka cisza ?  Wszyscy poumierali od tego upału ?  Jeździ ktoś coś ?  Ja wczoraj w nocy z racji tego że miałem nocny dyżur pojeździłem trochę w nocy po Rzeszowie. 

Było miło i fajnie. Temperatura spadła do 24 °C, a po "Wyścigu Pokoju" ani śladu :) 

 

P1080612.JPG

P1080623.JPG

Odnośnik do komentarza

Hej . Widze EndriuBis , ze juz uzywasz sprzet . To bardzo dobrze . Rekonwalescencja mega szybko Tobie idzie . Ja przez ostatnie gorace dni wogole nie jezdze do pracy 2oo bo za goraco . Slonce daje w dekiel , a ci co jezdza 4oo tez sa rozkojarzeni , dlatego wole jezdzic puszka . W ta sobote u mnie w Lubeni bedzie 26 Rajd Rzeszowski i zawsze jestem z tego powodu uwieziony w domu prawie caly dzien . Trasa zawsze biegnie kolo mnie - atrakcje zapewnione . Porobie fotki , nagram pare clipow i obowiazkowo zolty napoj .


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Pozdrawiam , i mysle , ze slad jakis tu zostawilem , bo faktycznie od jakiegos czasu jest tu pusto .
Ps . Twoja zone w ubieglym tygodniu widzialem na Grunwaldzkiej , pozdrowilem ja , ale byla tak zajeta rozmowa przez telefon , ze nie bylo odzewu . Nic sie nie stalo . Czlowiek coraz bardziej jest zabiegany , a i mnie widziala bez kasku . Milego dla wszystkich .


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

A bo widzisz.  Jak na spotkaniu "u Jana" Wszyscy mi mówili że mam małe szanse aby wrócić na !scooter w tym sezonie - to się strasznie zawziąłem :)    Prywatna - dość intensywna rehabilitacja, a na początku lipca wieczorem pierwsze jazdy (a raczej testy :D) w tajemnicy przed wszystkimi.  Nie mówię że już jest idealnie,  mam jeszcze pewne ograniczenia ale daję radę. Na manetce od gazu pojawiła się pomoc w postaci specjalnej nakładki. A teraz to mogę powiedzieć, że akurat w moim przypadku jazda na skuterze jest dodatkową rehabilitacją.

14 godzin temu, Bogusz napisał:

Ps . Twoja zone w ubieglym tygodniu widzialem na Grunwaldzkiej , pozdrowilem ja , ale byla tak zajeta rozmowa przez telefon , ze nie bylo odzewu . Nic sie nie stalo . Czlowiek coraz bardziej jest zabiegany , a i mnie widziala bez kasku . Milego dla wszystkich .

  No jest to możliwe. Jak rozmawia przez telefon to nic nie widzi w koło :P  raczej nie ominęła Cię celowo  ;) 

Odnośnik do komentarza

Na spotkaniu , kazdy mowil , ze nie widzi Ciebie tak szybko na moto , by zmobilizowac Ciebie . I wyszlo , zmobilizowales sie ...chwala Ci za to . Tylko z umiarem zeby nie przedobrzyc ! Cwicz a dojdziesz szybko do celu .

36 minut temu, EndriuBis napisał:

 

  No jest to możliwe. Jak rozmawia przez telefon to nic nie widzi w koło :P  raczej nie ominęła Cię celowo  ;) 

Nie myslcie , ze sie obrazilem . Spoko .

Zycze milego i chlodnego .:D

Odnośnik do komentarza

Panowie, ktoś - gdzieś - coś się czasem rusza ?   My np. z Grześkiem ostatnio dość spontanicznie zwiedzamy najbliższe okolice w koło komina i czasem jeszcze nas coś potrafi zaskoczyć:

 

wFJy_wMYZCRS-M6MvuiMXeUudDXx4BLZwyEozy4PuKXDvwtjDi1Z8uOVNE4zwEsqpEJb4LAwj56TRcDJQ2FqwygyC0AXvh6M29dUA-M4r_sx5Lax7QrkqlYqyIsFndcmHtxUMZ4TAWChnEC65S3enM-DYMEVr_BgzC5wyzjLSiBM-wp0ktAN1LB41Ey4BIvn0YKA97wZjV1UCULfk9hIdaNrGQlxu3bWBEMIKuZ4_pMBEFOZ8wdc2TJLTg8hf16vPKWf3bDuNBvfl2OOqYUc1mh5uze6ASM_w1ilVuJxnQjWDYTIOK0_HHJGX1NZMkM7z3bWFLF2MOb6OvgUbGs6nbhmIliISIDp3Kx37zL223KGD-k9KOotHEWVaO0Y3q5237sDSy73tZNFqnaJ1GCrFViUnlNZkU8C4pD0Fom0QFq5g0Jb6BoxufPRRUcVrNbVCxYdwx6Eya31ccLv-RxsoME9-lJmHR5kzA2P8yMZqvj2eyZq30RXnaJlZB064SCH-5Rotjp872yuHaOQMRrtBW6j2FMEqQr86eWT7r8L3tEcPcPSEhB1t6qRUfBEh2_GGKNZNy35xBJxyKdTFsoOgi6JxzmtmPlio4qEbLVrU9h6z4magCiRE_Vq8GfVLwseMHDz4V1rSZkWX0ekmHhX4r1JW3KIsZ6lGx_-UGVZTUuSig=w1319-h989-no

Kto zgadnie gdzie to jest ?    A w nocy taki widok :) 

XOkkAGE5h5c8oH0ugSpgaM2nDxzlZo7rJh2JpMVE0dt4Bh_1hDPL79yplIXq8Mvo8y7wVh5YZ0OK_nFi7cKFG_0amgcgYdjxfEdmnbOJJWqgGJJe85ZiaGrfO7ceqSYLUfdNhHw-6991LG_CLEHyVVdZnUToWPOsYgdRIfBikMNFlbvxDKPlhzNh55H1NEjAg_tP3JMdatJ1MbTxKMVhbvMgWfJ-8MGpZxv9aQ28Y0KNB6w-W1w4QvPmZu4oihvl3JW0mSNQy4IeTsX3KHkOYq9keslsAvRfiR_k8prT6AIaODsZFM6hy7QRvpbFY2-BQRM6OCcYRI6pUks0qlDmZwWCbxmh0sEjCFF2pYfK-wbz-Av-s-2ZocuIiVFqVrwBtjDiLN20-gpOh2UF-7EXXsjfnSB_OByXkXAGtslYffpBHRl5OWi2zclYXgKIb1ZsrMX8KmXvSEdkv0mjovbIlexbCQhIq71veyzOnCsMXj154hSS0MAJsBhgIdD1e0W6w1DXxDVTTCXqUr_-niqfoG2vUuBzd83kUfoUpOhWoUkmyXri2Q0583jF04fxeTAOELZRTEj0QVhWsVW3HC3Xs1a1arLQq6pWRdQxnZ8Vl2JbLJ6qT6CUwmBLnSWyNAdhf2d40OQm73qY1jSikLJI1MgrdiFnhtZJpi1LwBtmVmafRQ=w1484-h989-no

 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, EndriuBis napisał:

Panowie, ktoś - gdzieś - coś się czasem rusza ?   My np. z Grześkiem ostatnio dość spontanicznie zwiedzamy najbliższe okolice w koło komina i czasem jeszcze nas coś potrafi zaskoczyć:

 

wFJy_wMYZCRS-M6MvuiMXeUudDXx4BLZwyEozy4PuKXDvwtjDi1Z8uOVNE4zwEsqpEJb4LAwj56TRcDJQ2FqwygyC0AXvh6M29dUA-M4r_sx5Lax7QrkqlYqyIsFndcmHtxUMZ4TAWChnEC65S3enM-DYMEVr_BgzC5wyzjLSiBM-wp0ktAN1LB41Ey4BIvn0YKA97wZjV1UCULfk9hIdaNrGQlxu3bWBEMIKuZ4_pMBEFOZ8wdc2TJLTg8hf16vPKWf3bDuNBvfl2OOqYUc1mh5uze6ASM_w1ilVuJxnQjWDYTIOK0_HHJGX1NZMkM7z3bWFLF2MOb6OvgUbGs6nbhmIliISIDp3Kx37zL223KGD-k9KOotHEWVaO0Y3q5237sDSy73tZNFqnaJ1GCrFViUnlNZkU8C4pD0Fom0QFq5g0Jb6BoxufPRRUcVrNbVCxYdwx6Eya31ccLv-RxsoME9-lJmHR5kzA2P8yMZqvj2eyZq30RXnaJlZB064SCH-5Rotjp872yuHaOQMRrtBW6j2FMEqQr86eWT7r8L3tEcPcPSEhB1t6qRUfBEh2_GGKNZNy35xBJxyKdTFsoOgi6JxzmtmPlio4qEbLVrU9h6z4magCiRE_Vq8GfVLwseMHDz4V1rSZkWX0ekmHhX4r1JW3KIsZ6lGx_-UGVZTUuSig=w1319-h989-no

Kto zgadnie gdzie to jest ?    A w nocy taki widok :) 

XOkkAGE5h5c8oH0ugSpgaM2nDxzlZo7rJh2JpMVE0dt4Bh_1hDPL79yplIXq8Mvo8y7wVh5YZ0OK_nFi7cKFG_0amgcgYdjxfEdmnbOJJWqgGJJe85ZiaGrfO7ceqSYLUfdNhHw-6991LG_CLEHyVVdZnUToWPOsYgdRIfBikMNFlbvxDKPlhzNh55H1NEjAg_tP3JMdatJ1MbTxKMVhbvMgWfJ-8MGpZxv9aQ28Y0KNB6w-W1w4QvPmZu4oihvl3JW0mSNQy4IeTsX3KHkOYq9keslsAvRfiR_k8prT6AIaODsZFM6hy7QRvpbFY2-BQRM6OCcYRI6pUks0qlDmZwWCbxmh0sEjCFF2pYfK-wbz-Av-s-2ZocuIiVFqVrwBtjDiLN20-gpOh2UF-7EXXsjfnSB_OByXkXAGtslYffpBHRl5OWi2zclYXgKIb1ZsrMX8KmXvSEdkv0mjovbIlexbCQhIq71veyzOnCsMXj154hSS0MAJsBhgIdD1e0W6w1DXxDVTTCXqUr_-niqfoG2vUuBzd83kUfoUpOhWoUkmyXri2Q0583jF04fxeTAOELZRTEj0QVhWsVW3HC3Xs1a1arLQq6pWRdQxnZ8Vl2JbLJ6qT6CUwmBLnSWyNAdhf2d40OQm73qY1jSikLJI1MgrdiFnhtZJpi1LwBtmVmafRQ=w1484-h989-no

 

Może Niechobrz?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, robin67 napisał:

Możę Niechobrz?

Trafiony,  zatopiony :)   Jak kolega Robin67  pojawi się na najbliższym spotkaniu ma u mnie piwo - bez alkoholowe oczywiście :D

PS:  a myślałem że kolega jeszcze czuje się urażony tym "brakiem uwagi" :)   zapraszam do nas - to że 125 naprawdę nie ma znaczenia.   Na początku tego sezonu, ze względu na mój silnik po remoncie  wycieczki odbywały się w tempie do 80 km/h  i  nikt nie protestował  (zresztą - spróbował by :angry: !guns), a mamy tez w zespole jednego kolegę który wprawdzie jeździ 400-ka ale z natury nigdy się nie śpieszy :) 

Odnośnik do komentarza

Nie czuje sie urażony, bez jaj, tylko musze dzielić czas miedzy rower,rybki i moto, a nie mam go zbyt wiele. O spotkaniu i wyjazdach pomyśle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...