Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

Garbers1 - kurna - po pierwsze to nagana - za taki długi brak kontaktu :)

Po drugie - stary - jak chcesz montować kufry to musisz mieć stelaże - a ja cały czas mam orginalne steleże kufrów bocznych do K1 - wczoraj miały zostać pocięte - ale darowałem im życie :)

A po trzecie - 19.05.2016r. w Karczmie w Zawadzie o godz. 18:00 - jest spotkanie - obecność obowiążkowa.

http://www.forum.bur...w/page__st__400

Tym bardziej że pojawił się nowy kolega i będzie jechał z Woli Małej - a to przecież obok Ciebie.

EDIT: co do sakw - raczej planuje ich montaż tylko na wspólne wyjazdy z żoną. Samemu spokojnie spakuję się do kufra pod siedzeniem i centralnego z tyłu. Dodatkowo mój syn też ma motocykl, więc sakwy staną się przechodnie, ciekawe tylko kto za nie zapłaci - bo mam co do tego złe przeczucia :(

EDIT 2:

Torbę do przekroku mogę Ci pożyczyć, Givi T455, pasowała do 4-setki, sprawdzone. Gdyby co to daj znać.

Odnośnie polatania to tylko jedno ale, o 19.00 muszę odebrać Żonę z pracy, ale puszką, bo na "przepiękną maszynę" nie wsiada. Podłość "babska" nie zna granic.

Za torbę z góry dzięki - pewnie skorzystam.

Co do polatnia - dzisiaj nie dam rady. W Rzeszowie będę dopiero około 17 - a musimy jeszcze na jutro odebrać towar z hurtowni i przypakować samochód. Skuter odbiorę jutro sam, młody pojedzie wozem.

A co do żony Grzesiu - to jest jak z szefem. Nie narzekaj na szefa swego bo możesz mieć jeszcze gorszego :)

Odnośnik do komentarza

Drodzy koledzy.Może wpadniecie do mnie na grilla, zamiast jechać do zagrody w Zawadzie.Miejsca na pewno nie zabraknie nawet dla pasażera.Boisko do siatkówki tez się znajdzie. Zapraszam.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za propozycje, temat jak najbardziej do przemyślenia i realizacji, ale w późniejszym terminie.

19 maja raczej spotkamy się w Zawadzie - to jest ukłon w stronę chłopaków z Dębicy - ostatnio byli u nas w Rzeszowie.

Ale myślę że nastepne spotkanie może się odbyć w Łąńcucie :) Co pozostali na to :question:

Odnośnik do komentarza

Ja też jestem zdania, że spotkanie majowe powinno się odbyć w ustalonej lokalizacji i terminie. Garbers, jeżeli pojawisz się na spotkaniu i podtrzymasz propozycję, to w czerwcu możemy się spotkać u Ciebie. Koledzy z Dębicy nie będą poszkodowani jazdą dwa razy z rzędu w okolice Rzeszowa.

...co do żony Grzesiu - to jest jak z szefem. Nie narzekaj na szefa swego bo możesz mieć jeszcze gorszego :)

Prawda jest taka, że nie zamierzam szukać Nowej, wychodzę z założenia mojego filmowego idola - Kazimierza Pawlaka - z pewnego filmu: "Na cóż mi nowego wroga szukać?, jak tu po bokiem znalazł się stary, na własnej krwi wyhodowany!

Poza tym, swoje przysięgi traktuję poważnie, a było ich dwie.

Odnośnik do komentarza

W końcu może i my się pokażemy. Jeżeli czerwiec to byle nie w weekend 16-19.06 bo wtedy jedziemy na "puszkarski" zlot.

Odnośnik do komentarza

Ciężarówka jeździ :clapping: Wczoraj wróciłem nią do Rzeszowa, a ponieważ byłem sam zostawiłem służbowy wóz pod firmą.

Dzisiaj rano pierwszy raz w życiu ucieszyłem się że wszystkie rodzinne samochody pozajmowane :) Przygoniłem Burgmanem znowu do roboty :clapping:

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą w Dębicy przeszła jakaś ulewa - oberwanie chmury, czy co :(

Panowie, jutro Noc Muzeów - wybiera się ktoś, gdzieś :question:

Ja np. mam ochotę zaglądnąć tutaj: Muzeum Techniki i Militariów od godz. 14 zorganizuje piknik rodzinny z zawodami strzeleckimi z broni paintballowej, pokazem użycia broni białej i fechtunku, przejazdami pojazdami wojskowymi, strażackimi i tzw. ogórkiem.

Tyle tylko, że na piechotę - mam 300 m :) , a do garażu 600 m :(

Byłem rok temu - mieli fajną kolekcję motocykli i innych pojazdów z czasów PRL-u - mam nadzieje że w tym roku też będzie ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Panowie, ktoś chętny. http://www.suzuki-mo...sci/2016/160318 :question:

Szkolenie kosztuje 170,00 zł.

Rzeszowska edycja odbędzie się w Biłgoraju na torze kartingowym - kto za młodu się ścigał wie gdzie :) - 25 czerwca br. (sobota).

Niestety szkolenie dostępne tylko dla kierowników SUZUKI. Ja mam ochotę (zastanawiam się) , ale nie ukrywam że gdyby ktoś jeszcze był chętny to rozwiał by moje wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

Jak się okazało na ostatnim spotkaniu w Zawadzie pożegnaliście - a niektórzy przywitali a zarazem pożegnali moją deauvillkę... :photo:

Mam nadzieję, że już niedługo przyjmiecie mój nowy sprzęt w wasze grono :clapping:

A co to będzie niech pozostanie zagadką - a może konkursem... kto pierwszy zgadnie temu stawiam browara przy najbliższej okazji !piwko

Odnośnik do komentarza

Panie, widziałem wczoraj, że coś nowego zawitało na podwórko ale jechałem autem i tylko rzuciłem okiem ;) nawet kogoś w kamizelce widziałem ;)

Odnośnik do komentarza

A co to będzie niech pozostanie zagadką - a może konkursem... kto pierwszy zgadnie temu stawiam browara przy najbliższej okazji !piwko

No kurcze coś mnie jednak na tym spotkaniu omineło :(

Niech pomyślę: Burgmana 650 już miałeś - nie spasił, Deauvillka też nie spasiła :question:

Ale mając wał kardana do łańcucha chyba już nie ma powrotu. Stawiam na jakiegoś GS-a !!

A swoją drogą jak można zmieniać jedyny słuszny wybór :( Przynajmniej w moim przekonaniu :)

Odnośnik do komentarza

Panie, widziałem wczoraj, że coś nowego zawitało na podwórko ale jechałem autem i tylko rzuciłem okiem ;) nawet kogoś w kamizelce widziałem ;)

To co było wczoraj to jeszcze stare... ;)

No kurcze coś mnie jednak na tym spotkaniu omineło :(

Niech pomyślę: Burgmana 650 już miałeś - nie spasił, Deauvillka też nie spasiła :question:

Ale mając wał kardana do łańcucha chyba już nie ma powrotu. Stawiam na jakiegoś GS-a !!

A swoją drogą jak można zmieniać jedyny słuszny wybór :( Przynajmniej w moim przekonaniu :)

Burgman 650 spasił - bardzo byłem zadowolony....

Deauvillka równiez spasiła - też byłem zadowolony... ale pojawił sie mocno zdecydowany kupiec, a podobno wtedy sie sprzedaje ;)

Natomiast GS - to pierwsze pudło w konkursie... :)

Odnośnik do komentarza

KrSSo - integra to ma tyle wspólnego z panem europanem co hulajnoga z rowerem :) jedno i drugie ma koła :)

Bobbens - chyba aż tak Ci nie odbiło żeby wyczyścić konto do zera i się porwać na Gold Winga :question:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...