Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

Gawron masz browara do kiełbaski w Łańcucie :)

FuJaRka 1300... jeśli oczywiście wszystko pójdzie dobrze i nikt po drodze nie nawali ;)

EndriuBis na Goldasa jeszcze mnie nie stać :) a poza tym mało zręczny na drobne wycieczki... ;)

Odnośnik do komentarza

Co do Goldasa też mi się tak wydawało, ale nie sądziłęm że zmieniasz też marke. No to Panie - jak wszystko pójdzie po Twojej myśli zbieraj kasę na chrzciny :)

Odnośnik do komentarza

Kurcze, tak sobie właśnie uzmysłowiłem, że od teraz to będziesz miał pod doopą tyle co: Saper + Ja + Gawron razem :) no no :)

Odnośnik do komentarza

Maczaliśmy palce, ale tylko w te "grzyby" na terenie powiatu mieleckiego, powiat tarnobrzeski ogarnęli Koledzy z Niska.

Odnośnik do komentarza

Panowie - co tu taka cisza. Żyjecie :question: Pogoda się trochę zje..ła, ale długi weekend przed nami :) Grzesiek goni na Leniwca, a pozostali :question: :question:

Odnośnik do komentarza

Ja planowałem w niedziele wybrać się na Motozłaz do Lubartowa http://www.federacjazmotoryzowanych.pl/sekcje/pojazdow-zabytkowych/Motozlaz2016/

W niedzielę ma być prezentacja motocykli w godz. 11:00 - 15:00.

Ale jak nie będzie ładnej pogody to szkoda jechać. Ani frajdy ani prezentacji pewnie nie będzie. Jutro się określę.

Sobota niestety praca, a poniedziałek dla rodziny - chyba że coś się zmieni.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich serdecznie! Kłania się Tomek z Rzeszowa, od 3 dni posiadacz Burgmana UH125 rocznik 2003 i zabytkowej SHL M11. Mam nadzieję, że będziemy mieć fajny kontakt i z czasem uda się wybrać na jakiś mały wypad ;). Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza

Endriu, Baba Jaga zbliża się nieubłaganie. Gdzie się spotykamy, czy każdy dociera na własną łapę? Ja jadę na Staszów, Chmielnik, Morawica, Chęciny. Ok. 17.00 będę w Staszowie, tam możemy się spotkać. Mamy stację BP Kolejowa 44 w Staszowie, tam moglibyśmy się spotkać. Ewentualnie czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza

Wstępnie może być. 17:00 - stacja BP w Staszowie. Ja wyjeżdżam prosto z firmy (z Dębicy). Jedyny problem czy uda mi się wyjechać punkt 16:00 :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czołem Burgmaniacy,

przypominam o akcji "Szlachetna Paczka" od Burgmaniaków 2016.

Już kilkunastu z nas włączyło się do tegorocznej edycji, czekamy na pozostałych. Skarbonka Szlachetnej Paczki czeka na Wasze złotówki.

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do zasilania skarbonki na ten szczytny cel.

Odnośnik do komentarza

Ale tu cisza. Panowie - żyjecie.  

Z  Saperem własnie zaliczyliśmy Roztocze i tu ciekawostka: w sobotę padł mi impulsator (chyba ?) od prędkościomierza. Wracaliśmy autostradą (od wjazdu Przeworsk), a ja się zastanawiałem dlaczego ten Saper tako wolno jedzie i czemu wyprzedzamy leciwe BMW :o

I własnie sprawdziłem:   Rolki Dr Pulley 19 gr: 4000 obr. / min. - 60 km/h ; 5000 obr./min. - 95 km/h ; 6000 obr. / min. - 115 km/h ; 7000 obr. / min. - 135 km/h   -  sam kiedyś zrobiłem te testy.  7000 obrotów miałem non stop.  Jak by prędkościomierz działał  w życiu bym tak szybko nie jechał :D 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, EndriuBis napisał:

...

dlaczego ten Saper tako wolno jedzie ...

Saper śpieszył się powoli, bo było "zimno, głodno i do domu daleko".

18 minut temu, EndriuBis napisał:

...

Jak by prędkościomierz działał  w życiu bym tak szybko nie jechał :D 

Szybko nie było, poniżej dopuszczalnej dla autostrady.

Ale teraz już wiesz dlaczego z reguły jeżdżę na "zamykającym".

Odnośnik do komentarza

Grzesiek, jak samochodem rzadko przekraczam 130 km/h  na autostradzie -  ekonomika ważniejsza - a co dopiero moim Burgmanem.

PS: Twój "szaliczek" czyściutki i pachnący czeka na odbiór :)

Odnośnik do komentarza

Taa....    no ładnie.   Następny sezon się kończy, a my nawet nie wiemy czy Ty aby istniejesz naprawdę :(   A tak chciałem zobaczyć Twojego Helixa.  Co z nim ?

Zaglądnij w końcu na spotkanie, zobacz wątek spotkaniowy.  Pokopiemy w oponkę to Forza będzie długo i bez awaryjnie służyła :) .

Odnośnik do komentarza

Endriu ja chyba za dużo pracuję. A wolne weekendy staram się spędzać z rodziną. Zawsze możecie przyjechać do Leżajska. ;)

Helix poszedł w dobre ręce. I myślę, że jeszcze długo posłuży. Ja się napaliłem na GS1200 i sprzedałem Helixa i Volusię,  żeby zrobić miejsce. No ale wyszło, że w przyszłym roku będziemy mieć większe wydatki związane z domem i odpuszczam. Miałem nic nie kupować i przeczekać, ale trafiła się ta Forza no i jest. Poza tym zachodziła obawa, że jak nic (przed rozpoczęciem na wiosnę prac) nie kupię, to później będzie jeszcze trudniej, bo wydam wszystko na dom. :) No i jest jak jest. Póki co będę jeździł Forzą, a później zobaczymy. :D

A to mój były Helix

 

20160705_100715.jpg

20150930_095641.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...